Salwa do adopcji-pilne

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Ewka »

Zapłaciłam za kolejny miesiąc hoteliku dla Salwy. Od stycznia tego roku będzie to 270 zł miesięcznie.
Salwa jest już w hoteliku niemal trzy lata - od wiosny 2015 roku. Od tego czasu realia związane ogólnie z utrzymaniem niestety się zmieniły i Hania i Ania poprosiły o podwyższenie miesięcznej opłaty za hotelik.
Moim zdaniem 270 zł możemy udźwignąć i to nadal jest bardzo preferencyjna cena za hotelik dla psa.
Mam nadzieję, że nie będzie słów sprzeciwu :prosze_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Ania W »

Myślę, że to absolutnie uzasadnione i nie ma co dyskutować - Salwa coraz starsza, chora i opieka nad nią jest coraz bardziej absorbująca.
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Wilga »

Jestem na tak. Zdrowia dla Salwy, i dla opiekunek :)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: SARABANDA »

:zgoda:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: miszakai »

:zgoda:
Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: hania »

Badanie krwi utajonej w kale wyszło pozytywnie. W środę jedziemy na usg. Niestety był to najszybszy możliwy termin u lekarza dysponującego dobrą aparaturą.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: hania »

Niestety nie mam dobrych wiadomości. Usg jamy brzusznej bardzo dokładne, trwało koło godziny. Okazało się, że objawy jelitowe nie były objawami chorych jelit tylko objawami okresowych stanów zapalnych w jelitach, które powstawały od nerek i pęcherza. Nerki są bardzo zmienione i według lekarza ulegają degeneracji. W pecherzu jest zapalenie gazowe, najprawdopodobniej spowodowane przez beztlenowce. Ściana pęcherza jest bardzo zmieniona - nie wiadomo czy są to zmiany zapalne czy nowotworowe, trzeba by zrobić biopsję, ale lekarz nie zalecał - twierdził, że lepiej jest zobaczyć czy działają leki. Do dalszej diagnostyki poszła próbka moczu. Za tydzień mamy powtórzyc usg, żeby zobaczytc czy dwa antybiotyki, które Salwa dostała działaja. Za wszysko, łacznie z lekami zapłaciłam 206,57 zł.
Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: inodi »

Jaki jest numer konta ogarkowego funduszu? Szukałam, ale nie mogę namierzyć na forum. Kiedyś, dawno temu, prześledziłam historię Salwy :( Słodki ogarzy ryjek. Tylko dzięki Wam nie została na śmierć w schronisku, porzucona i chora :szacun_1:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: Ula »

nr konta 92124059501111001029010988 Bank Pekao SA
Ewa Skura
Na pierwszej stronie wątku " Fundusz ogarkom w potrzebie " :silacz:
Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Salwa do adopcji-pilne

Post autor: inodi »

Ula pisze: Na pierwszej stronie wątku " Fundusz ogarkom w potrzebie " :silacz:
Aaa to w "ogarzej integracji". Dzięki. Ja i forumowa wyszukiwarka coś się nie możemy dogadać ;)
ODPOWIEDZ