Pomiary biometryczne

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: kasiawro »

Zgadzam się z Anią, tym bardziej, że sporo ogarków z papierami ma tylko metryczkę i nic więcej bo właścicielom nie zależy na rodowodzie ani na wystawach - takich ogarków uwierzcie mi jest sporo o których prawie nie wiemy MY "fani" ogarów nie wspominając o ZK. We Wrocławiu zgłoszonych w oddziale jest max 7 sztuk, a ja wiem że mieszka ich dużo więcej.
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: rafkow »

kasiawro pisze:Zgadzam się z Anią, tym bardziej, że sporo ogarków z papierami ma tylko metryczkę i nic więcej bo właścicielom nie zależy na rodowodzie ani na wystawach
Obrazek
Albo ciągle przekładają to 'na jutro'....
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: Ania W »

rafkow pisze:Albo ciągle przekładają to 'na jutro'....
i nie reagują ani na prośby ani na grożby 8-)
Ale jak się wieść rozniesie którzy to...Nie chcialabym być w ich skórze!
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: weszynoska »

Słuchajcie....jest nas sporo...każdy mieszka w innej części Polski...ja w korosnieńskim oddziale obiecuje dotrzeć do wszystkich ogarów..zarejestrowanych/żyjących......

tak może każdyz robic...telefonicznie może i nic nie wskóra..ale jesli sie umówi z kierownikem sekcji...

w Krosnie jest to Kuba Żelechowski
w Rzeszowie Kasia Gazda( przyszły sędzia)
w Krakowie.....
w Przemyslu...
w.....

po prostu zróbmy to...albo w koncu zawiążmy jakieś stowarzyszenie..lub cos w tym stylu...

PS> dorob62 PZK nie istnieje...jest ZKwP....i tego się trzymajmy
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
MagdaM
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 18:21

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: MagdaM »

Przeprowadzenie pomiarów jest prostsze niż się wydaje .Jest to idealny materiał na pracę magisterską dla zootechników.Poprzednie - dwa razy właśnie tak powstały. Uczelnia ( tu SGGW w Warszawie) rzucała temat magistrantowi, pokrywała koszty i zaopatrywała w glejt do Oddziałów Związku Kynologicznego i hodowców o pomoc delikwentowi .I tak np Darek Kołucki , jeżdził i mierzył ogary i gończe a co z tego wynikło jego promotor zawarł w książce "Ogar Polski,Gończy Polski " . Natomiast Darek jeszcze w trakcie pisania pracy kupił ogarzycę dla rodziców a po obronie gończą polską .Nadal hoduje gończe pod przydomkiem Inny Świat .
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: dorob62 »

weszynoska
PS> dorob62 PZK nie istnieje...jest ZKwP....i tego się trzymajmy
Oczywiście:)Poprawię się.
Co do skontaktowania się z oddziałami ja mogę wysmarować pismo i porozsyłać. Może ktoś się odezwie.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Pomiary biometryczne

Post autor: carmen »

MagdaM pisze:Przeprowadzenie pomiarów jest prostsze niż się wydaje .Jest to idealny materiał na pracę magisterską dla zootechników.Poprzednie - dwa razy właśnie tak powstały. Uczelnia ( tu SGGW w Warszawie) rzucała temat magistrantowi, pokrywała koszty i zaopatrywała w glejt do Oddziałów Związku Kynologicznego i hodowców o pomoc delikwentowi .
Kto ma kontakt z uczelniami związanymi z weterynarią... fajnie by było jakby sprawa się ruszyła...

A jeśli nie to może ma ktoś dostęp do rysunku psa z zaznaczonymi punktami strategicznymi do przeprowadzenia tych badań. Ja nie dam rady tego narysowac... Nie znam się aż tak na anatomii pa :placzek:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
ODPOWIEDZ