Walentynkowa Bydgoszcz

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: lusia »

Pomyliłam się zmęczenie spowodowało błąd , oczywiście Sfora Nestora , rodzynek czyli Pogrom biegał trochę niesynchronicznie z Pańcią ,dlatego nie wygrał rasy a w Niedzielę dostał CWC więc fajnie . Szczeniaczek był przeuroczy prezentował się fajnie , w finałach odpadł przy ostatniej selekcji a szkoda . Gaja ma domowe Luśka bo większość kundli ma takie imię a Nadzieja - mam wołać Nadzia to już lepiej Madzia .
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: kasiawro »

zdjęcia? :mysl_1:
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: lusia »

Zdjęcia na faceboku , nie umiem ich poblikować na ogarkowie.F-b Małgorzata Jakoniuk
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: kasiawro »

Lusia już chyba podawałam linka, ale podam jeszcze raz do informacji jak ktoś chce wklejać zdjęcia na forum, proszę napisać PW do Gosi - wystarczy chwilkę na zapoznanie się i to jest proste :)
http://ogarkowo.pl/viewtopic.php?f=30&t ... 91#p154291" onclick="window.open(this.href);return false;

Pisząc, że zdjęcia są na FB to mi nic nie daje bo nie mam konta więc nie mam możliwości zobaczenia, a szkoda :(.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: Ania W »

Ewentualnie może chociaż taki link do fb, do którego jest dostęp dla niezalogowanych ?
lusia pisze:Gaja ma domowe Luśka bo większość kundli ma takie imię
A to już pewnie zależy od okolicy i doświadczeń życiowych ;) Mi się akurat to imię kojarzy z naszą fundacyjną Lusią, która była małym, burym kundelkiem z zakręconym ogonkiem...ale niewątpliwie bardzo sympatycznym :)
Awatar użytkownika
ooannaoo
Posty: 124
Rejestracja: piątek 03 paź 2014, 21:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: ooannaoo »

miszakai pisze:
Ania W pisze:A jak poszło rodzynkowi - Pogromkowi ?
Ania może zajrzy to potwierdzi ale z tego co mówiła to chyba Nocna - oc. dosk. lok. I a w niedzielę jeszcze CWC :brawo_1: Zdjęcia pliss :)
:wstydek: Tak Marto, wszystko doskonale napisałaś w niedzielę CWC i BOS
(dziwne te nazwy dla takich dyletantów jak my :zdziw_5: )

To co Małgosia pisała to fakt niezaprzeczalny i bardzo delikatnie to ujęła: biegałam niesynchronicznie :strach_4:
Gromek tak szalał za pannami, w końcu był jeden.. że mój bieg polegał na zachowaniu równowagi, :gleba: żeby mnie nie przeciągnął przez ring do ogarowych panienek :marzyc_2:
W chłopaku hormony buzują :fiufiu:
Śmiać mi się chciało, jak z Małgosią miałyśmy stanąć na ringu wzdłuż:
- najpierw my a potem Małgosia, Groma 2x ustawiałam i za żadne skarby świata nie chciał stanąć
dupką do panny. Nie i koniec!
Odpuściłam .. i stanął grzecznie, dotykając noskiem - walentynkowo ogarzą panienkę :marzyc_2:
Zdjęcia mam, co prawda z komórki ale wkleić nie potrafię, po tej zmianie..
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: Marta A »

ooannaoo pisze: Gromek tak szalał za pannami, w końcu był jeden.. że mój bieg polegał na zachowaniu równowagi, :gleba: żeby mnie nie przeciągnął przez ring do ogarowych panienek :marzyc_2:
W chłopaku hormony buzują :fiufiu:
Śmiać mi się chciało, jak z Małgosią miałyśmy stanąć na ringu wzdłuż:
- najpierw my a potem Małgosia, Groma 2x ustawiałam i za żadne skarby świata nie chciał stanąć
dupką do panny. Nie i koniec!
Heh, Ania, skąd ja to znam? - Ano z ostatniej wystawy w Białym :D Nasi panowie Hormonkowie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ooannaoo
Posty: 124
Rejestracja: piątek 03 paź 2014, 21:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: ooannaoo »

:niewka:
Marta A pisze:
ooannaoo pisze: Gromek tak szalał za pannami, w końcu był jeden.. że mój bieg polegał na zachowaniu równowagi, :gleba: żeby mnie nie przeciągnął przez ring do ogarowych panienek :marzyc_2:
W chłopaku hormony buzują :fiufiu:
Śmiać mi się chciało, jak z Małgosią miałyśmy stanąć na ringu wzdłuż:
- najpierw my a potem Małgosia, Groma 2x ustawiałam i za żadne skarby świata nie chciał stanąć
dupką do panny. Nie i koniec!
Heh, Ania, skąd ja to znam? - Ano z ostatniej wystawy w Białym :D Nasi panowie Hormonkowie

:niewka: och.. ta niemoc.. ja niby wszystko rozumiem , ale jak tu żyć ??? :mysl_1:
.
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Walentynkowa Bydgoszcz

Post autor: musia »

Chciałam spytać

O której w niedzielę zaczyna się wystawa walentynkowa ((po nocnej)

też od 10 -tej ?
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
ODPOWIEDZ