ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: SARABANDA »

Koniecznie zdjęcia - trudno o adopcję bez zdjęć i więcej informacji.
Nic złego w tym że ktoś szuka psa na reproduktora ( jeżeli faktycznie takie telefony były - bo tak zrozumiałam ).
I cierpliwości :prosze_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

no niestety żle odczytane ,do ludzi bo zgłasza się mnóstwo ludzi bo rodowodowy zadarmo
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

to nie jest do forumowiczów ani zadne pretensje dlaczego na ogarkowie zawsze wszyscy sie czegos doszukuja ,tyo jest pies narazie tyle wiem to info dla ludzi co sa zainteresowani szukamy mu domu wielu ludzi sie zgłasza ,ale jak usłysza ile ma lat udaja ze ich niema...to był wpis z intencja i przesłaniem ze dorosły pies może byc fajniejszy bo nie sika bo nie gryzie wdomu bo jest dorosły ze szczepieniami i mozna z nim nadworek wychdzic bo ze jak miał przeszłośc to bardziej pokocha,tak to krótki czas czekam na foty bo te co dostałąm to antyreklama moge je wstawic tylko wielki nos widać,bo ludzie co go maja to nie hodowcy ani wystawiacze tylko przecietni właściciele ze jak fote walna to masakra,prosiłam żeby ładne zdjecia aparatem zrobili ale cały dzien pracuja a wnocy go niewidac moze wniedziele zrobia,ale ciesze sie ze odzew jest przynajmniej jak burzliwie to ktos zauwazy :zly2:
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

nie nie szukali na REPRODUKTORY TYLKO DO DOMU Z OGRODEM
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

LICZBA MNOGA OZNACZA ,ZE DO WIELU LUDZI IM WIECEJ TYM WIĘKSZE prawdopodobieństwo ze szybciej zainteresowany sie znajdzie ,inaczej napisałabym drodzy forumowicze adoptujcie psa! najlepiej AniaW adoptuj psa i zrób z niego reproduktora.JESTEM WKURZONA BO JAK TYLKO TU GŁOS ZABIORE JAKIES GŁUPIE WPISY CZYTAM CZEPIALSKIE :twisted:
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

SARABANDA SUPER JAKBY CHCIAŁ GO KTOŚ NA REPRODUKTORA,NAPISAŁAM SZYBKO BO BOJE SIE ZE SKOŃCZY U MNIE ...A MÓJ CHŁOP SIE NIEZGADZA NA KOLEJNEGO PSA
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Ania W »

sforanemroda pisze: dlaczego na ogarkowie zawsze wszyscy sie czegos doszukuja ,
Ani nikt się niczego nie doszukuje ani nie zawsze - ja chciałabym tylko konkretnych informacji. Nie można po prostu jasno napisać pewnych spraw albo sprostować ? Ja napisałam grzecznie i spokojnie....
O przekazanie informacji hodowcy pytałam dwa razy - cisza. Za to są dobre rady, których nie potrzebuję :roll:

Teraz czytam post po poście, ...i już się w temacie głupio czepiać nie będę. :tia:
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

OKI JAK CHCECIE POMÓZCIE JA WYPADAM ,MAM DOBRY CHARAKTER I KOCHAM WSZELKIE STWOZENIE,ALE CZASEM NIE OGARNIAM...
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: hania »

A ja nie mam dobrego charakteru i będę się czepiać.

1. Naprawdę bardzo mi przeszkadza pisanie postów bez znaków przestankowych i bez prawidłowego użycia dużych i małych liter. Może jestem trefna, ale nie przypuszczam, że tylko ja a często post muszę przeczytać kilka razy żeby mieć poczucie, że zrozumiałam o co chodzi.
2. Proponuję mniej emocji a więcej konkretów. Napiszę jeszcze raz bo może umknęło:
a) czy hodowca jest poinformowany?
b) opis charakteru psa
c) zdjęcia
d) czy pies może zostać w aktualnym domu do czasu znalezienia nowego i jeśli tak to jak długo?
e) w jaki sposób aktualni właściciele szukają domu - czy są gdzieś umieszczone ogłoszenia itp?
3. Nawet z tymi informacjami trudno znaleźć psu dom w ciągu kilku godzin. Bez tych informacji to właściwie niemożliwe. Za to każda osoba pytająca o konkrety na tym wątku okazuje się zła i mroczna bo powinna adoptować tego psa zamiast pytać.
4. Akurat AniaW się nie czepia a wręcz odwrotnie ;). A do tego czepianie się Ani w kontekście adopcji jest mocno nie na miejscu.
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Marta A »

hania pisze:A ja nie mam dobrego charakteru i będę się czepiać.
Ja też nie mam i skomentuję.
Po pierwsze - są pewne zasady dotyczące pisania "w internetach" i używanie capslocka oraz nieużywanie interpunkcji bardzo przeszkadza. Capslock rozumiany jest jako krzyk, więc bez krzyków na forum, bardzo proszę...

Nie ma się co emocjonować, potrzebne są konkretne informacje i działania, a nie robienie fermentu, bo to psu jest w tym momencie najmniej potrzebne.

A zarzucanie ludziom z Ogarkowa, że nie chcą pomóc jest nie fair.
Obrazek
ODPOWIEDZ