XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: SARABANDA »

Czelna WO
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: musia »

Mam ksero wyników z ringów.

Ale też zagoniona jestem niemożebnie, albo dziś późnym wieczorem albo rano wrzucę wyniki.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: kasiawro »

Gratuluję wszystkim młodziakom, że dali radę!!! Aksa pięknie stała, ale laska z niej :brawo_1:
Macieju Dzięki za fotki, Ulotka na fotach super panienka, czy to Jurek z nią bo jakoś zmienił się w tym roku... :mysl_1: ?
Qzia dzieciaki Ci jaśnieją, albo przy Hanto tak zbladły ;). Hanto wypastowany na wysoki połysk , a ogon taki Runowo/Ruczajowy - jak to możliwe :D ?
Pani od Ronji i Pan od Hanto niech zapamiętają, że wykładzina służy dla psa, a nie dla właścicieli ;) .
Pamiętam jak aganowaczek też taką uwagę dostała (oczywiście od kasiwro :lol: ) i widzicie jaki efekt :mrgreen: .
Nie to abym sobie sukces przypisywała, ja tak każdemu bo wszystkie ogary moje są!
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: Hekate »

Gratulacje! :piwko:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: SARABANDA »

Uff, dałyśmy radę, chociaż lekko nie było. Co prawda zaciśnięte za Czelną kciuki bardzo jej pomogły ( dziękujemy tatusiowi i nie tylko :szacun_1: )ale że nikt nie trzymał kciuków za mnie, to nie udało się dotrzeć na czas. Nie tylko za późno wyjechałam ale już na miejscu rzeczywistość zaatakowała moje ponad 30 kg maleństwo, pod postacią tłumu obcych ludzi, psów, zapachów i nie pozwoliło dotrzeć na czas. Bardzo żałowałam że jest za duża by ją wziąć na ręce :D i przenieść. Ale jak tu przejść szybko jak trzeba się przywitać ze wszystkimi i wszystkich poznać bo inaczej ani kroku naprzód.
Ale że w założeniu wystawa miała służyć socjalizacji i nie zniechęcić na przyszłość więc" nasz pies nasz pan". Sędzina zgodziła się ocenić małą na samym końcu :szacun_1: chociaż nieco zdegustowana że szczeniak nieobyty z ringiem, pomimo mojej informacji że to pierwsza jej wystawa, usłyszałam też kilka uszczypliwych uwag których nie powtórzę. Ale ocena dla nas pozytywna WO i Najlepsze Szczenię w Rasie więc bardzo sędzinie dziękujemy.
Z wrażenia znowu nie zdążyłam ze wszystkimi się przywitać i pogadać.
Po ocenie zostałyśmy przy ringu posocjalizować się. Czelna patrzyła z zainteresowaniem na biegające po ringu GP z miną : a to o to tu chodzi i nawet usiłowała dołączyć do zabawy.
Podszedł też do nas pan zainteresowany ogarami, myśliwy który zamierza nabyć ogara i szuka informacji, niestety spóźnił się ( zupełnie jak ja :wstydek: ). Przekazałam trochę informacji, poinformowałam o forum, u kogo szukać porady itd. Ciekawe czy będzie efekt.
Potem powrót przez korytarz i znowu co metr postój, witanie się ze wszystkimi, z każdym psem, zaglądanie do klatek i kojców.
Aż dziw że udało nam się bez jednego warknięcia i kłapnięcia zębami, nawet GP były grzeczne.
Musiałyśmy jeszcze znaleźć bankomat więc mały wypad na miasto i już mogłyśmy wracać.
Jak zawsze mam niedosyt, dla mnie wszystko powinno przebiegać duuużo wolniej :D
Gratulacje dla wszystkich wspaniałych psiaków i dzielnych właścicieli :piwko:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: kasiawro »

SARABANDA pisze: Jak zawsze mam niedosyt, dla mnie wszystko powinno przebiegać duuużo wolniej :D
:brawo_1: :brawo_1:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: Ania W »

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a specjalne dla tych utytułowanych :)

kasiawro pisze: Pani od Ronji i Pan od Hanto niech zapamiętają, że wykładzina służy dla psa, a nie dla właścicieli ;) .
Też zauważyłam...ale pomyślałam, że w sumie każdy by się chciał przejść po czerwonym dywanie nawet jak w brązy wpada ;)

Czelna widać, że speszona ale za to uzębienie prezentowane tak, że i na zdjęciu widać, że pełne ;)
Ale pierwsze koty...Myślę, że pani też się przyda trochę wprawy ;)
Inna sprawa, że to jest akurat sędzina, która lubi ładnie pokazywane psy.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: SARABANDA »

Tak jest Pani Profesor, liczę na instrukcje osobiste w Jaśkowie :jezyk:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: musia »

Sędzia: Krystyna Opara (Polska) Ogar polski (Polish Hound) – 19
PSY

klasa Młodzieży/Junior Class - 3
1733 CZARNY Ogarusy – dosk, 3
1734 CZUWAJ z Wszystkich Skoków – dosk, 2
1735 DZIKARZ Psia Cometa – dosk, Zw.Mł., NJwR, BoS

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 1
1736 ROZMARYN Poszły w Las – dosk, CWC, Res-CACiB

klasa Otwarta/Open Class - 2
1737 CYMBAŁ GRAJ Goniwiatr - dosk, 2
1738 ORKAN Sfora Nemroda – dosk, 1

klasa Championów/Champion Class - 1
1739 GWARDZISTA z Sarmackiej Tradycji - dosk, CWC, CACiB

SUKI
klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1

1740 CZELNA z Sarmackiej Tradycji - w.o., Best puppy

klasa Młodzieży/Junior Class - 5
1741 BABA JAGA z Klanu Posokowców FCI - nb
1742 CZUJNA Ogarusy – dosk, Zw. Mł.
1743 DERENIÓWKA Psia Cometa – dosk, 4
1744 ŁYSKA Bazylowa Sfora – dosk, 3
1745 ULOTNA z Beskidzkich Wysp – dosk, 2

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 3
1746 BORA z Krynickiej Doliny – dosk, CWC, Res-CACiB
1747 RONJA Gra z Wiatrem - dosk, 2
1748 RÓŻA Poszły w Las – dosk, 3

klasa Otwarta/Open Class - 2
1749 BURZA z Przewiesia - dosk, CWC
1750 PIXI Pod Egidą Lamii - nb

klasa Championów/Champion Class - 1
1751 AKSAMITKA PC Ogarowe Granie – dosk, CWC,CACiB, NDS, BoB
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
AsMa
Posty: 181
Rejestracja: sobota 07 sty 2017, 22:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Re: XXI MWPR CACIB Katowice, 17-19.03.2017 r.

Post autor: AsMa »

Dzięki za porady co do czerwonych dywanów :szacun_1: Nawet nie zauważyłam, że zajęłam je Ronji. Dla mnie to nadal początki wystawowe i wciąż emocje.
https://www.facebook.com/Ogar-Polski-z- ... 790481612/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ