Mapa hodowli/reproduktorów

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: musia »

Ja niestety uzupełnić w bazie nie mogę. Nie moja suka. Mam ją po prostu w swojej sekcji.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: Ola i Dunaj »

Spanki pisze:Zrobiłem mapę z sukami hodowlanymi na podstawie bazy:
https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... T9xUs95yT4

Myślę że pomoże to w promocji rasy zawsze mogą potencjalni chętni pytać bezpośrednio właścicieli suk czy będą miały miot w najbliższym czasie.
:brawo_1:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: kasiawro »

Super!
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: Eni »

Na Facebooku się Sławomir zorganizował i zrobił mapę występowania ogara, teraz oferuje zrobienie takiej dla hodowli.
https://www.facebook.com/groups/3463061 ... 569010001/

Dlatego, ze względu na RODO, proszę o kontakt hodowców, którzy życzą sobie być na takiej mapie umieszczeni.

Wiem, że jak ktoś podaje publicznie, to zapewne chce, ale prawo przewiduje zgodę na każdą bazę, więc chętnie przekażę dane na FB, jeśli ktoś nie korzysta z facebooka, a chciałby się znaleźć na mapie hodowli ogara polskiego. Oczywiście link zamieszczę.
Folap
Posty: 223
Rejestracja: środa 21 lut 2018, 16:18
Gadu-Gadu: 0

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: Folap »

Eni pisze: czwartek 13 gru 2018, 13:32 Na Facebooku się Sławomir zorganizował i zrobił mapę występowania ogara, teraz oferuje zrobienie takiej dla hodowli.
https://www.facebook.com/groups/3463061 ... 569010001/

Dlatego, ze względu na RODO, proszę o kontakt hodowców, którzy życzą sobie być na takiej mapie umieszczeni.

Wiem, że jak ktoś podaje publicznie, to zapewne chce, ale prawo przewiduje zgodę na każdą bazę, więc chętnie przekażę dane na FB, jeśli ktoś nie korzysta z facebooka, a chciałby się znaleźć na mapie hodowli ogara polskiego. Oczywiście link zamieszczę.
To ja Sławomir
Rozumiem troskę Eni, lecz na prawdę nie potrzebuję adwokata i nie życzę sobie, aby ktoś występował w moim imieniu.
Rzeczywiście taką mapę tworzę i tutaj można zobaczyć jej próbkę:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... 999973&z=7
Kto z hodowców chciałby być umieszczony na tej mapie bardzo proszę o prywatny kontakt poprzez Ogarkowo lub Facebooka.
Mapa będzie rozpowszechniona w wielu grupach i środowiskach przede wszystkim poprzez Facebooka.
Nadmieniam, że decydując się na przekazanie swoich podstawowych danych hodowcy zgadzają się na przetwarzanie danych osobistych dla ww. celów.
Pozdrawiam
"Przy domu psy szczekają, w kniei zaś ... grają".
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: Eni »

A gdzie występuje w Twoim imieniu?
Bo jak ja przekazuję czyjś pomysł i ja się oferuje podać dane Tobie, jeśli ktoś nie ma Facebooka, to robię to w całkiem swoim imieniu.
I jedyne o co możesz mieć pretensje, to "wynoszenie" z zamkniętej grupy informacje, ale w tej grupie nie ma nic o zakazie informowania na forum o inicjatywach grupy...
Więc... możemy sobie co najwyżej pożyczyć wesołych świąt.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: hania »

Folap pisze: piątek 14 gru 2018, 09:52 Mapa będzie rozpowszechniona w wielu grupach i środowiskach przede wszystkim poprzez Facebooka.
Nadmieniam, że decydując się na przekazanie swoich podstawowych danych hodowcy zgadzają się na przetwarzanie danych osobistych dla ww. celów.
Pozdrawiam
Zanim udostępnię dane (raczej osobowe niż osobiste ;) ), chciałabym jednak wiedzieć gdzie będą rozpowszechniane. "Wiele środowisk" to bardzo ogólne pojęcie.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: kasiawro »

Dobre pytanie Haniu, bo też mnie to interesuje gdzie to będzie się pojawiać.
Dzięki Eni za pamięć o tych co nie mają FB :).
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: Poniatowski Dwór »

DZIEWCZYNY....a jakiez ma to .... kurde znaczenie...coś nam ubędzie....nie dajmy sie zwariować.
PROMOCJA - jezeli ktos chce sie promować... jest OK...
jezeli nie chcesz .... to nie...jego wolna wola..
mnie nie interesuje gdzie i jak o mnie mówią....mnie interesuje CZŁOWIEK - a ten właściwy mądrze sie odezwie... i nie ważne skąd o mnie wie...ważna jest nasza relacja, rozmowy.. i decyzja...(czy ogar to pies dla nas?a może nie....)
(nadmieniam ze siedze w tym RODO... i .... .................................... :zly2: :zly2: :zly2 :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: .... itp....)
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Mapa hodowli/reproduktorów

Post autor: kasiawro »

Myślałam, że ta mapka ma mieć głównie cel informacyjny dla potencjalnych przyszłych właścicieli ogarów, a nie reklamowy - w jakim kierunku my idziemy :strach_2: :wow_3: :mysl_1:
Poczekam cierpliwie na odpowiedź pomysłodawcy i będzie wszystko jasne :marzyc_2: .

Z całym szacunkiem, ale nie mam FB i nie mam pojęcia jakie grupy tam są tworzone/stworzone :mysl_1: ? Nie bardzo widzę się w grupie (strzelam ;)) "doskonałe psy rodzinne dla każdego" , " idealny pies myśliwski na kanapę" lub "cudowne mahoniowe ogary".
Chyba to nic strasznego abym mogła mieć doprecyzowane gdzie to będzie i "z czym to się je". Nie wiem też po co to oburzenie i złość :zdziw_4: ?
Jeśli ktoś się chce promować wszędzie bez znaczenia gdzie i nic jemu nie ubędzie - ok, gratuluję rozmachu, pomysłu, odwagi i odpowiedzialności :silacz: !
Ja mam inny cel, inną potrzebę hodowania :) .
A propos "promocji": ogarom już nie potrzeba promocji, przy takiej populacji jaka jest teraz ważna jest jakość, a nie ilość!!!! Rozsądna "promocja" jakiejkolwiek rasy polega na dotarciu do tej grupy osób, które mają dokładnie sprecyzowane potrzeby, które dana rasa zaspokoi, a nie polecania/promowania wszystkim ogara polskiego :zly2: .
ODPOWIEDZ