Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

stellak
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 19 lut 2009, 17:32

Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: stellak »

Maja ma ok 4-5 lat. Ostatnie 3 lata żyła dziko na wysypisku śmieci ( od śmierci swojego własciciela ) kilka osób ja tam dokarmiało, miała prowizoryczną ale ciepłą budę. Kręciło sie tam masę nienormalnych ludzi, ktoś do niej strzelał z wiatrówki, później w najgorsze mrozy spalili jej schronienie. Majka nigdy nie dala sie nikomu dotknąć, musieliśmy ją lapać na środek usypiający. Nie mieliśmy z męzem serca oddać jej do schronu, była tak wystraszona i nieszczęśliwa - nie dała by sobie rady :-(
Jest u nas na DT ( szczepiona, wysterylizowana - prawdopodobnie ok 3 lata temu jeszcze przez własciciela ) Suczka zaskoczyła nas bardzo - jest posłuszna, ładnie chodzi na smyczy, przychodzi na zawołanie, uczy się zaskakujaco szybko :-) Niestety u nas zostać nie może mamy juz swoje zwierzaki i małe mieszkanie. bardzo chcemy aby trafiła w odpowiednie ręce, do kogoś kto odkryje jej wszystkie zalety. Suczka nie ma problemu z utrzymywaniem czystości, wobec ludzi bardzo łagodna, wobec zwierząt obcych ( na ulicy ) nieufna. W domu z psem i kotami zyje w pełnej zgodzie. Sunia jest bardzo ładna, mocna budowa ciała, piękna sierśc - cudo ;)
jesli ktoś z forumowiczów zna osobę która mogła by jej dać dom i wynagrodzić te straszne lata kóre przeżyła bardzo prosimy o kontakt. :hi_1:
mój nr 793019808 mail stellak@interia.pl
Mieszkamy we Wrocławiu ale dowieziemy pieska do nowego domu w każdy zakątek Polski. ps. Maja lubi jazdę samochdem, grzcznie leży, nie ma choroby lokomocyjnej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: carmen »

o rany znowu jakaś bida ...
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: bea100 »

Miło nam Was poznać. Wspaniałe macie serca.

Czy gdzieś ją ogłaszacie w necie poza naszym forum?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: Ania W »

Ja widziałam ją jeszcze na zielonym.
Ona jest chyba trochę bardziej gończakowata ale to oczywiście niczego nie zmienia - super dom potrzebny :)
Jeżeli macie jej zdjęcia z innymi zwierzętami, w domu to koniecznie wrzućcie do ogłoszeń.
stellak
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 19 lut 2009, 17:32

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: stellak »

Ogłaszamy ja m.in. na allegro, ale gratce, dogomanii, nie pisałam jednak w ogłoszeniach ze to pies w typie raz myśliwskich bo o tym nie wiedziałam, dopiero niedawno sąsiadka nam to uzmysłowiła :-)
Obrazek
Obrazek
jej allegro
http://www.allegro.pl/item559297920_maj ... domku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: layla50 »

Sliczna jest i kochana.Jak będziecie więcej takich bidulek pokazywać,to albo zejdę na serducho,albo założe schronisko!!!!!!!!!Załuje,że nie moge jej miec,musze najpierw Denarka doprowadzic do porządku.
Załączniki
DENAR I KUSY 18.02.09 002.jpg
DENAR I KUSY 18.02.09 002.jpg (190.93 KiB) Przejrzano 2495 razy
DENAR I KUSY 18.02.09 007.jpg
DENAR I KUSY 18.02.09 007.jpg (194.64 KiB) Przejrzano 2493 razy
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
stellak
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 19 lut 2009, 17:32

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: stellak »

Niestety mamy nie najlepsze wiadomości, niedługo nie będziemy już mogli być Domem tymczasowym dla Rudej. Wiemy już, że wzięcie jej do nas było dużym błędem, sunia bardzo się przyzwyczaiła, a teraz być może grozi jej schron. Nasza sytuacja zawodowa komplikuje się na tyle że nie będziemy w stanie zajmować się dwoma psami. Ja nie dam rady sama wyprowadzać dwóch psów, dotychczas wyprowadzaliśmy je razem z męzem, a teraz będzie to już niemożliwe. Od marca Ruda potrzebuje nowy DT, ma zarezerwowane miejsce w hoteliku u Wiosny, ale jest kolejka - potrzebny jej DT do czasu zwolnienia miejca w hotelu ( lub znalezienia DS, zalezy co nastąpi szybciej ).
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: carmen »

ojejku ... napewno jakiś dom tymczasowy dla suńki się znajdzie... Jeszcze jest tydzień... Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi po nią. Domyślam się, że sytuacja związana jest ze skutkami "kryzysu" więc rozumiem i współczuję Wam. Czy na ogłoszenia allegro była jakaś odezwa? zapytania o suczkę?
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
stellak
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 19 lut 2009, 17:32

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: stellak »

Niestety nie ma żadnej odezwy na ogłoszenia, oprócz allegro są jeszcze ogłoszenia na adopcje.org, 4łapy, ale gratka, gumtree i wiele innych. :cry:
stellak
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 19 lut 2009, 17:32

Re: Sunia po przejściach w typie Ogar Polski szuka pilnie domu

Post autor: stellak »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ