Nawigacja

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Nawigacja

Post autor: dorob62 »

Rafał...potrzebuję pomocy technicznej bo chyba coś źle robię.
Jak wchodzę na forum i proszę o podanie nowych postów to mi wyświetla listę. Owiedzam je i czytam i czasem coś dopisuję. Ale za chwilę jak proszę o to znowu to mam tę samą listę. I nie mogę znaleźć gdzie jest "odznacz posty jako przeczytane).. Jakoś nie mogę z tym dojść do ładu...
i drugie pytanie bo tez metodą prób i błędów jeszcze nie zrozumiałam. Lista postów raz jest biała raz brązowa.. od czego to zależy bo się pogubiłam???
Podzrawiam i jeszcze raz dzięki, że stworzyłeś to forum:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Nawigacja

Post autor: rafkow »

dorob62 pisze:Rafał...potrzebuję pomocy technicznej bo chyba coś źle robię.
Jak wchodzę na forum i proszę o podanie nowych postów to mi wyświetla listę. Owiedzam je i czytam i czasem coś dopisuję. Ale za chwilę jak proszę o to znowu to mam tę samą listę. I nie mogę znaleźć gdzie jest "odznacz posty jako przeczytane).. Jakoś nie mogę z tym dojść do ładu...
i drugie pytanie bo tez metodą prób i błędów jeszcze nie zrozumiałam.
Opcja 'Zobacz nowe posty', polega na tym, że wyświetla wszystkie wątki, w których ktoś zabrał głos w ciągu ostatnich 24 godzin.
Nie przeczytane posty można rozróżnić po ikonce, która posiada żółtą karteczkę zamiast białej.
Tak więc, nawet jeżeli przeczytasz wszystko i za chwilę ponownie klikniesz w celu wyświetlenia, to uzyskasz ten sam efekt, uwzględniający rodzajem ikonki posty przeczytane i nieprzeczytane.
dorob62 pisze: Lista postów raz jest biała raz brązowa.. od czego to zależy bo się pogubiłam???
Podzrawiam i jeszcze raz dzięki, że stworzyłeś to forum:)
Na biało (raczej jasny żółty) są wątki w których znajdują się przez Ciebie nie przeczytane posty.
A na brązowo, te w których już wszystko zostało przeczytane.
Kolorystyka jeszcze ulegnie zmianom ale na razie jest jak jest ;)
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Nawigacja

Post autor: rafkow »

Dorota, powstała nowa funkcjonalność nieczytanych postów, która powinna Cię ucieszyć ;)
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja

Post autor: dorob62 »

Bardzo bardzo dziękuję:):)
W podziękowaniu za wszystkie realizacje moich "zamówień" jest w kulinariach sałatka sołtysa:) Polecam spróbować:)
Ale jestem marudna i zapytam o jeszcze jedną rzecz....
czy byłaby taka możliwa opcja by w momencie gdy otwieramy temat wyświetlała się ostatnia aktualna strona a nie zawsze od pierwszej. Ja w zasadzie mieszkam na forum:) i jak zaglądam w nieczytane to zawsze muszę przewijać od początku..... Niektóre tematy znam "prawie" na pamięć:) Może nie wszyscy tak lubią żeby było od ostatniej więc może by opcja taka była??? Oczywiście jak się nie da albo to tylko moja fanaberia to.. sorki za zawracania .... głowy:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: Nawigacja

Post autor: Administrator »

W podziękowaniu za wszystkie realizacje moich "zamówień" jest w kulinariach sałatka sołtysa:) Polecam spróbować:)
Wydaję mi się, że jest w sam raz, na miarę moich możliwości kulinarnych :D
czy byłaby taka możliwa opcja by w momencie gdy otwieramy temat wyświetlała się ostatnia aktualna strona a nie zawsze od pierwszej. Ja w zasadzie mieszkam na forum:) i jak zaglądam w nieczytane to zawsze muszę przewijać od początku.....
Myślę, że poniższy obrazek, ułatwi Ci życie ;)
Załączniki
Nieczytany post.jpg
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja

Post autor: dorob62 »

Bosko:) To teraz należy Ci się przepis na nalewkę sołtysa.....
DODANE wieczorem: No nalewki jeszcze nie ma.. ale jest niespodzianka:)
No i ja maruda znowu z prośbą....
Może by tak "mój" temat o książkach, filmie , itp,czyli o kulturze przenieść z działu "na każdy temat" do działu "czas na relaks"????
W ramach podzięki mogę zrecenzować coś adminowego ulubionego:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja

Post autor: dorob62 »

Rafał... i znowu ja:)
mam pytanie, jako starawa sklerotyczka ciągle zapominam jaki pies kogo jest:)
To znaczy niektóre pamiętam... ale może by się dalo zrobić jakąś taką tabelkę..... co by było imię psa i nick właściciela. Tak trochę jak użytkownicy (albo może tam????? No żebym jak szukam psa mogła kliknąc i by mi się pokazało czyj on jest:) Może marudzę ale czasem się trudzę by dopasować psy do właścicieli.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Nawigacja

Post autor: rafkow »

Hej :)
Od dłuższego czasu, chodzi mi po głowie, taka baza Ogarów :marzyc_2:
Muszę tylko porozmawiać o współpracy, z twórcą istniejącej już takiej bazy miotów.
Marzy mi się powiązanie konkretnego psa z jego zdjęciami, wyszukiwanie po hodowcach, psach, właścicielach, osiągnięciach, drzewo genealogicznego wybranego z bazy psa i... doba mająca minimum 40 godzin :D
Fajnie by było, zrobić ją w formie modułu www. Dostęp zewsząd, o każdej porze i zawsze aktualne dane.
Na razie chodzi mi to po głowie a tego typu sprawom, nie pozwalam się zbyt długo i beztrosko po niej pałętać ;)
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja

Post autor: dorob62 »

Rafał.... doceniam pomysł.. ale ja myślałam TYLKO o forum:):) Hihihii:):)
Co zaś się tyczy Twojego pomysłu.. to jest świetny.....Ja też nawoływałam do akcji
OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW POLSKICH. Zawsze służę pomocą:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
bea100

Re: Nawigacja

Post autor: bea100 »

Poproszę serdecznie o zakładkę "REPRODUKTORY"- myślę, że powinna być. Przydałyby się zdjęcia. Poproszę też Carmen o wklejenie tam linka do bazy reproduktorów.
ODPOWIEDZ