Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

bea100

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: bea100 »

Kochana Laylo, wspaniale :happy3: , oby do soboty go nie wywieziono :prosze_1:
To schronisko prywatne. Jest telefon, zadzwoń do właściciela schroniska najlepiej. Tam psy nie mają numerów ale pies "siedzi w niedużej klatce ze szczeniakami", "cały czas na budzie", jest podpalany i młody, wylękniony sytuacją, i ma być wywieziony do Bielska...myślę, że nie będzie problemu z wytłumaczeniem mu o jakiego psa chodzi :mysl_1:


I pamiętaj kochana też, a piszę w razie czego, że gdyby tak się zdażyło, że trzeba by było ponieść jakiekolwiek koszty- Wasze paliwo, datek w schronie itd itd- masz do dyspozycji ogarzy fundusz (myślę, że wszyscy są ze mną zgodni w tej kwestii). Nie wyobrażam sobie inaczej. Po to w końcu nasz fundusz mamy.

http://www.schronisko.olkusz.prv.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

32-300 Olkusz
ul. Sikorka 91

tel. 0604942877

Otwarte: Pn-Sobota godz. 10 do godz 16
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: BasiaM »

Faktycznie słodki psiak...i wygląda na ogarka :marzyc_2:
Ode mnie do schroniska jest dokładnie 70km ... niestety - jak wspomniała bea - ja nie ruszam się z domu.
Zapalenie oskrzeli i zatoki rozłożyły mnie nie wiadomo na jak długo :placzek:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: layla50 »

Obejrzałam stronę schroniska,nawet ładnie się prezentują te budki,sęk w tym,że zdjęcia są z 2004 roku,więc teraz już chyba nie jest tak różowo.Zadzwonię i zapytam o tego psiaka.
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
layla50
Posty: 170
Rejestracja: sobota 22 lis 2008, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krakow/Grojec/Alwernia

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: layla50 »

Uffffff....Zadzwoniłam.Spotkałam się ze słowna napaścią tego pana,z wieloma pytaniami,skąd o tym wiem,dlaczego ktoś mu robi na złość itd.Dopiero gdy udało mi sie wejść temu panu w słowo i powiedzieć,że ja tego psa chce przyjechac i obejrzeć z zamiarem adopcji,trochę pan zmiękł.Pies jest mieszańcem "rasowym",nie jest taki młody już-to słowa wlaściciela,poza tym on nie wie,czy pies jest zdrowy,czy jest zły,czy nadaje się do życia z innym psem,wogóle ten pan nic nie wie,chociaż potwierdził,że jest właścicielem.Chyba już nie jeden raz ktoś mu zrobił koło pióra,bo jest bardzo napastliwy,ale powiedział też,że pies do soboty będzie tam jeszcze. :uff:
Nieczulego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy!
http://artystycznie.home.pl/kreator" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: bea100 »

Dzielna jesteś bardzo :zgoda:
Właściciel schronu- niech sobie będzie nawet i gburem. Być może nie bez przyczyny. Spokojnie. To do przetrwania bo mgnienie. Ważny- pies. Myśmy też kochanego naszego Denara z umieralni wyciągnęły wbrew wszystkiemu i wszystkim.
Dobrze, że do soboty tam będzie. Jedź koniecznie. Myślę, że sama najlepiej zobaczysz co z nim i jak to wszystko wygląda ( a może się uda pogadać z wolontariuszami? Oni wiedzą najwięcej). Pójdziecie na spacer zapewne. Wszystko zobaczysz i wyczujesz.
Ostatnio zmieniony środa 17 lut 2010, 17:33 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: Ania W »

Już pisałam że duku z zielonego zadeklarował że podjedzie tam dzisiaj jak tylko mu praca na to pozwoli i psa obejrzy.
Jeżeli nie uda mi się to weekend będzie drugą szansą ;)
Informacje o psie mam od osoby, która go widziała na żywo ale nic więcej o nim nie może powiedzieć i nie sądzę żeby do weekendu mogła bo wolontariusze raczej są weekendowi.
Pies jest nieduży -najprawdopodobniej raczej wielkości gp niż op.
bea100

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: bea100 »

Layla- tu można coś przeczytać...i zapewne na dogomanii

http://forum.muratordom.pl/schronisko-w ... 148834.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale to teraz nie istotne. Ważny ten ogarek.
monik

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: monik »

Tamten link podany w muratorze nie działa, ale znalazłam prawidłowy :)

http://www.dogomania.pl/threads/30665-O ... ght=Olkusz" onclick="window.open(this.href);return false;

:evil:
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: agata-budynek »

Fundusz ogarkowy w pełnej gotowości :silacz: czekamy na dobre wieści :)
bea100

Re: Młody pies w typie op schronisku w Olkuszu

Post autor: bea100 »

Dzięki Monik. Jak się poczyta- to tym bardziej należy tego psa wyciągnąć z Olkusza.
Czekamy na wieści od duku.
ODPOWIEDZ