XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: Ania W »

uncja pisze:dzięki za wyjaśnienie. informacje dot. opłat na stronie zkwp rzeszów są trochę mylące.
Na "normalnych" ;) wystawach konkurencje hodowlane są dodatkowo płatne ale pod tym względem klubówka rządzi się nieco innymi zasadami.
Przy okazji zachęcamy hodowców (zarówno właścicieli psów jak i suk) do mobilizowania potomków tak, żeby nie tylko wystawa, ale właśnie przede wszystkim konkurencje hodowlane były licznie obsadzone :silacz:
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: uncja »

Ania W pisze:żeby nie tylko wystawa, ale właśnie przede wszystkim konkurencje hodowlane były licznie obsadzone :silacz:
Jak na razie to z tą liczną obsadą jest kiepsko. Nasze wczorajsze zgłoszenia otrzymały numery 22-23 :mysl_1:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: SARABANDA »

Czelna zgłoszona na klubówkę i myśliwską :uff: ciężko było bo bez drukarki i po zmianie laptopa na nowy i trzeba było wydobyć skan rodowodu z zaświatów ale udało się, jest we mnie moc :silacz:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: kasiawro »

Gosiu, a Sarka?
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: SARABANDA »

kasiawro pisze:Gosiu, a Sarka?
Nie da rady. Po pierwsze Sarka na świadczeniach przedemerytalnych, po drugie, nie jestem w stanie znikąd wydłubać skanu jej rodowodu, w czasach kiedy miała wystawiany jeszcze nie miałam poczty wp i na pocztę nie przysyłali.

A przy okazji bo się pogubiłam. Opłata za klubówkę 70zł?
Za myśliwską 35 zł? ( 50% od 70zł )
Międzynarodówka 60zł?
Też uważam że na stronie rzeszowskiego ZKwP informacje beznadziejne.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: kasiawro »

Co do Sarabandy to sporo danych z rodowodu jest bazie i być może wystarczy :mysl_1: .

Jeszce raz kopiuję z pierwszej strony informacje jakie umieściłam, dotyczące klubowej wystawy:
Opłaty są następujące:
70 zł – klasa młodzieży, pośrednia, otwarta, championów, użytkowa
40 zł – pozostałe klasy, interchampiony
Resztą opłat uzgadniać proszę, jak coś jest nie zrozumiałe z organizatorem.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: qzia »

SARABANDA pisze:
kasiawro pisze:Gosiu, a Sarka?
Nie da rady. Po pierwsze Sarka na świadczeniach przedemerytalnych, po drugie, nie jestem w stanie znikąd wydłubać skanu jej rodowodu, w czasach kiedy miała wystawiany jeszcze nie miałam poczty wp i na pocztę nie przysyłali.

A przy okazji bo się pogubiłam. Opłata za klubówkę 70zł?
Za myśliwską 35 zł? ( 50% od 70zł )
Międzynarodówka 60zł?
Też uważam że na stronie rzeszowskiego ZKwP informacje beznadziejne.
Małgosiu :mrgreen: mamy XXI wiek. Skan Ci nie potrzebny. Trzaskasz komórką fotkę rodowodu i wysyłasz. Można to zrobić w kilka sekund. Jak moją fotkę interchampionatu wystawy.net kiedyś łykneły to Twojego rodowodu nie uznają :mrgreen: :mrgreen: Spoko.
Małgoś a skąd Ty te 35 za myśliwską wzięłaś? Nijak nie mogę znaleźć :mysl_1: :niewka:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: qzia »

Zapraszam do zgłaszania szczeniaczków i młodszych szczeniaczków. Mamy fajne nagrody dla maluchów. :dawaj: :dawaj: :mrgreen:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: SARABANDA »

qzia pisze: Małgoś a skąd Ty te 35 za myśliwską wzięłaś? Nijak nie mogę znaleźć :mysl_1: :niewka:
Z dedukcji, skoro za krajową 70zł, a myśliwska chyba jest krajowa, a Rzeszów nie był uprzejmy napisać wyraźnie ile za myśliwską, a wg regulaminu za wystawianie rasy polskiej płacimy do 50% tego co inni, to wyszło mi 35zł. Pytałam kilka postów wcześniej i nikt nie był uprzejmy mi napisać ile płaciliście.
Sarka na zasłużonej emeryturze.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: XVI Klubowa Wystawa Ogara Polskiego, Cyziówka 2018

Post autor: qzia »

SARABANDA pisze:
qzia pisze: Małgoś a skąd Ty te 35 za myśliwską wzięłaś? Nijak nie mogę znaleźć :mysl_1: :niewka:
Z dedukcji, skoro za krajową 70zł, a myśliwska chyba jest krajowa, a Rzeszów nie był uprzejmy napisać wyraźnie ile za myśliwską, a wg regulaminu za wystawianie rasy polskiej płacimy do 50% tego co inni, to wyszło mi 35zł. Pytałam kilka postów wcześniej i nikt nie był uprzejmy mi napisać ile płaciliście.
Sarka na zasłużonej emeryturze.
A klubowa to też krajowa? Bo ja mam zamiar za klubową po 70 od psa zapłacić. Z wyjątkiem Zuzi i Zbycha bo intery. :mysl_1: Myślłam o myśliwskiej ale zupełnie nie mam pomysłu ile za ogara. Zdanie obraźliwe - usunięte przez admina
ODPOWIEDZ