7-o letni Kazan szuka domu:(

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: Aszemi »

Właśnie dostałam od MagdyM a ona od Krzysztofa Janiaka taką informację:
Witam!

Oto treść meila:

"nazywam się Anita Glińska, jestem lekarzem , jestem też wolontarjuszką Straży dla zwierząt i fundacjii For animals zajmujemy się ratowaniem zwierząt niechcianych , bezpańskich piszę do ana z prośbą o pomoc , pies który jest teraz pod naszą opieką jest ogarem polskim jego szanse na adopcje są nikłe , byc może dlatego , że jest 7 letnim psem ale jest jeszcze jedno -łatwiej byłoby oddac go do adopcjii gdybym nic o nim nie wiedziała --a wiem ,ze KAzan wart jest żeby znależli sie ludzie którzy znają tą rasę

Kazan od szczeniaka był w jednym domu , mieszkał w ogrodzie , nie znał co to buda i obroża , był psem dla jego właścicieli i do przytulania i obrony , rozpieszczanym i kochanym niestety nie może już tam wrócic ---czeka go śmierc , niedaleko mieszkający diler i narkoman który wręcz kołó jego domu zajmował się dilerką po długich odgrażaniach próbował otruc Kazana i to narkotykami , pies nie zginął ---dostał krótkotrwałej psychozy , szału , nie poznawał swoich właścicieli , robił rzeczy których nigdy nie robił -właściciele wezwali straż miejską tak się go wystraszyli---i przez ostatnie 2 tyg. KAzan siedzi w klatce -----wyprowadzany przez dobrych ludzi nauczył sie chodzić na smyczy i być w budzie, właściciele nie chcą narażać psa i siebie więc zrzekli się Kazana na rzecz fundacjiiszukamy dla niego domu w którym mógłby poczuć sie jeszcze szczęśliwy niestety do tej pory mieliśmy propozycje adopcjii <do budy> lub do pilnowania budowy"

Pozdrawiam!

To jakaś plaga :cry:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: Leszek »

Nie rozumię byłych właścicieli (jeżeli to opowieść prawdziwa) powinni tak zabezpieczyć psa aby możliwości trucia nie było. :niewka:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: BasiaM »

Straszne :strach_2:
Troszkę mnie rozbiła ta historia... dlaczego właściciele psa nie skontaktowali się z hodowcą ? :niewka:
Obrazek

Obrazek
monik

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: monik »

BasiaM pisze:Straszne :strach_2:
Troszkę mnie rozbiła ta historia... dlaczego właściciele psa nie skontaktowali się z hodowcą ? :niewka:
Albo raczej z policją..
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: wszoleczek »

albo i to i to
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: irie »

Bardzo mi zal Kazana. Pewnie przezyl koszmar, ktory teraz nie chce sie dla niego skonczyc.
Wyobrazam sobie, ze policja nie wzielaby na serio zgloszenia o pogrozkach pod adresem psa. A pies moze szczekal, denerwowal tego lobuza bez skrupulow, az w koncu stalo sie nieszczescie.
Biedny :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: Aszemi »

Dopisuję adres mailowy do kontaktu w sprawie psa: aglinska@vp.pl
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: ania N »

Zdaje się że Kazan dalej szuka domu. Na zielonym pojawił się nowy wątek http://forum.goncze.eu/viewtopic.php?p=86913#86913" onclick="window.open(this.href);return false;
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: ania N »

I tu też jest. No ale z owczarkiem gończym to trochę przesadzili :strach_2:
http://www.allegro.pl/item865740813_kaz ... ogara.html" onclick="window.open(this.href);return false;
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 7-o letni Kazan szuka domu:(

Post autor: Ania W »

Kazan już w nowym domu :)
Mam nadzieję że na zawsze.... :)
ODPOWIEDZ