temat nieaktualny i zamknięty

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: weszynoska »

Dziewczyny....może jak oszukac faceta i wyciągnąć od niego szczeniaki obgadujcie na PW....bo to trochę tak...hmm no sama nie wiem ,niepedagogicznie :mysl_1:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: bea100 »

Postępować "pedagogicznie" ?
...resztę wykasowałam
Ostatnio zmieniony sobota 07 sty 2012, 14:13 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: Ania W »

bea100 - weszynoska ma rację.
Po pierwsze "pedagogicznie" trzeba postępować wobec każdego...no zawsze jest cień nadziei, że się "nawróci".
A po drugie jak ktoś ma doświadczenie chociażby z dogomanią to powinien być świadomy, że nie raz , nie dwa właściciele psów/kierownicy schronisk, od których chciano psy zabrać jakimś "cudem" trafiali na wątki i ...potem można było im co najwyżej "nagwizdać".
Też uważam, że domówienie szczegółów powinno się odbyć poza forum, a psy powinny być wzięte przez kogoś zanim osoby, które mają je zabrać zrobią po 300 km w jedną stronę lub więcej.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: SARABANDA »

Popieram, już pisałam powinniśmy robić koło tego jak najmniej hałasu i pośpieszyć się ...

__________________

Małgosia&Sarabanda&Czuprynka
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 18:08 przez SARABANDA, łącznie zmieniany 1 raz.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ciekawa_swiata
Posty: 12
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 20:10

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: ciekawa_swiata »

Nie aktualne.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 14:55 przez ciekawa_swiata, łącznie zmieniany 1 raz.
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: bea100 »

Dobrze. Wykasowałam małe conieco ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 sty 2012, 15:17 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: EiMI »

Żeby nie było, ja nie mam nic przeciw, żeby suniom pomóc w ramach funduszu... I to wcale nie pod warunkiem wysterylizowania matki, bo myślę, że akurat do tego faceta nie jesteśmy w stanie zmusić, a przekonywanie było... nieskuteczne i bardziej skuteczne już nie będzie. Albo sam podejmie decyzję, że ma dość "niańczenia", albo nadal będzie mu to wisiało.
Jednak skoro pojawiły się rozbieżne informacje co do sytuacji, to poprosiłam o wyjaśnienie. Nie czepiam się nikogo, bo sama jestem nieodpuszczalska.

Rozmawiałam z jedną panią... a ona teraz musi porozmawiać z mężem...To nic pewnego, ot świeczka na końcu tunelu, ale trzymajcie kciuki!
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: bea100 »

EiMI- ja prosiłam o sprostowanie mojego "podsumowania" głosów i za nie- dziękuję.

Trzymam kciuki za DS dla drugiej małej- mocno i jak tylko mogę :zgoda:
bea100

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: bea100 »

Z zakończonego dla małych bazarku fantów od Ewka uzyskaliśmy 75zł :brawo_1: - zostaną wpłacone na Fundusz z dopiskiem "małe Wrocław"- pięknie dziękujemy licytującym tak hojnie :szacun_1:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Wrocław-dwie szczeniurki OP pilnie czekają na DOM

Post autor: qzia »

Rozmawiałam dziś z panem i twierdzi, że suńki znalazły już domy. Czy ciekawa.świata może to sprawdzić?
Kasia
ODPOWIEDZ