Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: Ewka »

Nadszedł termin opłaty za hotel dla Canisa.
Mam nadzieję, że to już ostatnia wpłata.
Jest przynajmniej taka nadzieja, cytuję maila od Beaty, która ma w końcu jakiś odzew na liczne ogłoszenia, które zamieściła:
"Odezwała się dzisiaj miła Pani Danuta ..... z Opola.
Zobaczyła w Necie Caniska i się zakochała!
Starszy głos (?). Odszedł im piesek ONek i tęsknią.
Ogród, buda ale wejście swobodne do domu.
Mówiłam jej o umowie i w skrócie o piesku.
Ona z mężem jadą z Opola na dniach (?) na urlop na Mazury.
Mówiła, że jadąc przejadą przez Koluszki odwiedzą go a wracając zabraliby Caniska. Mamy być w kontakcie i domówić szczegóły.

Telefonu i adresu Ajlii jeszcze nie podałam - Pani Danuta ma dzwonić (bo jeszcze płaczący po porzednim piesku mąż musi się ostatecznie zgodzić...)
No- oby!
Kciuki, kciuki, kciuki...!!!"

Wyedytowałam, żeby jednak było bez nazwiska Pani z Opola.
Ostatnio zmieniony czwartek 19 lip 2012, 11:52 przez Ewka, łącznie zmieniany 1 raz.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: Hekate »

Canis, chłopie, tym razem musi się udać. Trzymamy kciuki.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: kasiawro »

Jeśli dojdzie do skutku to jestem w stanie sprawdzić potem jak się miewa Canis w tym domku.
Wizytę przed adopcyjną też mogę odbyć z tym, że nie wiem czy zdążymy.... :mysl_1:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: Ewka »

kasiawro pisze:Jeśli dojdzie do skutku to jestem w stanie sprawdzić potem jak się miewa Canis w tym domku.
Byłoby wspaniale. Dam znać, jak tylko coś się wyjaśni. :prosze_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: Ania W »

Mocne kciuki :strach_4:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: Ewka »

Canis w poniedziałek jedzie do DS w Opolu. Trzymajcie kciuki, żeby Canis był w tym domu szczęśliwy i by szczęśliwi byli jego opiekunowie, że przyjęli do siebie Canisa.
Cytuję kilka słów od Beaty. Była obecna podczas wizyty nowych opiekunów, która miała miejsce tydzień temu.
"Byłam w Koluszkach u Canisa w odwiedzinach 12-go sierpnia. Zawiozłam dary- wielkie moje podziękowania dla Ajlii i jej męża za to, co zrobili dla Canisa.
Widziałam zdrowego i wesołego psa o szczęśliwych oczach!
Bo Canis miewa się świetnie.
To śliczny psiak, bardzo kochany, łagodny i proludzki. Przemiły. Jest drobny, wiele nie nadrobił - za to ogromnie zgrabny. Pięknie się rusza. Taki mini - ogarek "kieszonkowy", jak Luba. Ma śliczny czaprak - jeden błysk. Już dobrze wychowany się zrobił, co prawda psoci jeszcze, jak to młodziak w tym wieku, ale ma tyle wdzięku, że wszystko mu jest wybaczane ;). W nowym DS na szczęście zawsze jest ktoś w domu...no właśnie bo mam Ewka dobre WIEŚCI!
W niedzielę miał Canis ważne odwiedziny. Państwo z Opola byli w Koluszkach, odpowiedzialni ludzie w moim wieku, a co ważne Canis bardzo ładnie na Nich zareagował i z wzajemnością. Mieli psy, warunki doskonałe - dom i ogród (bez budy bo Canis będzie psem domowym).
Teraz pojechali na tydzień urlopu na Mazury, w drodze powrotnej po Caniska przyjadą i już go zabiorą, bo decyzja o adopcji Canisa zapadła (poprzeczka wysoko została ustawiona, Ajlii z mężem bardzo uważnie ich wypytywali a mają wielkie adopcyjne doświadczenie). Oczywiście umowa adopcyjna zostanie podpisana, wszystko zostało ustalone - tak więc CANIS (wkrótce) MA DOM STAŁY!
Ludzi się nie prześwietli, ale wydaje mi się, że w tym przypadku możemy być o Canisa spokojni.
Jest psem wyczekanym i wybranym, decyzja wyważona, ludzie z doświadczeniem, wybrani starannie z dwóch poważnych opcji - myślę, że Canis będzie tam gdzie jedzie wkrótce już tylko wyłącznie psio/szczęśliwy!

Z innych spraw: zapłaciłam w DT za ostatni miesiąc tymczasowania Canisa (17-07 do 17-08).
W prezencie na nowy domek dostał także ode mnie porządną obrożę z konieczną adresówką. Karma, a nie jest jej aż tak wiele bo psiak ma duży apetyt- pojedzie z nim. Worek ode mnie już zjedzony, a ten od Puzona niedawno wysłany (bo Ilonka była na urlopie) też już nieźle naruszony został;).

No i b.ważna sprawa: dla Wszystkich na ogarkowie, którzy trwali przy Canisku i tak wspaniale pomagali Caniskowi - ode mnie serdeczne DZIĘKI! :)
Proszę z radością o dopisanie do czołówki tematu: MA DOM."
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: kasiawro »

Rewelacja!!!
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: irie »

Trzymamy kciuki za Canisa w nowym domu.
:szacun_1: dla Beaty.
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: miszakai »

:szacun_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Canis- już bezpieczny w DT w Koluszkach...

Post autor: Hekate »

Canis!!! Życzymy ci samych radosnych dni!!! Powodzenia chłopie. :brawo_1:
ODPOWIEDZ