Harry pies w typie ogara

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 300
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 16:40

Harry pies w typie ogara

Post autor: Ikar »

Ogłoszenie z: http://alegratka.pl/ogloszenie/adopcja- ... 6115c63038
Harry to pies w typie ogara polskiego. Ma około 6 lat, do schroniska trafił po śmierci swojego właściciela. Rodzina nie chciała Harrego. Psiak trafił więc do schroniska. Sparaliżowany strachem i nierozumiejący tego co się dzieje Harry przez miesiąc siedział w jednym miejscu, nie chciał podejść do wolontariuszy. Poruszał się tylko wtedy, gdy nikogo nie było w pobliżu.
Harry jest psem, który musi trafić do domu gdzie nie ma innych zwierząt. Będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów.
Pies jest wykastrowany. Warunkiem adopcji jest spotkanie przed-adopcyjne i podpisanie umowy.
Harry przebywa obecnie w jednym ze śląskich schronisk

Kontakt:
782 241 515, 782 341 515
Kraków
fundacja@zwierzeca-arkadia.org
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Harry pies w typie ogara

Post autor: Ewka »

Ikar, ta historia ma już, dzięki Bogu i dobrym ludziom, swój szczęśliwy finał. :marzyc_2: viewtopic.php?f=26&t=2247&start=40" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie usunięto ogłoszeń najwidoczniej.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 300
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 16:40

Re: Harry pies w typie ogara

Post autor: Ikar »

Tak mi się wydawało, że jeden Harry już tutaj był ale zerknąłem na kilka linków i go nie znalazłem, a ogłoszenie jest w miarę nowe bo z 11 listopada. Nie wiem jak to jest z ogłoszeniami ale chyba coś jest nie tak skoro pies ma dom a ogłoszenie na nowo wisi.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Harry pies w typie ogara

Post autor: Ewka »

Tekst ogłoszenia jest identyczny z tym, który latem znalazłam. Więc myślę, że ogłoszenie jest jednak, na szczęście, nieaktualne.
Byleby w sercu ciągle maj!
ODPOWIEDZ