ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

UWAGA!!!! OGAR POLSKI5LETNI PIES samiec NEMROD Dwór z Szablami z rodowodem do adopcji!!!!!!!! bardzo pilnie
Bardzo towarzyski i pogodny. Dla wszystkich bez wyjątku okazuje radość. Uwielbia dzieci. Nie jest agresywny. Lubi być w centrum zainteresowania i uwielbia głaskanie. Zawsze bardzo się cieszy kiedy któryś z domwników wraca do domu. Jest uległy, zna podstawowe komendy jak: "siad", "połóż się", "zostań", "daj głos".,pies boi sie burzy mieszka w tej chwili w mieszkaniu w bloku,powód oddania brAk czasu pies cały dzień jest sam w mieszkaniu .
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Ania W »

Jakieś zdjęcia?
Kontakt?
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

mozna przezemnie na fotki czekam
pomózcie bo obiecałam ze znajde mu dobry dom ,ja juz naprawde nie moge kolejnego psa przygarnąc ,chce tez ubiknąć aby przechodził przez kolejne domy bo to jego drugi wcześniej był u brata rodzina go zabrała bo dziecko miałao alergie ,ale okazAło sie ze w bloku jak wszysy sa w pracy i dzieci wyjechały do szkół pies siedzi od rana do nocy sam w domu nie radza sobie takze podjeli decyzje ,ze dla niego lepiej zeby trafił do kogoś kto ma czas
nie mam siły juz z adopcjami do tej pory starałm sie namawiac znajomych rodzine ,ale mi sie juz towarzystwo zapsiło ,jeszcze przy okazji onek kastrat 6letni do adopcji....
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: aganowaczek »

Proszę o zdjęcia i kontakt tel. Gdzie pies obecnie mieszka? Jak dogaduje się z innymi psami?
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

kontakt przezemnie pies mieszka w lęborku,mozliwośc dowozu psa,zdjecia pani ma zrobic i mi przesłac wówczas je dołącze,pies ma metryke rodowód niewyrobiony
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: miszakai »

A tak z bazy to nie Nestor a nie Nemrod? Papierowo? Albo reszta miotu niewpisana była.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Ania W »

A tak tylko kontrolnie pytam - hodowca wie?
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

NEMROD,MAM KOPIE METRYKI
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

MARTWIE ,ZE SKONCZY SIE NA TYM ZE WZYSCY SZUKAJA SZCZENIACZKÓW I WOGÓLE LICZA ,ZE ZADARMI I Z WYMOGAMI ,NAJLEPIEJ CHAMPIONA REPRODUKTORA I JESZCZE NIE WIEM CO ...JA MAM 2 OGARY DOROSŁE WZIETE Z PRZESZŁOŚCIA NAJUKOCHANSZE I NAJPIEKNIEJSZE BYŁY Z PROBLEMAMI nIWA ZASTRASZONA SUKA BAŁA SIE WŁASNEGO CIENIA ,po przyjezdzie gdzie dostałą kredyt zaufania okazało sie ,ze to suka zwielkim potencjałem ,kiedy zobaczyła ,że jest kochana zrozumiana i nie siedzi w boksie1,5m X2 wraz owczarkiem to okazało sie ,że to suka energiczna zwielka psaja ,ze ma to cos ,ze przestała sie czołgac i jest piekna madra suka stał sie matka zwyciezców.....że jazgot pies zdjety z łańcucha ,który na poczatku rzucał sie na psy ,ze ył zaniedbany został champ[ionem bez wysiłku ,ze dał wspaniae potomstwo i stał sie swietnym towarzyszem
....wam tez mogło nie powieść się w zyciu,ale mam nadzieje ,ze dostaliscie kolejna szanse..
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Ania W »

Hmmm...nie wiem, może źle odczytałam intencję powyższego wpisu albo go nie zrozumiałam, bo wyczuwam jakby pretensję.
Przede wszystkim nie bardzo rozumiem do kogo jest ten post skierowany. Liczba mnoga sugeruje, że do forumowiczów, tymczasem oni przez lata działania tego forum i różnych poprzednich pomogli dziesiątkom psów mniej lub bardziej podobnym do ogarów. Przekazywali na to własne środki i poświęcali czas, a do nowych domów trafiały nie tylko rasowe ogary z dokumentami, które mogą być użyte w hodowli, ale także także psy starsze, chore, z problemami emocjonalnymi, w typie rasy lub mixy. Więc myślę, że kolejną szansę psy dostawały za pośrednictwem tego forum wiele razy.

Oczywiście, że większość ludzi szuka szczeniaczka, ale na pewno nie wszyscy. Wymogi podkręcają często sami hodowcy podkreślając genialność, niesamowitość i unikalność skojarzeń oraz użytych w hodowli psów (choć dobrze wiemy, że ideałów nie ma). No to nie dziwne, że ludzie potem szukają takich "cudów".

Trudno znaleźć dobry dom dla psa w ciągu 12 godzin.
Zadałam pytanie o hodowcę - on też powinien wiedzieć, bo być może będzie mógł pomóc, a powinien się poczuć choć trochę odpowiedzialny za poszukiwanie nowego domu.

Bardzo pomogą zdjęcia i dodatkowe informacje (zachowanie na spacerach, reakcja na koty, inne psy).
Taki wyczerpujący opis miała np. Manga więc dobrze podesłać go właścicielom Nemroda na wzór uczulając, że powinni napisać także o ewentualnych problemach.
Cechy charakterystyczne Mangi:
-wrażliwa,
-lubi dzieci
-bardzo inteligentna
-szybko się uczy (otwiera drzwi, stojąc na dwóch łapach)
-łasa na pieszczoty
-lubi być zauważana
-lojalna w stosunku do swego pana, oddana,faworyzuje go
-ogromna determinacja i potencjał twórczy -potrafi przejść przez siatkę aby dostać się do celu, podskoczyć wysoko, zrobić podkop
-lubi wylegiwać się w domu
-lubi długie spacery po lesie, ale wraca na zawołanie, pilnuje właściciela
-bawi się z małymi psami(pies,którego traktuje po matczynemu, karci go, liże oczy, razem śpią)
-w stosunku do obcych nieufna, boi się , wycofuje, zachowuje dystans, ale nie wywołuje to w niej agresji
-pilnuje zagrody/domu, szczeka wygląda wtedy groźnie, ale zawsze zachowuje bezpieczny dla siebie i innych dystans
-nigdy nie była agresywna w stosunku do ludzi,jak już pozna łasi się , chce pieszczot-(gdyby była człowiekiem,powiedziałbym, że jest wstydliwa i ciągle chce być zauważana, boi się, że ktoś może zapomnieć o jej istnieniu)
-jest zdrowa,sprytna, ma dobrą kondycję,szczupłą sylwetkę,bez tendencji do tycia
- niewybredna w jedzeniu, dobry apetyt
-zostaje sama w domu
ODPOWIEDZ