XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: WOJAN OGARUSY »

Piękne zdjęcia :marzyc: – wróciliśmy na chwilkę myślami do Uzarzewa :marzyc: . Wspaniała impreza - wielkie gratulacje i podziękowania dla organizatorów :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1: (dzień wcześniejszej imprezy zapoznawczo-integracyjnej również :piwko: ).
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: uncja »

Nigdy więcej wyjazdu na klubówkę w dniu klubowki :cwaniak: Piątkowo-sobotnią integrację zapamiętamy na długo, a o dziwo pamiętam wszysko :gleba: zwłaszcza wieczorno-poranne rozmowy :marzyc: o ogarach oczywiście :D Kasiu, zdjęcia fantastyczne :szacun_1:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: aganowaczek »

Świetna fotorelacja - dzięki :szacun_1: Gratulacje dla wszystkich pięknych ogarów :zgoda:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: Leszek »

gratulacje i pozdrowienia
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: SARABANDA »

To moja szósta klubówka. Po pamiętnej w Piotrkowie w 2011 i po Głęboczku w 2012 nieco się zniechęciłam i na kolejne nie przyjeżdżałam. Od czterech lat jeżdżę i wydaje mi się że pod każdym względem jest coraz normalniej. No może sędzia w Warszawie w 2017 nie był w typie ale poza tym tendencja jest zwyżkowa. Za co niewątpliwie podziękowania należą się organizatorom oraz sponsorom.
Jak zawsze za krótko, chociaż tym razem nie można powiedzieć że za szybko.
Cudowna atmosfera, taka piknikowa, w pięknym otoczeniu parku, śpiewających ptaków i przy pięknej pogodzie. Niech żałują ci co nie przyjechali.
Możliwość obejrzenia psów na żywo, bezcenna, zdjęcia nigdy tego nie oddadzą.
Pani sędzina bardzo dokładna, życzliwa dla ogarków, chociaż nie bezkrytyczna.
Okazja do spotkania i porozmawiania ze znajomymi i mniej znajomymi właścicielami ogarków z całej Polski, kochani, było bardzo miło Was zobaczyć i już czekam na następny raz.
Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich którzy postanowili pokazać swoje ukochane i wyjątkowe psiaki.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla sponsorów.
A prywatnie to nam się udało z CWC dla Czelnej, więc kończymy dziewczynie czempionat.
I kolejny sukces mój i hodowcy że Malinka czuła się na wystawie komfortowo.
Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za towarzystwo.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: agag »

Dziękujemy wszystkim za super spotkanie i świetny czas! Miejsce wystawy i organizacja bardzo dobra, chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy możliwości zaparkować tuż obok ringu, co przy trzech psach na pokładzie niesamowicie ułatwiło nam życie. Park dookoła zapaewniał komfort w czasie oczekiwania na ocenę i stwarzał naprawdę piknikową atmosferę. Nasza Różyczka zaliczyła swój handlerski debiut. Było naprawdę świetnie!
Oktawa serdecznie pozdrawia Fraszkę i poleca się na przyszłość... :)) Z życzeniami farta oczywiście!
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: Ola i Dunaj »

Krótko bo krótko ale byliśmy, widzieliśmy :)
Świetny teren na wystawę, żadnych problemów z zaparkowaniem, atmosfera jak na pikniku :) Obrodziło ogarzo, tyle nowych twarzy i dawno niewidziani a wytęsknieni przyjaciele, i znajomi :zgoda:
Doceniam trud włożony w organizację i ogarnianie licznego towarzystwa :silacz:
Dzięki Kasia za super fotorelację, zwłaszcza jedno zdjęcie zrobiło mi dzień :gleba:

p.s. Ponieważ zostałam wywołana do tablicy, miałam szczere chęci wrzucić parę fotek z zaplecza tej zacnej imprezy. No nie poszło... wyskakuje komunikat o ogólnym błędzie pliku, cokolwiek to znaczy :zdziw_4:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: kasiawro »

Poniatowski Dwór pisze: wtorek 04 cze 2019, 10:42 Mam nadzieję, ze była to ostatnia klubówka na której nie byłam...
Życzę tego :silacz:
qzia pisze: wtorek 04 cze 2019, 10:51 :marzyc_2: :marzyc_2: :marzyc_2: Piękne mamy te nasze ogary :marzyc_2: :mysl_1:
Ogólnie patrząc to faktycznie w stawce całej kilka było za grubych :nunu: , wystraszonych :zly1: i warczących :( .
Podzielam Qzia Twoje zdanie są piękne :marzyc:. Ja mogłabym przy takiej stawce dwa dni spędzić i nudno nie byłoby mi - to już chyba skrzywienie albo nałóg :strach_2: .
rafkow pisze: wtorek 04 cze 2019, 12:45 Nalewkami Kasiu, nalewkami...
Dziękuję za fotorelację i to pewnie raczej Tomkowi ! ;)
Sugerowałam liczbę pojedynczą - nalewkę :mrgreen: . To, że ja bez umiaru z tymi ogarami to już chyba każdy się przyzwyczaił, ale że Ty z nalewkami :D .
Tomo, zdecydowanie jemu zlecona była ta funkcja, ja tylko kilka godzin ogarniałam je, aby móc wkleić ;).
Iza i Sławek pisze: wtorek 04 cze 2019, 12:55 Za farta!😉
To było na szczęście :D .
lusia pisze: wtorek 04 cze 2019, 13:12 zwycięzcy wspaniali ale na wystawie wygrały wszystkie psiaki z właścicielami bo przyjechali pochwalić się swoim szczęściem i radością. Do następnego takiego spotkania.
Dokładnie tak!!!
Do następnego, czyli we wrześniu :dawaj: ? :marzyc_2: .
uncja pisze: wtorek 04 cze 2019, 14:01 Nigdy więcej wyjazdu na klubówkę w dniu klubowki :cwaniak: Piątkowo-sobotnią integrację zapamiętamy na długo, a o dziwo pamiętam wszysko :gleba: zwłaszcza wieczorno-poranne rozmowy :marzyc: o ogarach oczywiście :D:
Widać, że długo się uczycie skoro dopiero teraz taki wniosek ;) . Ogromnie zazdroszczę tych wieczorno-porannych rozmów, aż sobie przypomniałam Turawę i klubową wystawę w Opolu - świt nas zastał, a my wciąż o jednym :mrgreen: .
SARABANDA pisze: wtorek 04 cze 2019, 23:23 To moja szósta klubówka. Po pamiętnej w Piotrkowie w 2011 i po Głęboczku w 2012 nieco się zniechęciłam i na kolejne nie przyjeżdżałam.
[...]
A prywatnie to nam się udało z CWC dla Czelnej, więc kończymy dziewczynie czempionat.
I kolejny sukces mój i hodowcy że Malinka czuła się na wystawie komfortowo.
Piotrków to ta sędzina :cwaniak: ?
Przypomnij mi co było w Głęboczku? Te konkursy dwa w jednym i konkurencje hodowlane wspólne z gończymi, o to chodzi?
Gratuluję Czelnej, bardzo wydoroślała i zdecydowanie fajniej wygląda już jako dorosła suka, wcześniej patyczak była ;)!!!
Malinka i reszta młodych psów bardzo fajnie znosiła wystawę, też na to zwróciłam uwagę :silacz: !
Ola i Dunaj pisze: środa 05 cze 2019, 21:20 Dzięki Kasia za super fotorelację, zwłaszcza jedno zdjęcie zrobiło mi dzień :gleba:
Taki był plan i się sprawdził :mrgreen: . Może jeszcze się uda z tymi fotkami :prosze_1: .
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: Ula »

:piwko: Brawa dla Wszystkich Uczetników i moc gratulacji dla Zwycięzców Klubu !!!!!!! :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1: A i szczególne uznanie dla najmłodszych startujących ogarzątek :szacun_1:

Super relacja :silacz: żałujemy ,że nie mogliśmy być .... :zly3:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: XVII Klubowa Wystawa Ogara Polskiega 2019

Post autor: Ania W »

Pewnie niektórzy już zapomnieli jak to było ...więc się trochę przypomnimy :) Zdecydowana większość fotek powstała dzięki ketrin :szacun_1:
Pora urlopowa sprzyja nadrabianiu zaległości ;)
Trochę fotek.
Załączniki
Nagrody były prezentowane ale ładnymi rzeczami warto się chwalić :)
Nagrody były prezentowane ale ładnymi rzeczami warto się chwalić :)
DSC_7272.JPG (114.27 KiB) Przejrzano 2178 razy
Nie mogło zabraknąć logo klubu :)
Nie mogło zabraknąć logo klubu :)
DSC_7273.JPG (77.23 KiB) Przejrzano 2178 razy
Rozmowy (niekoniecznie nocne ) Polaków
Rozmowy (niekoniecznie nocne ) Polaków
DSC_7277.JPG (111.77 KiB) Przejrzano 2178 razy
DSC_7279.JPG
DSC_7279.JPG (136.15 KiB) Przejrzano 2178 razy
DSC_7281.JPG
DSC_7281.JPG (94.75 KiB) Przejrzano 2178 razy
Tak mi dobrze, tak mi rób :)
Tak mi dobrze, tak mi rób :)
W takich plenerach to aż miło czekać :)
W takich plenerach to aż miło czekać :)
DSC_7291.JPG (150.7 KiB) Przejrzano 2178 razy
DSC_7300.JPG
Profil z dobrze zaznaczonym stopem ;)
Profil z dobrze zaznaczonym stopem ;)
A to się chyba pod paragraf o znęcanie nad zwierzętami podpada ;)
A to się chyba pod paragraf o znęcanie nad zwierzętami podpada ;)
DSC_7304.JPG (105.5 KiB) Przejrzano 2178 razy
ODPOWIEDZ