Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: hania »

Wygląda na ogarke z bezpapierowych linii.
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: nulka »

Ania W pisze:Wygląda na dość mocno wyeksploatowaną ...
Czy ona szuka domu?
Na razie szuka wlasciciela przepraszam ,ale chlopaki cos z klawiatura porobili :zly1:

haniu jak ja zobaczylam to nie bardzo ogara przypomina ,duzo mniejsza ,ale moze tak jak piszesz :mysl_1:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: Ania W »

Dla mnie taka Korsowata jest trochę...
ale biorąc pod uwagę że chyba była często rozmnażana to wolałabym , że poprzedni właściciel się jednak "zagubił"...
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: nulka »

Ania W pisze:Dla mnie taka Korsowata jest trochę...
ale biorąc pod uwagę że chyba była często rozmnażana to wolałabym , że poprzedni właściciel się jednak "zagubił"...
Tak myślisz :mysl_1: ,a może jest świeżo po szczeniakach :mysl_1:

No nie wiem jak miała tam gdzieś ,ale tu się nią zajmują ,wpadła w oko ,no a jakby miala jeszcze coś z ogara (ja się nie znam ) to obecny pan byłby chyba bardzo zadowolony ,ale to on już się niech wypowie ;)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: Ania W »

Jak dla mnie to ona jest powyciągana nie jak suka po szczeniakach tylko jak dość mocno ekspolatowana suka ale może to też w pewnej mierze jest osobniczne.
Ważne że się nie błąka, jest jej ciepło i jest nakarmiona a na dodatek ma kogoś kto jest dla niej miły...
A z ogara na pewno "coś" ma ;)
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: weszynoska »

Na pewno jest po szczeniakach, ale tez na pewno nie po pierwszych, świadczy o tym mocno zużyty stan sutek, są powyciągane ponad miarę :( i tak się nie dzieje po pierwszych szczeniakach tylko po kilku miotach cieczka w cieczkę ...na dodatek nie dokarmianych tak jak trzeba

dla tej suni najlepiej by było, żeby właściciel się nie znalazł :mysl_1:

a ona sama znalazła kochający ciepły dom i spokój na stare lata ( oczywiście sterylka itp )
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: nulka »

Myślę ,że jak się właściciel nie znajdzie to zostanie tam gdzie jest ,najlepiej jakby wypowiedziała sie zamkowasfora ,bo rzeczywiście zamkowa ;) ,teren piękny
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: Aszemi »

A ja odniosłam wrażenie że owy właściciel pozbył sie jej zostawiając sobie młodszy model z miotu jeszcze nie użytkowany :niewka:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
zamkowasfora
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 17:48

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: zamkowasfora »

witajcie,
dziekuję za tak wiel głosów w sparwie naszej ogarki? Ma już imie Bedzie się nazywać od Koryty ńskiej Góry tz. KORA. Czuje się u nas świetnie, zaczęła już pięknie szczekać barwnym głosem. Nie wiążemy ją na noc i spokojnie krąży po 4-ro hektarowym parku, zawsze pilnując jej pierwszego miejsca przy malutkim domku. Ma ciepłe miejsce i dobre jedzenie :-) Dzisiaj była ze mną na spacerze bez smyczy poza parkiem i pięknie się trzymała przy nodze. Przychodzi też na zawołanie - jest w tym bardziej posłudzna niż nasza Westi - Luna :-) ale to już cecha terierów...
hmmm, mówicie że by nie szukać właściciela, sam nie wiem? Myślałem żeby ogłosić w prasie o zgubie. Jeśli się ktoś znajdzie i radośnbie go przywita to może jednak powinna powrócić do właściciela? Choć zważając na to co pisaliście o eksploatacji to może jednak ...? a propos! dzisiaj mi powiedział nasz treser, że Kora jest szczenna!!!

Naszych chartów polskich jeszce się obawia, ale Lunę już sobie podporządkowała (mnie chyba też :-)
Pozdrawiam,
Zamkowa Sfora
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar z okolic Korytyńskiej Góry znaleziony

Post autor: irie »

Witaj, zamkowasfora :zgoda:
Skoro Kora ma tam u Was jak w raju, a przy tym juz sobie Pana podporzadkowala :D do tego jest szczenna, a doswiadczone hodowczynie z jej wygladu nie wroza jej dobrej przeszlosci, to moze jednak.. nie szukac wlasciciela? Niech sam sie wykaze i poszuka zguby. Jak mu zalezy, to i znajdzie. A wtedy ewentualnie sie zobaczy..
Obrazek
ODPOWIEDZ