Inbred czyli chów wsobny

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: dorob62 »

kasiawro
Wybaczam.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: kasiawro »

kasiawro pisze: Dorob skoro takich znalazłaś (domyślam się że u Sławka) to po co ich wypisywałaś w postach, co chciałaś z tym zrobić????
Odpowiesz mi?

Za wybaczenie-Dzięki!!!
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: dorob62 »

Oj.. nie u Sławka ich znalazlam tylko na zielonym.. a potem jednego u Sławka(już po Twoim poście).
A napisałam o nich bo powyżej mojego postu AniaW napisała że są dwa (czego ja na poczatku nie zauważyłam nie wiedziałam...) i wtedy poszukałam i napisałam do niej że te dwa znalazłam.. ale poniewaź jeszcze wcześniej podałam przykład jednego (znalezionego bez przydomka) to potem podałam przydomek bo naprawdę nie wiedziałam o którym czytałam...
Nie wiem czy rozuimesz ale taki ciąg myślowy mój był:) :zly2: Zaczęło się ze napisałam że wątpię w aktualność listy reproduktorów.... i rozpętała się burza:)
więc podałam kilka znalezionych przeze mnie w sieci psów ktore albo już tam nie powinny być albo powinny.... i wtedy pojawił sie ten pies co one były dwa:) I tyle....
Te psy to miały być przykłady nieścisłości... ale AniaW uściśliła..... a potem była druga burza:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: Danuta »

dorob62 pisze:bo naprawdę nie wiedziałam o którym czytałam...
Jak ja nie wiem, o którym czytam, to albo szukam i dochodzę do tego, o którym jest pisane, albo go nie wykorzystuję w dyskusji, bo wiedza, pozyskana przeze mnie jest nierzetelna. I w końcu okazało się, że nieścisłość panowała tylko w Twoich postach a nie w bazie. (heh, znowu w nie tym wątku - przykro mi)
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: dorob62 »

Danuta
nieścisłość panowała tylko w Twoich postach a nie w bazie.
Pewna jesteś Danusiu????
to albo szukam i dochodzę do tego, o którym jest pisane
szukałam.... i nie znalazłam i dlatego właśnie go przytoczyłam by wyjaśnić wątpliwości:)I AniaW mi wyjaśniła....
Jest wspaniale:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: kasiawro »

dorob62 pisze:Oj.. nie u Sławka ich znalazlam tylko na zielonym.. a potem jednego u Sławka(już po Twoim poście).
A napisałam o nich bo powyżej mojego postu AniaW napisała że są dwa (czego ja na poczatku nie zauważyłam nie wiedziałam...) i wtedy poszukałam i napisałam do niej że te dwa znalazłam.. ale poniewaź jeszcze wcześniej podałam przykład jednego (znalezionego bez przydomka) to potem podałam przydomek bo naprawdę nie wiedziałam o którym czytałam...
Nie wiem czy rozuimesz ale taki ciąg myślowy mój był:) :zly2: Zaczęło się ze napisałam że wątpię w aktualność listy reproduktorów.... i rozpętała się burza:)
więc podałam kilka znalezionych przeze mnie w sieci psów ktore albo już tam nie powinny być albo powinny.... i wtedy pojawił sie ten pies co one były dwa:) I tyle....
Te psy to miały być przykłady nieścisłości... ale AniaW uściśliła..... a potem była druga burza:)
Idealnie to wytłumaczyłaś!!! :szacun_1:
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: dorob62 »

kasiawro
No czytam i sama się śmieję:)
Ale tak to było.....może choć trochę zrozumiałaś:)Pliiiissss:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: kasiawro »

przykro mi, myślę że większość osób która to przeczytała/przeczyta też nic z tego nie zrozumie
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: carmen »

ja niestety kompletnie nie wiem czego dotyczy cała ta dyskusja? i w jakim celu wymienione są owe psy? i czemu znowu wraca wątek bazy ogarów - co gdzie jest a co nie jest?
Fajnie byłoby mniej słów a więcej sensu wplatac w dyskusję ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
MartaW
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 15 maja 2018, 10:08

Re: Inbred czyli chów wsobny

Post autor: MartaW »

Naczytałam się o tym inbredzie i rozumiem, że są zwolennicy i przeciwnicy, jak to w naturze bywa :)
Nie znalazłam jednak odpowiedzi na moje pytanie :(
O czym świadczy inbred 1,3968 (niestety nie wiem, do którego pokolenia)?
Marta & Rosa
(Runa z Sarmackiej Tradycji)
ODPOWIEDZ