W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Post autor: Ania W »

A czy on był gdziekolwiek ogłaszany?
Awatar użytkownika
REDAIK
Posty: 1090
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 23:16

Re: W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Post autor: REDAIK »

Konta na fejsbuku nie mam. Więc tam się nie pojawił. Na razie szukałam poprzez ogarkowo, znajomych, weterynarzy. Ma się pojawić jego ogłoszenie w oddziale ZKWP w Legionowie, gdzie jest chłopak. Jakie kroki przedsięwzięli sam właściciele dokładnie nie wiem, w każdym razie też szukają mu domu.
Jeżeli możecie to pomóżcie :prosze_1: , bo nie wiem jak się chłopaki dogadają ze sobą i Nord z mamusią.
http://www.ogarzygon.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Post autor: Ania W »

Prawdę mówiąc te wykorzystane dotychczas środki dają marne szanse na znalezienie mu domu...
Tzn. jakaś szansa pewnie jest ale w ostatnim czasie trochę tych dorosłych ogarów szuka domów i ja bym ogłaszała go bardziej...
Piotr
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 12:55

Re: W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Post autor: Piotr »

Witam, trafiłem tu przez przypadek, gdyż szukam ogara polskiego lub gończego a niestety nie stac mnie na rasowego. Myśle, że byłbym wstępnie zainteresowany adopcja ale dopiero w polowie czerwca, ponieważ nie będzie mnie w kraju. Interesuje mnie pare rzeczy: czy pies brudzi w domu, czy niszczy jak pozostaje sam, jak znosi jazde samochodem, czy ogrodzenie 1,5m jest dla niego problemem, czy zna jakies podstawowe komendy, przychodzi na zawołanie i nie ucieka? Nigdy nie miałem psa, więc do konca nie wiem czego sie spodziewac. Jestem z Leszna z wielkopolski więc kawałek mam do Legionowa, więc prosiłbym o jak najwięcej informacji. Docelowo pies miałby spac w domu a w dzień byłby spuszczony do dużego ogrodu. Prosze o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Post autor: kwadra »

i jak tam sytuacja??
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
REDAIK
Posty: 1090
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 23:16

Re: W dobre ręce ogar rodowodowy Nord Ogarzy Gon FCI

Post autor: REDAIK »

Na razie bez zmian. Szukamy nadal domu dla chłopaka. Ktoś się co jakiś czas pyta, ale przecież nie chodzi o to, żeby się go pozbyć, tylko żeby miał dobry dom.
http://www.ogarzygon.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ