Salwa do adopcji-pilne

Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 585
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostrówek
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Gosia »

Kwadra, podaj proszę link do fb. Chętnie udostępnię.
Pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: kwadra »

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 098&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

jesli macie jakies uwagi co do tekstu to walcie smialo, za bardzo nie wiedzialam jak to ująć zeby nie zrazic do adopcji jednoczesnie ale zeby tez nie ukrywac informacji
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Ewka »

A ja jestem wściekła! I choć to uczucie, które najwięcej krzywdy mnie samej przynosi, to jestem wściekła, bo bezsilna :niewka: Bo czuję się cynicznie wykorzystana. Moja i wielu tu osób wypowiadających się, dobroć, została cynicznie wykorzystana. I niewiele w tej kwestii możemy zdziałać, oprócz tego, że głośno o tym mówić.
Poza dyskusją jest, wg. mnie, że Salwie trzeba pomóc. Uważam, że trzeba ją zabrać ze schronu.
Już nie może dłużej czekać na łaskę "miłośnika rasy". Na szczęście w tej chwili jej sytuacja prawna jest czysta. Nie wiem, czy dobrym wyjściem jest szukanie jej hoteliku tam na miejscu... Nie będziemy wiedzieli co z Salwą, bo tak naprawdę nie wiemy jaka Salwa jest. Pewnie zaniedbana emocjonalnie, ale czy wymaga większej pracy nad nią? Musimy wiedzieć, jakiego domu dla niej szukamy, żebyśmy po miesiącu, dwóch nie martwili się znowu, że Salwa wylądowała w schronie, no i żeby odpowiedzialnie ją ogłaszać. Byłabym za tym, żeby na zasadach komercyjnych przyjęły Salwę do siebie Hania i Ania, bo dla mnie to gwarancja, że pies wyjdzie od nich jeśli nie "wyleczony" to w planie minimum na pewno "zdiagnozowany". No i odpadają pozostałe wątpliwości, co do rzetelności hoteliku.
To rozwiązanie wydaje mi się najlepsze, choć nie ukrywam, że boję się również, czy podołamy finansowo. :niewka:
Radźmy :dawaj:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: kwadra »

Podzielam zdanie Ewki!
Też czuje sie poniekad wykorzystana bo gotowe ogloszenie powinno wyjsc od Aszemi.
A chcialam sie dopytac o jedna rzecz (nie wiem czy nie doczytalam czy jak)... dotarlo to do mnie jak napisalam ogloszenie bo skoro Salwa gdy byla na dworze to uciekala a w domu nie trzyma czystosci, kojca nie miala to do cholery gdzie ona była???? Uprawiala zwiedzanie Szczecina?? :mysl_1: :mysl_1:
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 585
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostrówek
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Gosia »

Ewka pisze:Byłabym za tym, żeby na zasadach komercyjnych przyjęły Salwę do siebie Hania i Ania, bo dla mnie to gwarancja, że pies wyjdzie od nich jeśli nie "wyleczony" to w planie minimum na pewno "zdiagnozowany". No i odpadają pozostałe wątpliwości, co do rzetelności hoteliku.
To rozwiązanie wydaje mi się najlepsze, choć nie ukrywam, że boję się również, czy podołamy finansowo. :niewka:
Radźmy :dawaj:
Takie rozwiązanie wspomogę przysłowiowym grosikiem.
Pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: EiMI »

Trzymajcie kciuki i to mocno. Po weekendzie będe wiedziała czy mamy dom dla Salwy. Na razie nic więcje nie piszę i nie zapeszam :prosze_1: . Jeśli się uda, to będzie najlepszy dom pod słońcem.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: SARABANDA »

:prosze_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Hekate »

:prosze_1:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: miszakai »

:roll: :prosze_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
AniaRe
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2008, 08:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łubno
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: AniaRe »

Gwoli wyjaśnienia: my dla Salwy w tej sytuacji proponowałyśmy warunki nie komercyjne, tylko preferencyjne i to bardziej preferencyjne, niż zwykle.

Ale po wpisie EIMI - trzymamy MOCNO! Takie rozwiązanie byłoby najlepsze z możliwych.
ODPOWIEDZ