Ogar polski rodowodowy do adopcji

Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: miszakai »

Dzwoniłam i pisałam do Natalii. Jeszcze nie wie gdzie dokładnie przebywa pies. Może namówię teściów, żeby chociaż zajrzeli w jakich warunkach pies jest; tymczasu obiecać raczej nie mogę :niewka: ; na razie nie jedziemy tam my; Kuba zachorzał szpitalnie i generalnie jest lipa. Do opiekunów Electris mam namiary, bea też, martamicho też ale poczekajmy może jeszcze na dokładne dane...
Obrazek
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: Wilga »

Rozmawiałam wieczorem z Natalia111. Jutro ma zdobyć więcej informacji na temat psa. Jeśli będzie taka potrzeba to pewnie w sobotę pojadę z Nią do Kwidzyna aby poznać sytuację. Mówiła, że pies należał do starszego pana, myśliwego, który z nim chyba jednak nie polował. Będą poszukiwać w domu dokumentów psa lub sprawdzać tatuaż. Miejmy nadzieję, że jutro będzie więcej informacji.
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: Ola i Dunaj »

Wilga pisze:Rozmawiałam wieczorem z Natalia111. Jutro ma zdobyć więcej informacji na temat psa. Jeśli będzie taka potrzeba to pewnie w sobotę pojadę z Nią do Kwidzyna aby poznać sytuację. Mówiła, że pies należał do starszego pana, myśliwego, który z nim chyba jednak nie polował. Będą poszukiwać w domu dokumentów psa lub sprawdzać tatuaż. Miejmy nadzieję, że jutro będzie więcej informacji.
:silacz: :brawo_1:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
bea100

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: bea100 »

O rany- musimy pomóc i to pilnie :!: :!: :!:

Mam kontakt z opiekunami Electris.
Właśnie wczoraj z nimi rozmawiałam o metryce, wiem, że suka ma ciążę urojoną, więc cieczka tu nie problem. Suka z psem się powinna zgodzić (choć Eli- rozpieszczona bardzo). Warunki- mają super z tego co wiem. Teren już ogrodzony. Tylko bardzo zakotłowani pracą na ten moment- tak mówili.
Nie wiem też na ile jej opiekunowie zechcą pomóc innemu ogarowi...jutro rano do nich (jednak jak najszybciej Miszakai) zadzwonię ( dzisiaj za poźno już) bo musimy pilnie wiedzieć na ile (i czy) możemy na nich liczyć jako na DT.
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: kasianiolek »

natalia111 pisze:(zamknięty w klatce pod schodami)
:wow_3: :cry:
Dobrze, że są tacy ludzie, którym los psa nie jest obojętny
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: Danuta »

natalia111 pisze:zamknięty w klatce pod schodami
Ja to chyba nienormalna jestem... jak to przeczytałam to łzy mi popłynęły... sama niewiele mogę, za daleko... stary Ogar w klatce...
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę... :placzek: :placzek: :placzek: :placzek: :placzek:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
bea100

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: bea100 »

Dzwonię od samego rana. Nie odbierają telefonu. Będę dalej próbowała.

Tam gdzie był Huzar na DT w Koluszkach- nie ma miejsca na dużego (żadnego właściwie: może oprócz małego/lub szczeniura gdzieś by wcisnęli "do własnej sypialni", ale to max co mogą bo mają duże samce w koszmarnym stanie z interwencji obecnie) psa, przepraszali, nie ma miejsca, nie mogą nam pomóc w tym wypadku :( .
Ostatnio zmieniony piątek 02 mar 2012, 09:20 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: BasiaM »

Ten psiak mi z głowy nie może wyjść .... stracił przyjaciela i teraz nie wie co się z nim dzieje ... :placzek:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: kerovynn7 »

BasiaM pisze:Ten psiak mi z głowy nie może wyjść .... stracił przyjaciela i teraz nie wie co się z nim dzieje ... :placzek:
Basia, spójrz na to z drugiej strony - on ma szansę na dom, bo są ludzie, którzy o nim wiedzą i starają się pomóc. Wytrzyma kilka dni a ja mam głęboką nadzieję, że coś się uda wykombinować :silacz:
Inne psiaki w podobnej sytuacji po prostu trafiają do schronów albo i gdzie gorzej...
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Ogar polski rodowodowy do adopcji PILNE

Post autor: Ewka »

Dobra perspektywa... :silacz: Tak , wg. mnie, powinno się patrzeć na problemy... chyba nawet lepiej można wtedy pomóc...
Rozumiem, że jeszcze nie mamy informacji z jakiej hodowli jest ten ogar?
Byleby w sercu ciągle maj!
ODPOWIEDZ