Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: kasiawro »

Wigro Kochanie to co ja zrobiłam w tej sprawie..... nic satysfakcjonuje kolegę?
Uważam, że ten pies nie miał najgorzej i należy pomagać tym co są w gorszej sytuacji to moje zdanie w tym temacie.
Reszta Twoich pytań, założeń, itp. nie dotyczy tematu więc proszę pytanie albo zarzuty ba PW lub w innym temacie.
Reasumując powiem tak, aby każdy z ludzi robił tyle dobrego, a byłoby super :piwko:
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: Wigro »

Widzisz Kasiu, w każdej sprawie się robi albo tylko gada i ja już więcej nie będę Was denerwował.
Będę dalej robił swoje, bez fundacji i dyskusji, a potrafimy to robić my POSZŁY w..., choć nam podziękowaliście, a fałszywe groszoroby są obok.
Wigro OP
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: SARABANDA »

Wigro , może by tak trochę pokory, mniej samozachwytu i autoreklamy . I odrobinę szacunku dla tych którzy cenią sobie samodzielność myślenia.
Sorry za offa.

________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: qzia »

Niedługo postawię jeszcze 2 kojce i zawsze będzie można kogoś tymczasowo przetrzymać. Problem w tym, że mam własnych problemów z sąsiadami furę. Dużo pracuję i nie mam czasu zbyt dużo dla własnych psów. Stado nie każdego psa zaakceptuje tak, żeby mógł swobodnie biegać razem z resztą psów. Jedynie młode psy. Z Mordziakiem jest problem, bo nawet Adonis próbuje mu łomot spuścić. Tylko z sukami może biegać i to bez mastiffów i Ajszy. :niewka:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: Ania W »

qzia pisze:Niedługo postawię jeszcze 2 kojce i zawsze będzie można kogoś tymczasowo przetrzymać. Problem w tym, że mam własnych problemów z sąsiadami furę. Dużo pracuję i nie mam czasu zbyt dużo dla własnych psów. Stado nie każdego psa zaakceptuje tak, żeby mógł swobodnie biegać razem z resztą psów. Jedynie młode psy. Z Mordziakiem jest problem, bo nawet Adonis próbuje mu łomot spuścić. Tylko z sukami może biegać i to bez mastiffów i Ajszy. :niewka:
Kasia błagam! Nie tłumacz się...
No cóż - wszyscy zostaliśmy sprowadzeni do parteru. Jak widać wg niektórych jest tylko jedna hodowla a reszta to chodoffcy. Przykre ...i na pewno nie poprawiające atmosfery :roll:
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: Ola i Dunaj »

Kiedyś było w użyciu takie hasło: A co Ty zrobiłeś dla realizacji planu ?
Proponuję pójść dalej i stosować na jego trawestację: A CO TY ZROBIŁEŚ DLA PSA ZE SCHRONISKA ?!
Chętny może sobie je umieścić w avatarze.
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Młody pies w typie ogara w schronisku w Nowym Targu

Post autor: qzia »

Ależ ja się nie tłumaczę. :jezyk_3: Takie sobie tylko snuję plany na przyszłość. Ponieważ i tak moje życie kręci się już po za pracą (dzięki za nią) wokół psów to sobie myślę co tu jeszcze. Moim wielkim marzeniem od dawna jest założyć fundację szkolącą psy dla niesłyszących. Wyciąganie psiaków ze schronisk czy tam rowów przydrożnych i szkolenie. Widziałam kiedyś program o takiej fundacji chyba w Anglii albo USA. Jak kiedyś wygram w totka to ......... :marzyc_2: :marzyc_2:
ODPOWIEDZ