Będą obowiązkowe badania DNA ras polskich

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Będą obowiązkowe badania DNA ras polskich

Post autor: Poniatowski Dwór »

nie stresujemy się ... bardziej irytuje mnie fakt wprowadzenia przepisu na "gwałtu rety" przy jednoczesnym braku narzędzi do jego realizacji (ale to takie moje zboczenie zawodowe :zly1: ) - zawsze szkoda mi wtedy najbardziej ludzi... (jestem zwolennikiem naturalnych okresów przejściowych).
Badania Husarzowi i tak w tym roku zrobimy - to oczywiste, ale troche problem jest z terminem: w oddziale 2 razy w miesiącu (od 17 do 19 we wtorek) będzie możliwośc pobrania próbki od ogara (kierownik grupy i kierownik biura - pobranie komisyjne), Mój mąż - własciciel Husarza (i lepszy kierowca - ja do Lublina sama nie jeżdżę :strach_4: ) jeden wtorek ma w miesiącu wolny (w pozostałe ma zajęcia muzyczne z córcią w Puławach)... i właśnie ten najbliższy wtorek pozwala zgrać terminy a tu.... przepisy są a narzędzi brak :niewka: . Nie wiem, kiedy trafi sie taki kolejny wtorek. :niewka:
a tak opłaty by sie poczyniło, psa przywiozło, próbkę pobrało... i potem już tylko formalności by zostały...na kiedyś
a z wpisem tak szybko nie będzie... bo będzie trzeba czekać na wyniki badań - a tego - ile będzie trzeba czekać to juz nikt nie wie...
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Będą obowiązkowe badania DNA ras polskich

Post autor: musia »

18.02.2015

Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu plenarnym w dniu 18.02.br. podjął uchwałę o wstrzymaniu, jako OBOWIĄZKOWE badań DNA do czasu dopracowania procedur związanych z pobraniem materiału i ich badaniem.

Nadal badania DNA mogą być przeprowadzane w Oddziałach ZKwP wg dotychczasowych procedur, ale w formie dobrowolnej.

Decyzja wchodzi w życie z dniem opublikowania i jest ważna do odwołania.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
ODPOWIEDZ