III MWPR Częstochowa-Konopiska 22-23.07.2017

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: III MWPR Częstochowa-Konopiska 22-23.07.2017

Post autor: SARABANDA »

Wrażenia i podsumowania z wystawy, jeszcze świeże i gorące :uff:
Z nas dwóch chyba ja byłam bardziej "klasyczna" więc debiut w spódnicy jak najbardziej udany i będzie kontynuacja bez względu na preferencje modowe sędziego. Poza tym zaskakująco wygodnie i chłodniej niż w spodniach. Panom polecam szkocką w kratę. Sędzia odniosłam wrażenie tradycjonalista w tym pozytywnym znaczeniu, więc ani głęboki dekolt ani mini :nunu:
To że gorąco już wszyscy pisali, było pewnie ponad 40stopni w słońcu.
Przy ringu tłok, wszędzie namioty, zero cienia, słaby przewiew. Dziękujemy Milanowi za przygarnięcie nas w biedzie :szacun_1:
Młoda dość chętnie współpracowała, widzę postępy z wystawy na wystawę ale szybko wysiadła, na porównaniu suk miała dość, a na porównaniu młodzieży zaczęła pokładać się na ringu, więc podziękowałyśmy sędziemu i zabrałam ją ratować.
Jak zwykle niedosyt, upał więc psy pochowane, dopiero ze zdjęć i waszych opisów dowiedziałam się jakie psy były na wystawie.
Wnioski się nasuwają same, latem bez namiotu nie warto jechać , szkoda psa i własnych nerwów.
Gratulujemy Hanto i pozostałym zwycięzcom. Mnie też urzekła mała Figa, dzielna z niej dziewczyna :hi_1:
I gratulacje dla nas wszystkich i naszych piesków że daliśmy radę w ten upał :brawo_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: III MWPR Częstochowa-Konopiska 22-23.07.2017

Post autor: kasiawro »

Brawo dla wszystkich. Gosiu Czelna drobniejszej kości od Czesnej czy tylko inny czaprak robi takie wrażenie?
Co do jęzora to nie tylko Jaga ma taki długi :).
Gosi z psami nie poznałam, Ewkę poznałam od razu ;)
Pozdrawiamy wszystkich!!
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: III MWPR Częstochowa-Konopiska 22-23.07.2017

Post autor: SARABANDA »

Kasiu, tak jak widzisz na zdjęciach. Czelna trochę wyższa, drobniejszej kości i bardziej wyciągnięta, szczególnie ostatnio, wreszcie straciła proporcje szczeniaka, robi się z niej wyścigówa.
Czesna trochę niższa, mocnej budowy i grubej kości, z budowy przypomina mi Czuwaja i Czertę, bardzo podobna do nich w ruchu. Czelna ciemniejsza ale Czesna nie jest wcale tak jasna jak zapowiadała się jako szczeniak. Czaprak ma przesiany ale w sumie ciemny, tylko pazury ma jasne a Czelna ciemne. Oczy mają bardzo zbliżone, no może Czelna trochę ciemniejsze.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: III MWPR Częstochowa-Konopiska 22-23.07.2017

Post autor: Ewka »

Ania W pisze:Tak patrzyłam na drugiego psa w użytkowej i myślę...kurcze, ale kobieta podobna do Ewki :mysl_1: Dotarło dopiero po dłuższej chwili :D
No wiesz co... :D
Upał okrutny, dlatego dość szybko uciekliśmy. Atmosfera przy ringu wspaniała, mimo patelni i braku miejsca na porządne ulokowanie się z psem.
Gawruś ocena doskonała. Opis obejmował również wystawiającą :D Co do pana sędziego, to wprawdzie dostrzega i daje temu wyraz, trzymającego ringówkę, jednak wybiera psa, który w jego opinii jest piękniejszy.
Tak więc rozpoczynam karierę w handlingu :mrgreen:
Byleby w sercu ciągle maj!
ODPOWIEDZ