11 listopada

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

11 listopada

Post autor: dorob62 »

Jakiś czas temu padła propozycja (ja słyszałam o niej od Sławka, ale "inicjatorem" jest jeszcze chyba ktoś inny) by 11 listopada w Święto Niepodległości zrobić po mieście, parku, placu, Nowym Świecie, Krakowskim w okolicach Grobu Nieznanego Żołnierza(do wyboru) spacer z naszymi "dobrami narodowymi". My przystrojeni w biało-czerwone kokardki. I padła propozycja by przy tej okazji zrobić kwestę na Emira??? Co wy na to? lub bez kwesty, to do uzgodnienia (bo słyszałam też głosy że nie wypada kwestować tego dnia... ale to nie moje zdanie:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 11 listopada

Post autor: Iza i Sławek »

Co do kwesty, nikogo nie będziemy zmuszac ( co najwyżej psami poszczujemy :lol: )
Szukamy chętnych którzy najmą się do roboty za Misia Zakopiańskiego ( w kontuszach )
Bardzo mile widziana zaprzyjaźniona drukarnia, która mogła by wydrukowac ulotki z krótkim opisem historii i charakterem Ogarka + 2-3 fotki
SPONSORZY MILE WIDZIANI :roll:
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 11 listopada

Post autor: Iza i Sławek »

NEWS !!!
Koszt wynajmu kontuszy to 150 zł doba + 300 zł. kaucji za jeden kontusz
Chętni poszukiwani pilnie, bo muszę ustalic z Zarządem Oddziału ZKwP na ile nas zasponsorują
Wesna z Gończaków
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: 11 listopada

Post autor: Maciej Osiński »

ja bym z chęcią przyjechał ale na dzień dzisiejszy nic nie moge powiedzieć na 100 % :( Pozdrawiam.
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 11 listopada

Post autor: Ania W »

Ja w miarę możliwości wesprę, ale nie wiem czy w ten weekend będę w W-wie.
Postaram się poszukać drukarni.
bea100

Re: 11 listopada

Post autor: bea100 »

Jestem. Zgłaszam się z Dunią do kwestowania :P

Uważam, że jak najbardziej trzeba i wypada.

Na rzecz Emira mogę stać na Starówce w kontuszu i potrząsać puszką i snuć ogarze opowieści i co tam trzeba będzie...Dorob-inicjatorami pomysłu są Sławek i Iza- a swoją drogą to doskonały pomysł :!:
Ostatnio zmieniony sobota 18 paź 2008, 09:59 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: 11 listopada

Post autor: dorob62 »

Ja w kontuszu nie, bo rozmiarowo pewnie bym ich wykończyła, ale mogę stanąć i kwestować jako SN:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
bea100

Re: 11 listopada

Post autor: bea100 »

A wiesz, ja też mam takie same obawy- że nie dobiorą na mnie rozmiaru kontusza :? W operetce czy teatrze same nitki. Ale nic to- najwyżej zarzucę sobie na plecy to co się uda zdobyć. A jak nie to kokardka biało-czerwona też zda egzamin. ;)
Zresztą cokolwiek mielibyśmy na sobie- i tak ozdobią nas nasze ogary :!:

A SN będzie miała najpełniejszą puszkę- tego jestem pewna!!!

AniuW: czy jest szansa na zdobycie puszek na zbiórkę dla Emira? Były (chyba?) takie puszki czy musimy pomyśleć o własnych domoróbkach? Czy jest szansa na identyfikatory fundacji dla nas- jako jednorazowych wolontariuszy?
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: 11 listopada

Post autor: Aszemi »

Super akcja będę trzymała kciuki za pełne ale lekkie puszki ;)
Chętnie bym się przyłączyła żeby to tak daleko nie było :(
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 11 listopada

Post autor: Iza i Sławek »

Aszemi, jak akcja "wypali", to zrobimy tiurne ;) .
zawitamy i do Szczecina
Wesna z Gończaków
ODPOWIEDZ