Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Moderator: BACHMATsforanemroda

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: Wilga »

Gratulacje dla wszystkich biorących udział w wystawie, dla zwycięzców. Kinga brawo!
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: uncja »

Gratulacje dla zwycięzców :brawo_1: Niektóre z psiaków, przynajmniej na zdjęciach, bardzo "ciekawe" :mysl_1:
Awatar użytkownika
delia
Posty: 249
Rejestracja: niedziela 16 cze 2013, 23:40

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: delia »

Westa: dosk., lok. 1, CWC
Finka o ile pamiętam tak samo
mgor
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 20 mar 2018, 15:06

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: mgor »

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: Ania W »

Gratulacje! :silacz: Warunki chyba bardzo dobre? Jakby luźniej niż kiedy ja byłam ostatnio w Poznaniu (oczywiście byłam baaardzo dawno) .
Czy jest szansa na pełne wyniki?
uncja pisze: wtorek 20 lis 2018, 07:54 Niektóre z psiaków, przynajmniej na zdjęciach, bardzo "ciekawe" :mysl_1:
Czym się różnią ciekawe od "ciekawych" ?

Dzięki za obszerną fotorelację! :szacun_1:
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: uncja »

Ania W pisze: środa 21 lis 2018, 19:51
uncja pisze: wtorek 20 lis 2018, 07:54 Niektóre z psiaków, przynajmniej na zdjęciach, bardzo "ciekawe" :mysl_1:
Czym się różnią ciekawe od "ciekawych" ?
Hmmm, niech się zastanowię. Cudzysłów zazwyczaj używany jest do zacytowania czyjejś wypowiedzi lub zaznaczenia, że używanego określenia nie należy rozumieć dosłownie. W tym przypadku proszę wybrać opcję nr 2. Od razu wyjaśniam dlaczego ośmieliłem się użyć owych znaków interpunkcyjnych: niektóre z ogarów, których fotografie są zamieszczone w wątku z wystawy prezentują całkowicie nieznany mi do tej pory typ urody. Nie jestem żadnym znawcą rasy, ale w moim jak najbardziej subiektywnym odczuciu są mało ogarze, a może napiszę inaczej - nie podobają mi się. Na pewno nie odpowiadają mojemu wyobrażeniu o wyglądzie ogara. Oczywiście jest to opinia laika, który ogarów jeszcze musi się dużo i długo uczyć :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych POZNAŃ 2018

Post autor: kasiawro »

Dzięki Kinga, Kuba i Ondraszkowi za foty i linki!!!! Jestem bardzo wdzięczna.
Brawo Bachu widać sędzia się znał ;).
Zastanawiam się czemu Czuwaj biega w otwartej, zapewne już dawno wybiegał championa :mysl_1: .
Proszę o podawanie wyników aby uzupełnić.
Kinga jak Krasny i jego waga? Fajny psiak z niego.
uncja pisze: czwartek 22 lis 2018, 08:26 niektóre z ogarów, których fotografie są zamieszczone w wątku z wystawy prezentują całkowicie nieznany mi do tej pory typ urody. Nie jestem żadnym znawcą rasy, ale w moim jak najbardziej subiektywnym odczuciu są mało ogarze, a może napiszę inaczej - nie podobają mi się.
Taki rozstrzał pojawia się już od jakiegoś czasu, nie tylko w Poznaniu. Dobrze, że przygotowani sędziowie zagraniczni też to dostrzegają i oceniają jak oceniają.
Dlatego od dawna już "krzyczę" aby nie nazywać wszystkiego boskie, słodkie i cudowne bo tak różowo wcale nie jest.
ODPOWIEDZ