Dlaczego warto miec ogara?

Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: Dlaczego warto miec ogara?

Post autor: eliza »

benefit, a może się przedstawisz w odpowiednim dziale?
szlachcianka

Re: Dlaczego warto miec ogara?

Post autor: szlachcianka »

"ale Ryśka kijami się rano wygania na dwór."

Ja z Ogarem nie mam tego problemu, on zawsze stoi pod drzwiami.

Ale goncze wieczorem udaja ze ich nie ma a Gala warczy z niezadowolenia. Jak juz wyjdzie to szybko siusiu, kupa i hamulec reczny :)
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego warto miec ogara?

Post autor: kerovynn7 »

Ogar jest skuteczniejszy niż budzik. Codziennie rano zegarek dzwoni o 6,40 i sekundę potem Robin jest przy łóżku. Jeśli natychmiast nie wstanę i nie zacznę go miziać, wskakuje do wyra i wygrzebuje mnie spod kołdry. W niedzielę budzik nie dzwoni ale Robin i tak waruje o 6,40. Nie ma bata, trzeba wstać - wygłaskać, nakarmić, wypuścić na toaletę i wtedy dopiero można dospać. Ale wtedy to już mi się nie chce :foch_1: . Dzięki ogrowi nie tracę czasu na głupie spanie, mam dłuższy dzień.. :placzek:
;) :D :D
i jeszcze jedno - tylko ogr potrafi totalnie rozmiękczyć wielkiego twardziela, który twierdzi, że wszystko ma gdzieś i na niczym mu nie zależy. Wystarczy że na spacerach Robin poleci za tropem i nie ma go dłużej niz 3 min. Wielki Pan blednie i rusza kłusem za psem. Potem usiłuje go zagłaskać :D :D
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Dlaczego warto miec ogara?

Post autor: ania N »

To u mnie odwrotnie. Rano Fiordus przychodzi się przytulać i wtedy możemy spać i spać. (oczywiście w weekendy).
Dlatego warto mieć ogara bo można się z nim porządnie wyspać. ;) W przeciwieństwie do posiadania pewnego "włocha". :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ