Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku MA DOM!

ilo
Posty: 17
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 17:02

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: ilo »

no i nareszcie usmiechnieta :)

a ta sunia na ostatnim zdjeciu za Pania Iwona to Brawurka, zabrana z tego samego miejsca, co Bonanza, ta co jeszcze dwa tyg temu czolgala sie po podlodze na widok czlowieka :)
pieknie widziec ja latajaca luzem po schronie ...
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: qzia »

Fajna sunia. Bardzo ogarkowa.
Kasia
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: kasianiolek »

Biedna suńka. Mogłabym zrobić jej kilka ogłoszeń, ale chyba trzeba z tym poczekać, aż będzie się nadawała do adopcji.
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
ilo
Posty: 17
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 17:02

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: ilo »

ja mysle, ze nie ma zadnych przeciwskazan do adopcji i do robienia ogloszen juz teraz ... z sunia trzeba troche popracowac i tyle. to nie jest jakis mega trudny przypadek!
poza tym ona ma na pewno wieksza szanse na wlasciwa socjalizacje w domu niz w schronie ....
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: Ola i Dunaj »

No proszę, a ja już dzisiaj wzięłam ze sobą aparat żeby Bonanzę sfotografować ;) Naprawdę ładna z niej suńka :)
p.s. jakby co, to jestem w pobliżu schroniska :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: Ola i Dunaj »

Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Bonanzy.
Faktycznie, dziewczyna łagodna, trochę spłoszona obecnością obcego człowieka (z opiekunką ładnie się dogaduje) daje się pogłaskać ale nie jest zbyt wylewna. Czemu trudno się dziwić. Tak jak ilo pisała, potrzeba trochę pracy nad nią. Przede wszystkim nauczyć chodzenia na smyczy no i oswajać ze światem. Ale da radę, wierzę w to :)
Próbowałam zrobić trochę zdjęć. Niestety Bonanza jeszcze nie jest gotowa na takie wyzwania ze strony obcej osoby. Dlatego są jakie są ;)
Rozmawiałam z lekarką opiekującą się psami ze schroniska. Bonanza czeka w kolejce na sterylkę. Wiek ok 2-2,5 r.
Trzeba dodać, że schronisko (w tej chwili) dla niej nie jest najgorszym miejscem.
Załączniki
DSCF9431.JPG
DSCF9431.JPG (285.29 KiB) Przejrzano 761 razy
DSCF9432.JPG
DSCF9432.JPG (219.96 KiB) Przejrzano 761 razy
DSCF9434.JPG
DSCF9434.JPG (292.51 KiB) Przejrzano 761 razy
DSCF9437.JPG
DSCF9437.JPG (246.58 KiB) Przejrzano 762 razy
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
bea100

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: bea100 »

O Św Franciszku....bardzo piękna i jak dobrze, że (w porę) odebrana rozmnażalni :!:
Jak dobrze, że może być w biurze i że ma tam przywileje :szacun_1:

Absolutnie trzeba pomóc i również jestem zdania, że trzeba zacząć ją ogłaszać... :prosze_1:
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: EiMI »

Śliczna jest :P
Ja tam nie chcę nic sugerować, ale rzekłabym, że idealna dla kogoś, kto chciałby drugiego ogarka, a nie wie czy bardziej psa czy suczkę.... ale nie ma planów hodowlanych.... jak nie tak dawno my na przykład :mrgreen:
Zybalowa nie przebąkiwała coś o drugim psie przypadkiem i że lubi wyzwania, i że chętna do przetyczasowania by była, i w ogóle była.... pełna entuzjazmu :mysl_1: :lol: no i blisko ma :twisted: ;) Ania!!! Podpuszczam Cię!!! :D
Obrazek

Obrazek
ilo
Posty: 17
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 17:02

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: ilo »

Ola i Dunaj pisze:Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Bonanzy.
o jak fajnie :) i jakie ladne fotki!
z jednej strony dziewczyna ma tam naprawde niezle, z drugiej fajnie byloby ja wyciagac szybciej, niz pozniej, bo sie tam "zasiedzi" i przyzwyczai.
specyfika tego schroniska jest bowiem to, ze psy tam wracaja same z siebie ;) NAPRAWDE!!!

bylo wiele takich przypadkow, ze psy uciekaly od nowych wlascicieli i pracownicy znajdowali je czekajace pod brama schronu ....
a nie o to przeciez chodzi!

ale tak to jest, ze jak psiaki sa ratowane z takich okrutnych warunkow jak np Bonanza, to bardzo zwiazuja sie ze swoimi wybawcami. no i pracownicy tego schroniska naprawde sa dla nich jak rodzina, to niewielkie schronisko, wiec to wszystko nie jest takie anonimowe
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bonanza - sunia w typie ogara w schronisku

Post autor: Ania W »

Olu - tak sobie pomyślałam ( ale nie zdążyłam napisać ;) ) że niezależnie, od fotek fajnie byłoby żebyś podjechała i ją sobie zobaczyła na żywo. No i warto było :)
Nie dość, że sunia dodatkowo "obmacana" to jeszcze fotki fajne! :silacz:
Super!

Bardzo fajna suka!
ODPOWIEDZ