Plan hodowlany KOiGP dotyczący coongarów

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: EiMI »

weszynoska pisze: [...] Tak, że to wielopoziomowy temat..i trudno się dziwic że dyskusje powstają. To, że hodowcy wymieniają sobie grzeczności :jezyk_3: to też nic dziwnego. W dyskusji pisanej zawsze można coś niedopisać i problem wyłazi....

[...] Jesli Ania przeniesie temat do innego wątku to bardzo chętnie będę śledzić i rozmawiać...
Kiedy to właśnie o wymienianie grzeczności chodzi... W wątku o urodzonych miotach, gdzie z pewnością w pierwszej kolejności zajrzą zainteresowani szczeniakiem, taka ostra wymiana uprzejmości po prostu razi. I o ile użytkownicy forum, którzy już są trochę zorientowani w "układach towarzyskich" mogą się domyślać, że jest to wymiana poglądów (doprawiona momentami sporą dawką uszczypliwości - i nie czarujmy się, że tak nie jest) o tyle ktoś, kto zagląda tu po raz pierwszy przebija się przez to z niesmakiem i wyłącza komputer z przeświadczeniem, że hodowcy i właściciele rasowych psów to kosmici (sama tak myślałam długie lata i jakoś mi to ostatnio nawraca), a rodowód i tak służy tylko za ozdobę ściany w toalecie ... bo przecież jak jeden drugiemu tak "słodzi" to znaczy, że świętych nie ma i wszyscy kombinują.... A to przecież nie tak! Prawda czy moja naiwność???
Dlatego zgadzam się z KasiąR i wszystkimi podobnie myślącymi, że są wydzielone wątki do dyskusji, opisywania wątpliwości i obronę swojego stanowiska... I TO NIE POWINNO SIĘ DZIAĆ TUTAJ.

Przepraszam, że się mieszam, skoro hodowczyni nie widzi problemu, ale ja jako zwykły użytkownik (jakich jest tu większość) dostrzegam w rozwijaniu takich dyskusji w wątkach - jakby nie patrzeć informacyjno - marketingowych ;) - elementy czarnego PR-u. Nie sądzę, aby ktoś życzył sobie takiej kampanii u siebie.
Jakoś w większości przypadków (miotów) w tym dziale nikt nie pisze, że dziadek był taki, a pradziadek/ prababcia tacy, a w miocie było tyle szczeniąt takich, a tyle takich.... więc może te będą takie czy inne. Nie..., cmokamy i najchętniej przytulilibyśmy monitor...
I ok. rozumiem, że dyskusja nie jest przypuszczeniem ataku ani na węszynoskę, której należą się wielkie brawa i wsparcie za szeroko pojęte chciejstwo, ani na szczeniaczki, które cieszą się Waszą wielką sympatią, ale ZAŚMIECACIE nam (szaraczkom forumowym) i przyszłym właścicielom bardzo przyjemy wątek. Więc fora ze dwora... na wątek hodowlany :D
Porządziłam się i mi ulżyło :jezyk:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: weszynoska »

skoro hodowczyni nie widzi problemu
widzę...ale ja z tych ugodowych jestem 8-)
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: EiMI »

No po prostu dobra kobieta :mrgreen: Mąż to ma szczęście :D

P.S :lol: . Czyli nie wychyliłam się za bardzo :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek 20 paź 2011, 15:49 przez EiMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: ZbyszekC »

Ale na mnie krzyczała. Zresztą jak wszyscy :placzek:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: EiMI »

Oj tam....
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: ania N »

No ładnie - człowiek jedno pytanie zadał, pojechał sobie do pracy a tu młyn się zrobił. :wow_3:
Ania wpadnie i odkurzy. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: EiMI »

:D Każda dyskusja zaczyna się od jednego słowa/pytania :D Dobrze, że ludziom jeszcze chce się pogadać i obgadać ważne sprawy ;)

A wracając do meritum... jakiś filmik? foteczki? hmmmm???? :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: ania N »

No właśnie. Chociaż pogoda nie nastraja do zdjęć. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: ogończyk »

Ludzie! Zlitujcie się! dyskusja - dyskusją, a pierdu - śmierdu, pierdzeniem ! Tutaj Ludzie ogłaszają swoje mioty! I chcą je sprzedać !

Pzdr.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Szczenięta po Zadrze i Lokisie w hodowli Herbu Węszynos

Post autor: kasiawro »

Ania W pisze: Mechanizm wpisu na KW jest dla mnie raczej jasny i chyba nie może się odbywać inaczej niż w przypadku innych KW
Chyba się odbywać będzie i odbywa inaczej ;) nie będę powiela tego co napisała Danuta na ten temat ale właśnie o to mi chodzi.
Ania W pisze: W każdym razie jeżeli to miałoby być tak jak piszesz, to coongary wychodzą na tym lepiej niż inne KW pod kątem czasu dojścia do wpisu PKR.
Mogą wyjść na tym lepiej i myślę, że nikomu to krzywdy nie zrobiłoby jak dla mnie ;).
Poza tym KW to jednak jakaś nie wiadoma, a tutaj mamy jednak pełne rodowody obu rodziców. Wiemy, że jakiś „burek” po drodze się nie trafił, przy psach KW takiej gwarancji czystości naturalnie nie mamy.
Danuta pisze: Cholernie radosne - cholernie... :zly1:
Danusia myślę, że nikt nie miał tutaj złośliwości na myśli i nie masz o co być zła.
Danuta pisze: ZADRA (o: GENESIS NN, m: FUGA PKR) - i jaki ma status?????? :niewka:

Nadal jakoś nie widzę tego, że coogary wychodzą lepiej….
Bo nie mają i nie mają konkretnego statusu rzecz oczywista. Tylko teraz popatrzmy na to z drugiej strony.
Ktoś zrobił sobie samowolkę większą bądź mniejszą i poniósł konsekwencje. „Góra” pokazała co na ten temat myśli i stworzyła plan hodowlany dla tych psów.
Oczywiście najbardziej te konsekwencje ponoszą osoby posiadające coogary.
Płacimy nie za swoje grzechy, ale za swoje plany hodowlane jakie mieliśmy kupując te psy ;)
hania pisze:A tak na serio - dowiadywałam się jakie byłyby teraz możliwości wpisania do KW kolejnego psa (bo mimo, że KW jest zamknięta to można poprosić GKH o wyjątki) i te psy wcale nie miałyby łatwiej niż coogary.
A to z czym na pewno właściciele coogarów maja łatwiej to ich odbiór społeczny.
Hania a wolałabyś mieć lepszy odbiór społeczny, czy konkrety zapisy w papierach?
Powiem Ci nie wiem co Ty masz na myśli z odbiorem społecznym, ale ja poradziłabym sobie chyba łatwiej z tym, niż z tym że nie mogę pokazać Zagaja na wystawach, "reklamować" jako typowego reproduktora, kryć nim to co ja uważałabym za dobre dla rasy i mieć klarowne papiery co i jak.
Aszemi pisze: AniuW przenieś tą całą dyskusję bo to nie miejsce.
Ania niestety kochani nie ma takowych uprawnień, czekamy na możliwość aby to administrator zrobił  staram się to zapisywać i panować aby potem nadrobić zaległości 
Iza i Sławek pisze:Dziewczyny, jeszcze jeden wpis u Węszynoski i szczeniakami poszczuję :evil: !!!
Aleś postraszył chłopie :D
ODPOWIEDZ