grupa śląsko-beskidzka

gryfna

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: gryfna »

Ogr, nie kombinuj, tylko przyjedź po prostu do Kato :)
Skrzykniemy się na spacer. Ja mam dwa samce - dojrzałego i gówniarza, Basia ma parkę. Pooglądasz ogary w zabawie i akcji, bo mój Gryf notorycznie wygania jakiegoś zajączka.
A w ogóle, przyjedź na klubówkę do Piotrkowa w sobotę to zobaczysz 60 fafloków :D

Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: ZbyszekC »

gryfna pisze:Ogr, przyjedź na klubówkę do Piotrkowa w sobotę to zobaczysz 60 fafloków :D
Ogr, nie daj się nabrać. To działa jak zakupy w hipermarkecie na wyprzedaży. :strach_2: Pojedziesz popatrzeć a wrócisz ze szczylem :happy3:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: Aszemi »

Hihi byli już tu tacy z planami na przyszłość a w rezultacie sprawiali sobie psa w niecały miesiąc :D
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Ogr
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2011, 09:02
Gadu-Gadu: 0

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: Ogr »

Nie, to się nie wydarzy. :jezyk_3:
Ogr pisze: OP o ile mi podpasuje zamierzam sobie sprawić dopiero jak odejdzie mój obecny pies, także nie ma powodów do pośpiechu. Teraz nie mam ani miejsca (małe mieszkanie), ani czasu (100% uwagi zajmuje mi Viggo) czy pieniędzy (patrząc na faktury w szufladzie można by mniemać że mam 3 zdrowe ON) na drugiego psa.

Wygląda na to, że kiedyś będę musiał stawić się w Katowicach, ale wszystko w swoim czasie a czasu mam dużo. Znalazłem trzy hodowle w Krakowie, pewnie je też za jakiś czas odwiedzę. Trzeba odrobić pracę domową, nie jestem pewien czy charakter OP będzie mi pasował a to oprócz dobrego zdrowia też jest dla mnie ważne.
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: irie »

Ogr pisze:Nie, to się nie wydarzy. :jezyk_3:
Ogr pisze: OP o ile mi podpasuje zamierzam sobie sprawić dopiero jak odejdzie mój obecny pies, także nie ma powodów do pośpiechu. Teraz nie mam ani miejsca (małe mieszkanie), ani czasu (100% uwagi zajmuje mi Viggo) czy pieniędzy (patrząc na faktury w szufladzie można by mniemać że mam 3 zdrowe ON) na drugiego psa.
Szacun za odpowiedzialne podejscie :)
Wygląda na to, że kiedyś będę musiał stawić się w Katowicach, ale wszystko w swoim czasie a czasu mam dużo. Znalazłem trzy hodowle w Krakowie, pewnie je też za jakiś czas odwiedzę. Trzeba odrobić pracę domową, nie jestem pewien czy charakter OP będzie mi pasował a to oprócz dobrego zdrowia też jest dla mnie ważne.
Najlepiej 'wywolaj' wiekszy spacer w tych Katowicach (skoro nie chcesz do Piotrkowa na weekend jechac ;)), przekonasz sie, ze ogry miewaja charaktery dosc zroznicowane :fiufiu:
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: BasiaM »

irie pisze:Najlepiej 'wywolaj' wiekszy spacer w tych Katowicach (skoro nie chcesz do Piotrkowa na weekend jechac ;)), przekonasz sie, ze ogry miewaja charaktery dosc zroznicowane :fiufiu:
Dokładnie .... a jak cofniesz się o kilka stron w tym temacie to zobaczysz jak w styczniu biegało w zgodzie po łące 13 ogarów :psiako:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ogr
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2011, 09:02
Gadu-Gadu: 0

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: Ogr »

Widziałem, fantastyczna integracja. :brawo_1:
tburda
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 13 mar 2011, 22:09

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: tburda »

Chcę zapytać kiedy kolejne spotkanie na Muchowcu? Może póki jeszcze lato. :happy3:
Chętnie zapoznam mojego Nugata z kolegami i kolezankami ze Śląska.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: BasiaM »

tburda pisze:Chcę zapytać kiedy kolejne spotkanie na Muchowcu? Może póki jeszcze lato. :happy3:
Chętnie zapoznam mojego Nugata z kolegami i kolezankami ze Śląska.
Ooooo Witamy :zgoda: :zgoda:
Ten weekend odpada bo jesteśmy (prawie) wszyscy na klubowej wystawie w Piotrkowie :tia:
ale może być środek tygodnia jak Wam pasuje :psiako:

aha ... zimą też są super spacery bo psiaki uwielbiają śnieg :happy3:

PS. z jakiej hodowli jest Nugat ? i ile ma lat ? Może coś więcej o nim napszecie w dziale "Przedstaw się ..." :mrgreen: :dawaj:

No i skąd jesteście bo może macie blisko do naszego lasu :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Spanki
Posty: 70
Rejestracja: środa 22 cze 2011, 13:39
Gadu-Gadu: 0

Re: grupa śląsko-beskidzka

Post autor: Spanki »

Jesteśmy chętni i gotowi na takie spotkanie. Spanki jakiś smutnawy ostatnio, bo na łąkach gdzie zawsze chodzi w wakacje większość wyjechała. 4 września Spanki idzie do szkoły, więc może być popołudnie a 11 jest wystawa w Chorzowie więc odpada.
Obrazek
.................................................... Wicher się urodził
ODPOWIEDZ