Salwa do adopcji-pilne

Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Ola i Dunaj »

EiMI pisze:Trzymajcie kciuki i to mocno. Po weekendzie będe wiedziała czy mamy dom dla Salwy. Na razie nic więcje nie piszę i nie zapeszam :prosze_1: . Jeśli się uda, to będzie najlepszy dom pod słońcem.
Z całych sił !!!

Jeśli, odpukać w niemalowane, Salwa teraz nie znajdzie domu uważam, że dobrze by było gdyby Hania z Anią określiły koszty miesięcznego utrzymania Salwy u siebie. Jestem w stanie zadeklarować kwotę 50 zł miesięcznie na pokrycie kosztów.

Inna sprawa to konsekwencje jakie powinien ponieść "hodowca". Bo nie oszukujmy się - Aszemi poniekąd osiągnęła to co chciała :zly1: Rzuciła na forum swój problem i nie wykazując zbytniego zaangażowania zostawiła nas z tym zmartwieniem. Ogarkowo po raz kolejny stanęło na wysokości zadania, ludzie stają na głowie żeby psa wyciągnąć ze schronu. Oby się udało ! Ale co dalej zrobimy wobec faktu tak nieetycznego postępowania :?:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Żaneta »

Od początku śledzę ten wątek. Przykre to wszystko, trochę psów już się u nas przewineło i miały one różne charaktery, ale nigdy nawet przez myśl nam nie przeszło żeby ich się "pozbywać". Niestety każdy człowiek jest inny :( . Teraz mocno trzymamy kciuki o dobry dom dla Salwy. Udostępniłam też wasz link na facebooku.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: irie »

Trzymam kciuki, EiMI. Oby się udało!
Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Aszemi »

Witam,
Łatwo Wam pisać i wyciągać wnioski ze swoich komentarzy.

Do schroniska udałam się sama opowiedzieć jaka jest sytuacja aby jej zaradzić. To że ogłoszenie schroniskowe wygląda jak wygląda na to wpływu nie mam.
Kontaktowałam się z wolontariuszkami i sprawa czeka do po sterylce.
Na ogarkowie nie byłam od ostatniego postu z powodu czasu.
Nie będę wywlekać swojego osobistego życia abyście mogli zrozumieć DLACZEGO bo to nie ma dla Salwy znaczenia poza tym że niestety nie jestem w stanie zapewnić jej dalej opieki, spacerów, zainteresowania, czasu, troski, ciepła i wszystkiego tego na co zasługuje...
Za wszelką pomoc dziękuję.
EiMI mam nadzieję że się uda i oczywiście zawiozę ją gdzie trzeba a jeśli potencjalni właściciele chcą porozmawiać przekaż im mój tel-pw.
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Aszemi »

Ps. Pewne rzeczy się dzieją i nie mamy na nie wpływu jednak wiem i wierzę w to że z każdej negatywnej sytuacji rodzi się coś dobrego pozytywnego i tu też tak będzie...
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: BasiaM »

Salwa jest już po sterylce - miała wczoraj zabieg.
Aszemi nie jest już jej właścicielem tylko gmina / schronisko.
Salwa w schronie ani razu nie próbowała uciekać. Jest bardzo grzeczna i wyciszona.
Kilka razy już trafiała do tego schroniska ale po ostatnim razie schron został jakby "uprzedzony" , że właściciel już nie odbierze psa :niewka:

Jestem w kontakcie ze schroniskiem, Salwa jest "zarezerwowana" przeze mnie, żeby jej nikt nie wydał do przypadkowej adopcji.
Wypisanie psa ze schroniska będzie kosztować 40 zł.

Czekam na wieści EiMi, ewentualnie od hani co do hoteliku.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: SARABANDA »

No to przynajmniej mamy jasność sytuacji. Oby tylko sterylka w warunkach schroniskowych była bez powikłań.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: EiMI »

Miejmy nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży. Na razie nie mam nic więcej do napisania ponadto, co już napisałam. Są dwa potencjalne domy. Czekam na odpowiedź z pierwszego, jeśli się nie uda, to informacja pójdzie do drugiego. W obu domach były już ogary i w obu opiekunami byliby lek. weterynarii.
Wierzący śpiewają, mniej wierzący i niewierzący
się modlą! - ponoć w obu przypadkach Bóg słucha dwa razy uważniej ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Ewka »

Ja mogę jeszcze zatańczyć, byle psina znalazła już bezpieczną przystań... :prosze_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
ergo5218
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 06 sty 2015, 09:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Toruń

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: ergo5218 »

Napisałem coś zupełnie innego, ale żona mi to zakazała publikować. Napiszę tyle - nie rozumiem, albo inaczej rozumiem, ale zakazano mi pisać :zly2:
ODPOWIEDZ