TEATR LALEK ZAPRASZA HISTORIA O PSIEJ MIŁOŚCI + WARSZTATY

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11790
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

TEATR LALEK ZAPRASZA HISTORIA O PSIEJ MIŁOŚCI + WARSZTATY

Post autor: kasiawro » piątek 20 lut 2015, 20:28

Dziś usłyszałam o tym w radiu i pomyślałam, że może ktoś z okolic Wrocławia zawita.
"Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na spektakl - zrealizowany przez polskich, czeskich i słowackich twórców PACAN - HISTORIA O MIŁOŚCI w reżyserii Jakuba Krofty, nowego dyrektora artystycznego Wrocławskiego Teatru Lalek."
"Sztuka PACAN - HISTORIA O MIŁOŚCI Marii Wojtyszko to napisana z dużą wrażliwością i poczuciem humoru opowieść o zwierzętach, które straciły dom. "Mam na imię Pacan i miałem być jamnikiem" - mówi główny bohater, neurotyczny kundel, który kiedyś miał na imię Fryderyk. Pewnego dnia właściciel Pacana znika w niewyjaśnionych okolicznościach.
Zrozpaczony pies postanawia go odszukać, nie jest jednak przyzwyczajony do samotnych wędrówek po mieście i szybko trafia do schroniska. Spotyka tam grono doświadczonych przez los zwierząt o dość ekscentrycznych osobowościach. Jednym z nich jest Księżniczka – piękna i dumna charcica, która, jak sama twierdzi, „nie zadaje się z pospólstwem”. Czy starzejący się kundel z nadwagą może mieć u niej szanse? I czy Pacan ostatecznie wybierze powrót do domu, na ukochaną kanapę, czy też niełatwą miłość do Księżniczki?."
Po przedstawieniu warsztay - rewelacyjny pomysł!!!
"Wszystkie dzieci, które wezmą w nich udział, będą miały okazję nauczyć się zasad bezpiecznego postępowania z psami. W trakcie zajęć dowiedzą się, jak rozumieć psi język i w skuteczny sposób komunikować się z czworonogami tak, by uniknąć niebezpieczeństwa pogryzienia, a zarazem nie skrzywdzić zwierzęcia. Pracownicy Fundacji 2plus4 przyprowadzą w tych dniach do Teatru specjalnie przeszkolone psy, dzięki czemu dzieci nie tylko posłuchają o psich obyczajach, ale również będą miały szansę wejść z nimi w bezpośredni kontakt. Wszyscy chętni będą mogli ponadto złożyć drobne datki na rzecz zwierząt oczekujących na adopcję."

http://www2.teatrlalek.wroclaw.pl/aktua ... ia-z-psami" onclick="window.open(this.href);return false;Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2077
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 12:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: TEATR LALEK ZAPRASZA HISTORIA O PSIEJ MIŁOŚCI + WARSZTATY

Post autor: Ola i Dunaj » piątek 20 lut 2015, 20:59

:brawo_1: zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie :)


Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters

ODPOWIEDZ