Ogar polski rodowodowy do adopcji

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: hania »

Informacji jeszcze nie ma, ale ma być.
Ja myślę, że trzeba poczekać. Wilga zaoferowała się, że pojedzie i zobaczy jak wygląda sytuacja i jaka pomoc jest najbardziej potrzebna. Podchodzimy do tego bardzo emocjonalnie i ja też nie mogę spać po nocach, ale pies ma dach nad głową i pokarm. Nie wiemy jakiej wielkości jest klatka a podświadomie zakładamy, że malutka. A może jest to wygrodzony kawałek 3x3 metry w którym pies spędził całe życie i czuje się bezpieczny. Myślę, że poczekajmy na sprawozdanie i potem ruszymy z pomocą.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: Ania W »

Ja też myślę, że trzeba teraz spokojnie poczekać do soboty/niedzieli...
Dać działać jednej osobie bo jak zaczniemy bombardować ludzi telefonami i mailami to wcale nie sądzę, że będziemy lepiej poinformowani niż gdy to zrobi jedna osoba, która wie "o co biega".
Moim zdaniem Wilga świetnie się rozezna i jest na miejscu ;)
Potem można psu zafundować trochę jedzenia na początek i/ albo kombinować jak go umieścić gdzieś...Tylko nie można działać impulsywnie, bo jak komuś podrzucimy psa problematycznego to on długo tam miejsca nie zagrzeje i zacznie się przerzucanie z miejsca do miejsca.
bea100

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: bea100 »

UWAGA UWAGA!!!!
Dodzwoniłam się. Miałam zwrotny telefon (musieli się naradzić).
Opiekunowie Electris POJADĄ PO PSA JAK NAJSZYBCIEJ, DADZĄ MU DT :happy3: :szacun_1: (za karmę od nas i zwrot kosztów). Na jakiś czas oczywiście, ale to pozwoli nam na spokojnie szukać czy znaleźć dłuższy terminowo DT/DS.
Proszą o telefon jakiś, chcą wiedzieć gdzie pies jest, umówić się z sąsiadką co go karmi czy inną osobą która im psa wyda (mówili: jak najprędzej) itd
Czekam na PW- telefon pod 691 661 980- podam telefon do Electrisowych osobie co koordynuje wyjęcie psa z komórki (Wilga?).
Ostatnio zmieniony piątek 02 mar 2012, 11:21 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: Ewka »

Do Ciebie Bea, jak do Antoniego, patrona spraw beznadziejnych... ;) Miałam nadzieję, że w ten sposób zgodzą się pomóc. :szacun_1: :zgoda:
Byleby w sercu ciągle maj!
bea100

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: bea100 »

Został zlokalizowany przez Electrisowych pan, który zna tego ogara (pies ma na imię Karo, tylko nie wiem, czy to rodowodowe imię). Polowali razem.
Pies podobno bardzo fajny.
Nie wiem co z wyjęciem Karo z komórki...nadal czekam na osobę prowadzącą tą akcję i mogącą pomóc Electrisowym w wyjęciu Karo :niewka: .
( mam też nową wieść, ale zależną od paru spraw, więc trzymajmy kciuki z całych sił: Electrisowi zastanawiają się poważnie nad DS zamiast nad DT....po cichutku piszę, żeby nie zapeszyć niczego, Św Franciszku dopomóż :prosze_1: )
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: hania »

Jakiej komórki?
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: BasiaM »

hania pisze:Jakiej komórki?
Beacie chodzi chyba o klatkę pod schodami.

Bea super wieści, ode mnie i moich kudłatych :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
Na pierwszej stronie wątku jest numer telefonu do Natali, która założyła wątek i chyba wie najwięcej na ten temat.
Może niech Elektrisowi zadzwonią do niej, poproszą o adres i podjadą. Mają 15minut autem :prosze_1:

Trzymam kciuki mocno i czekamy na wieści.
Wyprawka i jedzonko będzie zakupiona z pieniędzy funduszu.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: hania »

Ania W pisze:Tylko nie można działać impulsywnie, bo jak komuś podrzucimy psa problematycznego to on długo tam miejsca nie zagrzeje i zacznie się przerzucanie z miejsca do miejsca.
Tak retorycznie - co zrobicie jeżeli pies okaże się problematyczny? Czy zostało uzgodnione co będzie w czasie cieczki suni? A co jeżeli będzie uciekał, będzie agresywny? Miałam kilkadziesiąt psów na DT i czasem wychodzą różne "kwiatki"

Jak najbardziej jestem za pomaganiem. Ale a rozsądnym a nie emocjonalnym pomaganiem...
bea100

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: bea100 »

Komórka (jak lokatorska w mieście bywa)- miałam na myśli składzik pod schodami.

Haniu: Electrisowi dają psu DT ( a napisałam: z całą resztą zobaczą, jest szansa, to ciche przemyślenia na zaś).

Nie będę wysyłała telefonu do Natalii bo to Electrisowi czekają na [url][url]konkretny telefon:[/url][/url] kiedy będzie można podjechać i tego psa do siebie zabrać BasiuM (tam więcej niż te 15km mówili)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: hania »

bea100 pisze:Komórka (jak lokatorska w mieście bywa)- miałam na myśli składzik pod schodami.
Nikt nie pisał tutaj o składziku pod schodami :niewka:
Haniu: Electrisowi dają psu DT ( a napisałam: z całą resztą zobaczą, jest szansa, to ciche przemyślenia na zaś).
Bea, z całym szacunkiem, ale to nie jest odpowiedź na moje pytania :niewka:
ODPOWIEDZ