Salwa do adopcji-pilne

Awatar użytkownika
MAsop
Posty: 526
Rejestracja: sobota 18 kwie 2009, 14:15
Gadu-Gadu: 0

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: MAsop »

Może jednak dom tymczasowy?
Obrazek
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: ogończyk »

Ja też chudnę w stresie i mało kogo to zajmuje. A, jak przypuszczam jestem w stanie dźwignąć was razem! Chude nie znaczy wychudzone. Mało! Chude - znaczy nie otłuszczone . Skończyłem z Wami. Narka.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: aganowaczek »

:(
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: kwadra »

A inne domy??Do kiedy bedą informacje?? Nie chce wzbudzac dodatkowych niepotrzebnych komentarzy ale schroniska luba dac bardziej dramatyczny opis niz jest w rzeczywisctosci zeby psy znalazly dom

P.S. Troche mnie wkurza pisanie o zlych warunkach strylizacji w schronie i o zlej kondycji psa podczas zabiegu.Nie wszystkie schroniska sa idealne ale tysiace psow jest sterylizowanych w schroniskach i tysiace przezywa. Psy otyle(to tez jest zaniedbanie!!!) tez maja problem podczas zabiegu, ogolnie temat rzeka ale nie przesadzajmy.
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: ogończyk »

kwadra pisze: ogolnie temat rzeka ale nie przesadzajmy.
Srata- tata. Podoba się ćwokom, że mogą się za kilka złotych "Uszlachetnić". Im mniej coś Ktoś ma do powiedzenia, tym jest skromiejeszy. Pzdr.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: kwadra »

Nie wiem czy rozumiem co ogończyk ma na mysli (z reszta nie pierwszy raz). Chyba jako jeden z ćwoków nie powinnam się dalej udzielać w temacie.....
Pomijajac temat, na fb odezwala sie Pani W. Jankowska z checia adopcji na juz ale prosi o transport do Kato. Basia M masz fb moze bys napisala do niej bo masz kontakt ze schronem.
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: ogończyk »

kwadra pisze:Nie wiem czy rozumiem co ogończyk ma na mysli (z reszta nie pierwszy raz). Chyba jako jeden z ćwoków nie powinnam się dalej udzielać w temacie......
Ależ to proste chyba jak przysłowiowy drut. [ wycięte kasiawro] A Salwę przyjmę, jak mi Ją ktoś przywiezie. Damy radę.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: BasiaM »

Napisałam do pani Wiolety ;) czekam na kontakt i wszystko ustalimy.
Pani Wioleta ma Zadziora z Gończaków więc Salwa miałaby towarzystwo :psiako:
I my nowych kumpli do spacerów :mrgreen: Ogarów jak mrówków w tych Katowicach :lol:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: SARABANDA »

Mnie się nasuwają takie myśli - po pierwsze najlepiej byłoby żeby ktoś podjechał i osobiście sprawdził w jakim stanie jest Salwa, skoro opinie o jej stanie tak się rozmijają. Po drugie widać że schronisko nie ma najmniejszej ochoty na współpracę z byłym właścicielem i bardzo wątpię żeby wydało Aszemi Salwę nawet do transportu. Po trzecie skoro Aszemi jest chętna przetransportować psa to może niech pokryje koszty transportu przez osobę do której Salwa pojedzie ( na jedno wychodzi). Po kolejne wydaje mi się że każda operacja w warunkach schroniskowego stresu jest dla psa dużo większym obciążeniem niż w warunkach domowych. I na koniec jak już napisałam wg mnie lepiej niech ona na razie trafi do domu tymczasowego niż ma siedzieć w tym schronie.

PS. Basiu, Ty jesteś w kontakcie telefonicznym ze schroniskiem, zapytaj czy ona faktycznie waży 21 kg? Czuprynka która jest jej budowy a nawet trochę drobniejsza "normalnie" wygląda przy 26 kg.
Ostatnio zmieniony środa 25 mar 2015, 18:05 przez SARABANDA, łącznie zmieniany 1 raz.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: ogończyk »

@Sarabanda. Mądrze gadasz. Ale myślę, że Ania powinna pomóc. zna - tfu - sukę. Ja bym sobie prędzej łeb o ścianę rozbił niż NUTKĘ -kochaną staruszkę - komuś dał. Ech... Płakać mi się chce.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
ODPOWIEDZ