Kraków

Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Kraków

Post autor: dor »

Batyah pisze: a szalone suczysko klasycznie chrapie jak niedźwiedź :gleba:
tyle miała wrażeń, to padła :mrgreen:
cz. 4 zdjęć i ostatnia
Załączniki
Saba
Saba
tu mnie jeszcze nie było
tu mnie jeszcze nie było
Chaba
Chaba
dziewczyny
dziewczyny
szczęki 5
szczęki 5
czy ja wyglądam, jakbym mogła chrapać???
czy ja wyglądam, jakbym mogła chrapać???
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Kraków

Post autor: Chaszczy »

My w sobotę byliśmy już w drodze na wystawę. Szkoda, że nas nie było, ale może kolejny spacer uda się nam zaliczyć!
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Kraków

Post autor: wszoleczek »

Znalazłam pewną ofertę dla psów z Krk na strzyżenie. Wiem, że to raczej nie dot. ogarów, ale może ktoś ma znajomych z psem, który wymaga takich zabiegów.
Zamieszczam w tym temacie, żeby nie tworzyć niepotrzebnie kolejnego ;)
http://www.groupon.pl/deals/krakow/perr ... ign=Varies" onclick="window.open(this.href);return false;
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Kraków

Post autor: Chaszczy »

Tak właśnie planowaliśmy na wystawę w Lublinie ostrzyc Karbona a la pudel. :gleba:
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Kraków

Post autor: Chaszczy »

Czas odświeżyć wątek!!!

I poszlajać się trochę. Wstępnie umówiliśmy się w trakcie wystawy w Nowym Targu z pańciostwem Sabowym, że u nas wzdłóż Raby w najbliższą sobotę. Termin jak najbardziej OK, ale co do miejsca, to mam pewne obawy, bo wzdłuż naszej uroczej rzeki od kilku dni leżą zdechłe ryby wielkości Karbona... (zdjęcia z komórki pokazywaliśmy na wystawie). Staraliśmy się wyczyścić znane nam okolice, ale nasz nos i oko nie równa się nosowi Karbona, ktory był łaskaw wytarzać się wczoraj, a i dzisiaj dwa razy było blisko... Tylko mój ryk temu zapobiegł... Efekt: pierwszy raz w życiu Karbon cały spacer nad ukochaną Rabą odbył na smyczy...

Także proponowałabym poczekać jeszcze ok. tydzień, aż natura sama zlikwiduje problem (robaczki potrafią wyjeść pół ryby w ciągu jednego popołudnia - widziałam dziś na własne oczy... :? ) i połazić np. po Lasku Wolskim. Co Wy na to? Stawka psów min.: Karbon, Saba, Chaba, Pogoń i Tara.

ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Post autor: iwonawas »

jestem jak najbardziej za spacerkiem, ale jednak wolalbym bardziej po plaskim, bo moj aktualny stan zbytnio zabrania mi wspinania sie po wiekszych gorkach :( a moze jakas inna miejscówka koło rzeki lub jeziorka?? zna ktos jakies fajne okolice??
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ludwik

Re: Kraków

Post autor: ludwik »

ja znam fajne ale to troszkę bliżej nas :jezyk:
Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Post autor: iwonawas »

a jak blisko CIebie??a jak daleko od nas???
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Kraków

Post autor: Chaszczy »

Może za bardzo panikuję, wczorajsze dwa razy mi za bardzo ciśnienie podniosły, bo było "o mały włos" (a właściwie trochę uchem... :zdziw_5: ). Paweł twierdzi, że do soboty natura powinna zrobić z rybkami porządek, słońce praży, więc robaczki mają warunki cieplarniane, a do tego raz na czas pada to resztki może spłuka. Spotkajmy się więc u nas na tym samym placu co poprzednio pod restauracją Staropolską. Ok. południa będzie OK??

Co do rybek, to zdaniem napotkanego wędkarza to mogą być bielunie z zapory w Dobczycach, które wypadły w trakcie zrzutów wody po deszczach z ub. tygodnia.
ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
ludwik

Re: Kraków

Post autor: ludwik »

no ja 2km od siebie mam takie tereny spacerowe że hej :D Karbon pewnie do ustronia jechał wiślanką to z Wiślanki 300m :jezyk: no jak nasza Duśka wydobrzeje to my sie do was wprosimy na wspólne spacerowanie jeżeli oczywiście można :jezyk:
Ostatnio zmieniony wtorek 12 lip 2011, 21:53 przez ludwik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ