Grupa pomorska

Awatar użytkownika
Gusia
Posty: 53
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 12:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa pomorska

Post autor: Gusia »

Pięknie wygląda, to morze... :marzyc_2: Żałuję, że nie mogłam być z Wami na spacerze.
Pozdrawiamy!
Agnieszka i Hańcza :)
mikulec7
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 17 cze 2010, 20:34

Re: Grupa pomorska

Post autor: mikulec7 »

Witam serdecznie! Jestem nową osobą na forum chociaż czytuje je dość często,mam na imię Mikołaj i mieszkam wraz z swoim ogarowym pupilem w Gdańsku. Ten wspomniany przeze mnie pieszczoch wabi się Brutus i kończy właśnie 2 lata. Jak tylko znajdę odpowiednie zdjęcia to przedstawimy się z Brutusem szerzej:). Chciałbym spytać czy wielbiciele Ogarów z Pomorza często umawiają się na takie wspólne spacery? I jeśli można coś " nowemu" na tym forum zaproponować to czy byliby chętni na ogarowy spacer w lipcu?Najlepiej w gdzieś w Trójmieście:) Mój Brutus jeszcze okazji do takich spacerów nie miał i byłoby to dla niego niesamowite przeżycie.Pozdrawiam wszystkich na forum i czekam na propozycje:)
Awatar użytkownika
MAsop
Posty: 526
Rejestracja: sobota 18 kwie 2009, 14:15
Gadu-Gadu: 0

Re: Grupa pomorska

Post autor: MAsop »

My się piszemy na ogarowe spacery... czasem glownie dysponujemy w weekend. Szyszka (8 miesiecy) nigdy nie spacerowała z zadnym ogarem... Wiec pytamy gdzie i kiedy?:) my najchetniej w okolicach moreny lub wrzeszcza...
pozdrawiamy
Obrazek
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Grupa pomorska

Post autor: ketrin »

mikulec7 pisze:mam na imię Mikołaj i mieszkam wraz z swoim ogarowym pupilem w Gdańsku. Ten wspomniany przeze mnie pieszczoch wabi się Brutus i kończy właśnie 2 lata.
no prosze jednak na pomorzu jest troche Ogarów :happy3: w tym roku to niestety nie :cry: ale za rok może uda nam sie wpaśc do trójmiasta wiec Was na pewno na spacer wyciągniemy :jezyk_3:
Witajcie serdecznie :hi_1:
mikulec7
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 17 cze 2010, 20:34

Re: Grupa pomorska

Post autor: mikulec7 »

MAsop pisze:My się piszemy na ogarowe spacery... czasem glownie dysponujemy w weekend. Szyszka (8 miesiecy) nigdy nie spacerowała z zadnym ogarem... Wiec pytamy gdzie i kiedy?:) my najchetniej w okolicach moreny lub wrzeszcza...
pozdrawiamy
. Jesteśmy jak najbardziej chetni w okolicach Moreny Lub Wrzeszcza.:) tylko nie wiem czy są tam miejsca gdzie mogłyby się nasze ogary wybiegać, moge zaproponować np w weekend nastepny 4 lipca w niedziele??czy ewentualnie by tak pasowało?a co do miejsca to sie z chęcia dostosujemy:)Pozdrawiamy.Ps może ktoś jeszcze chętny na spacerek ogarowy???
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Grupa pomorska

Post autor: Wilga »

Dzień dobry, tu Wilga!
co prawda tylko pół ogara, ale zawsze chętne do spacerowania w towarzystwie ogarów. Już raz nam się udało pospacerować z małą wtedy Szyszą, więc chętnie się z Wami wybierzemy. Proponujemy nasze ugory koło Szadółek-Ujeściska. Psy mogą bezpiecznie pobiegać, a roślinność jest na tyle "luźna", że je będzie daleko widać. I są poziomki :)
Niedziela 4 lipca nam pasuje.

pozdrawiamy Bogna i Wilga
mikulec7
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 17 cze 2010, 20:34

Re: Grupa pomorska

Post autor: mikulec7 »

Pasuje Nam jak najbardziej również okolice Ujeściska tylko czy da rade tam dojechać autobusem?bo najprawdopodobniej takim środkiem transportu byśmy jechali. Czemu Nagle właściciele Szyszki zamilkli,czyżby sama Szyszka zajmowała ciągle komputer:) A tak na serio to czekamy na odpowiedzi im więcej ogarów na spacerze tym ciekawiej:) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MAsop
Posty: 526
Rejestracja: sobota 18 kwie 2009, 14:15
Gadu-Gadu: 0

Re: Grupa pomorska

Post autor: MAsop »

My niestety weekend wyborczy spędzamy poza Trojmiastem... moze spacer uda się innego dnia
Obrazek
mikulec7
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 17 cze 2010, 20:34

Re: Grupa pomorska

Post autor: mikulec7 »

Witam ponownie:) Szkoda że nie wszystkim pasuje :(Ale może byłby jeszcze ktoś chetny na spacerek??Lub na inny termin przełożymy?? A dla Bogny z Wilgą nadal aktualny spacer ogarowy??pozdrawiamy:)
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Grupa pomorska

Post autor: Wilga »

W przyszła niedziele dla nas aktualny. Tylko, że Wilga to 1/2 ogara z wyglądu, ale zachowuje się prawie całkowicie jak ogar, no możne z wyjątkiem zachwycania się dzikami, tego nie lubi blee, tropić to fajne zajęcie.

Hej, ogary pomorskie! czy już wszyscy wyjechali znad morza w góry na wakacje?
ODPOWIEDZ