Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: Wilga »

Nowe wiadomości są takie: pies to alpejski gończy krótkonożny z papierami, właściciel nawet podał nazwę hodowli (czeskiej chyba). Po kolejnej wizycie OTOZu sam zadzwonił z informacją, ze jest na jutro umówiony z lokalnym wetem ( a ten z kolei jest zaprzyjaźniony z OTOZ). Zadeklarował, że przebuduje kojec na większy i będzie lepiej psa doglądał. OTOZ decydował więc, że daje im jeszcze szansę i będzie kontrolować sytuację, gdyby się coś nie powiodło to będzie w nami w kontakcie i pewnie poproszą o kontakt do "posokowców".
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: SARABANDA »

Oj coś mam obawy że pies "zniknie"
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: Angelika »

SARABANDA pisze:Oj coś mam obawy że pies "zniknie"
To samo pomyślałam... :strach_2:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: Wilga »

Na stronie, gdzie wczoraj pojawiła się informacja o psie jest taka aktualizacja:
"EDIT:
Właściciel poszedł po rozum do głowy i zdecydował się poprawić psu warunki. Na jutro psiak ma umówiona wizytę u zaprzyjaźnionego weterynarza celem podjęcia leczenia (będziemy sprawować nad tym kontrolę). Ponadto pies ma miec wydzielona czesc podwórka, aby mógł swobodnie biegać. "

Więc może bądźmy dobrej myśli, ja trzymam kciuki......
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: Ania W »

Myślę, że w świetle powyższego musimy zdać się na osoby najlepiej znające sytuację i działające na miejscu. Też mam nadzieję, pies będzie co najmniej w godnych warunkach.
MaciekSz
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 10:21
Gadu-Gadu: 0

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: MaciekSz »

To raczej wysokonożna wersja krótkonożnego alpejczyka, ale zdarzają się takie.
umaszczenie też nie bardzo, powinno być czerwień jelenia lub czarny podpalany.
Awatar użytkownika
ergo5218
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 06 sty 2015, 09:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Toruń

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: ergo5218 »

ponieważ podzielamy obawy "Oj coś mam obawy że pies "zniknie"... Postanowiliśmy zabezpieczyć pobyt psa w zaprzyjaźnionym hoteliku i deklarujemy uiszczanie opłat. niestety w hoteliku teraz panuje przywleczony kaszek kenelowy i trzeba odczekać kilka dni. 7-14 dni. namiary na hotel : https://www.facebook.com/Hotel-Maylo-215427501984754/" onclick="window.open(this.href);return false;. Będziemy tam, ale w przyszłym tygodniu, więc nie wiem, czy będzie wtedy możliwość przewiezienia tam pieska. Potem ewentualnie będziemy prosić o pomoc w transporcie na ogarkowie. To nie jest daleko i też Pani prowadząca hotel deklaruje pomoc. sprawa uzgodniona z hotelem. pozdrawiamy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: kasiawro »

Ergo, ale Wy uzgodniliście to z dziewczyną z OTOZU?
Awatar użytkownika
ergo5218
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 06 sty 2015, 09:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Toruń

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: ergo5218 »

Nie, tu usłyszeliśmy o problemie i tu zgłaszamy rozwiązanie. Jeżeli znany jest kontakt z "dziewczyną z OTOZU" to bardzo prosimy o podanie, albo skontaktowanie się z nami.
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Starszy ogar nieprzydatny do polowania

Post autor: Wilga »

Halo, dzisiejsze wiadomości o psie. Wet dzwonił do OTOZu z informacja, że właściciel był u niego z psem. Wdrożono leczenie skóry, zmieniono karmę, OTOZ monitoruje dalej sprawę. Dzięki za gotowość wsparcia psa. Na razie alarm odwołany, ale trzymajmy rękę na pulsie.
ODPOWIEDZ