KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: kasiawro »

Trzymali i nadal trzymają i będą trzymać aby jej było cudownie z Wami, a Wam z nią.
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: Paula »

Jednym słowem, zostaje? :)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: hania »

Myśmy od początku miały nadzieję, że zostanie :)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: hania »

Obrazek

Ok 4-miesięczna kotka Manga szuka domu. Jest odpchlona, odrobaczona, przyzwyczajona do obecności innych kotów i psów. Jest bardzo przyjacielska i mrucząca.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: Ania W »

Domu szukają dwa cudne koty, przebywające obecnie w domu tymczasowym u koleżanki. Dziewczyna ma ostatnio wysyp kotów (mówi że np. rude może dostarczać w hurcie ;) )i bardzo potrzebuje pomocy, dlatego zadeklarowałam że Wam przedstawię jej dwóch podopiecznych :)
Piękna Morela :)
"
Morela - jej poprzednia pani twierdzi, ze ma 8 lat...... Oddana z powodu wyjazdu właścielki. NIe była jej pierwszą panią, odziedziczyła ja po małżeństwie, któremu urodziło sie dziecko. Moja wetka ocenia ją na maks 5.
Jest spokojna dostojną kocicą, może mieszkać z psami, kotami. Jest typem uprzejmej rządzicielki - proszę mnie wsadzić na tę półkę, proszę mi drzwi otworzyć....

Jest wysterylizowana. WYŁĄCZNIE do domu niewychodzącego. Aktualnie doleczam jej stare, niewyleczone zapalenie oskrzeli. Jest odrobaczona, raz zaszczepiona, będzie musiała być drugi.

Czeka na dom ze złotymi klamkami.......


Naprawdę fajowa..........i śliczna nie?:-) "

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: Ania W »

I historia zupełnie niesamowita... (z dogo)
"
Było tak:

o 14.30 odebrałam moje starsze dziecko i wiozłam do dom. Podróż bez zakłoceń. Wjezdzamy w naszą polną drogę. Jadę dość wolno.....patrzę cuś się rusza na poboczu - myślę żaba albo jeż.....A że w zeszłym roku tymczasowałam jeża......coś tam sobie zaczęłam myśleć, odruchowo jednak zwolniłam, zebym nie rozjechać gada i odbiłam na prawo.

Kiedy się zrównałam......dałam po hamulcach tak, ze mi auto zgasło... Z wrażenia zapomniałam o sprzegle......Drogą którą ledwo mijają się dwa samochody pełzło KOCIĘ.

PRZYSIEGAM na wszystko co dla mnie ważne.......

Dziewczyny ja w życiu nie doznałam takiego szoku. Malusieńkie takie. Wyskoczyłam z auta......podniosłam, podałam synowi. Ten się wzdrygnął, bo myślał, ze ja jakiegoś śmiecia zebrałam......
Po czym go zamurowało, a ja padłam na kolana i zaczęłam szukać. No bo ile takie CUŚ moze przepełznąć? Metr? 5 metrów?

Niczego nie znalazłam........

Zabrałam do domu i się regularnie poryczałam. Bo ani butelek, ani mleka, ani umiejętności no nic.........a to patrzyło na mnie takimi ledwo otwartymi niebieskimi oczętami i darło ryja................
Uśpić......nooo moze to i jakaś myśl........Dam radę...........kurna olek..........no nie dam..............Bezbronność tego kawalątka życia mnie powaliła.

Zaczęłam dzwonić. Po 20 min wiedziałam że dowiozą mi CUŚ do lecznicy. DZIĘKI PAULINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i co? No i mam w domu oseska, który podchodzi maks pod 3 tygodnie, jest dziewczynką i to dość akustyczną, kiedy głodna.

Śpi aktualnie na poduszce elektrycznej - ja szykuje sie do kolejnego karmienia o 24.......jutro jak nie padnę i pozbieram myśli to napiszę wiecej.......Na razie sie usiłuje nie załamać

TO się karmi co 3 h, trzyma w cieple, dba żeby odsiusiało, masuje brzuchol........NO i co najważniejsze uważa się, zeby się nie zakrztusiło. Na razie opieka nad TYM mnie przeraża......"

"Maluch jest dziewczynką ma nieco ponad 2 tygodnie......

Na razie szuka kasy na mleko, odżywki ( royal kitten) + odrobacznie + szczepienia

Docelowo jeśli wszystko pójdzie tfu tfu dobrze - będzie także szukał domu....

Imię wprawdzie już dla niej mam, ale moze zrobię bazarek "wybór imienia", wiec się na razie nie ujawniam......."

Obrazek

Obrazek

Obrazek



KONTAKT
Agnieszka 606 363 931
aggor@poczta.onet.pl
Awatar użytkownika
Apsa
Posty: 50
Rejestracja: piątek 26 gru 2008, 22:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: Apsa »

U mnie są teraz takie trzy stworki do oddania :)

Trzy koteczki (dziewczynki) szukają domów. Mają około 3 miesiace, sa towarzyskie i rozbrykane, jak na kociaki przystało. Zaszczepione, odrobaczone, nauczone korzystania z kuwety. Obecnie przebywają w domu tymczasowym na warszawskim Ursynowie.

Kontakt: 0 608-088-298
j.zylkowska@poczta.onet.pl
Załączniki
upa1.jpg
upa1.jpg (42.37 KiB) Przejrzano 1634 razy
ukr1.jpg
ukr1.jpg (56.46 KiB) Przejrzano 1627 razy
wi1.jpg
wi1.jpg (70.31 KiB) Przejrzano 1635 razy
Asia i PSy
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: Ania W »

Wszystkie cudna (takie Bolkowe) ale ta ostatnia piękna! :marzyc_2:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: irie »

Mnie tez sie bardzo podoba ta czarnulka elegantka :marzyc_2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 443
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2009, 11:23
Gadu-Gadu: 3582961
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOTY, Kotki i kociaki do adopcji

Post autor: Basia »

Ania W pisze:Wszystkie cudna (takie Bolkowe) ale ta ostatnia piękna! :marzyc_2:
Nie tylko piękna, ale wygląda też na niezłego gagtka :tia:
Pozdrawiamy,
Basia i Zuzia
ODPOWIEDZ