2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Moderator: BACHMATsforanemroda

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Wilga »

Cykada się wybiera, jak nam coś nie wypadnie to będziemy :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Ania W »

Ponieważ skasowałam zdublowany wątek to ten podrzucam :)
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: lusia »

Bardzo kuszaca wystawa . Inni sędziowie - nowe spojrzenie na rasę . chyba się skuszę z dziewczynami tym bardziej , ze moj szczylek będzie debiutować ze swoimi człowiekami . Parę dni do zastanowienia. tylko dylemat - gdzie polecicie tani nocleg . Toż to wakacje.
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: BACHMATsforanemroda »

My jak do Trójmiasta to zawsze do Sopocjkiego Zdroju. Ceny jak na Sopot średnie, blisko do morza, jakoś przypadł nam do gustu. Szału nie ma ale zawsze się tam dobrze czujemy i psy też :)

Nas w tym roku w Sopocie nie ma :(
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Ula »

dylemat - gdzie polecicie tani nocleg . Toż to wakacje.
My nocujemy poza Sopotem - już nic sensownego nie było ; mamy miejsce z pensjonacie CZARNY KOS na Kaszubach 30 km od Sopotu - ale najtajniej niestety to tam nie jest :niewka:
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Betty »

Małgosiu my myśleliśmy o kempingu w pobliżu tzn 2,5 km od Hipokrates. Tylko coś z prognoza pogody na sobotę i niedzielę nie bardzo. Jakieś deszcze.... No i rozbijanie namiot i pompowanie.
Znaleźliśmy coś na Kaszubach30-40 km od Sopotu za 300 - 400 zł za 2 noce... Tylko dojazd parkowanie...
Zobaczymy. ..
lusia pisze:Bardzo kuszaca wystawa . Inni sędziowie - nowe spojrzenie na rasę . chyba się skuszę z dziewczynami tym bardziej , ze moj szczylek będzie debiutować ze swoimi człowiekami . Parę dni do zastanowienia. tylko dylemat - gdzie polecicie tani nocleg . Toż to wakacje.
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Betty »

Czy ktoś bardziej wdrożony w wystawy może ma informacje albo wie, gdzie to sprawdzić jak to godzinowo będzie wyglądać w Sopocie?
Na FB DUO CA OB Sopór 2017 jest plan ringów i informacje gdzie z psem na plażę wolno wejść. ...
Jeśli coś się jeszcze dowiem to wrzucę info...
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Marzena i Czarek
Posty: 1491
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 12:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: pod Częstochową

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Marzena i Czarek »

Widzę Beatko,że udało się. Dla wszystkich zgłoszonych ogarków ocen doskonałych. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: Betty »

Próbowałam dołączyć screenshoty ekranów, nie wiem czy się udało. W każdym bądź razie w Sopocie będzie dużo sucze, bo aż 10 i w sobotę i w niedzielę. W tym 3 w klasie młodzieży!
Ogarów mniej - 6 w sobotę - w tym 2 w klasie młodzieży, czyli Ford i... - w niedzielę 5, w klasie młodzieży tylko Ford...
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: 2xCACIB SOPOT 5/6.08.2017

Post autor: lusia »

Będę prubowała ogsrnąć jakieś pole namiotowe - jedną nockę przeżyję z suczkami a w niedzielę zaraz po ringach zwijam żagle o praca mnie goni. Mam nadzieję że miło spędzę tą wykrojona czasowo wystawe.
ODPOWIEDZ