Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: Ania W »

Może to taka psia wersja Lubej ;)
Ja też bym się wielkością nie sugerowała - pamiętacie Malwę?
Dużo bardziej szczenięca w wyrazie (+łysy brzuszek) a na żywo okazała się zupełnie dorosłą około roczną suką...
Moim zdaniem to on jest typowym przedstawicielem niskopiennych ogarów "mało - polskich" jakich sporo pojawia się w tej okolicy (patrz również :allegro).

Dziwne z tym numerem :mysl_1:
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: EiMI »

Wygląda bardzo ogarzo, a pytanie brzmi, do czyich kolan sięga, bo jak to powiedział facet 1,90 m wzrostu, to mnie dziwi, że do kolan :D
Skoro pies jest u znajomych Darii, to nic prostszego, jak poprosić o więcej zdjęć i o zmierzenie psa, w tym w wysokości w kłębie i wysokości od ziemi do mostka.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: EiMI »

Hehe, co będziemy Darię fatygować :D Sama zadzwoniłam.

Histerii nie ma. Jeśli właściciel się nie znajdzie, piesek ma zapewniony domek. Do schronu i na ulicę na pewno nie trafi :silacz:
Ale jak chcecie podyskutować co zacz, Pani z którą rozmawiałam, bardzo miła szczęśliwa posiadaczka gończego i charta, ma jeszcze kilka zdjęć, to nam wrzuci ;)
Obrazek

Obrazek
kdrakula
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2011, 13:48

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: kdrakula »

EiMI pisze:Ale jak chcecie podyskutować co zacz, Pani z którą rozmawiałam, bardzo miła szczęśliwa posiadaczka gończego i charta, ma jeszcze kilka zdjęć, to nam wrzuci ;)
:D
Wrzuciłam:
viewtopic.php?f=7&t=1348&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: EiMI »

To ja przekleję, żeby nie szukać :gleba:
ogra8.JPG
ogra8.JPG (110.67 KiB) Przejrzano 981 razy
ogar 4.JPG
ogar 4.JPG (67.97 KiB) Przejrzano 980 razy
ogar 2.JPG
ogar 2.JPG (144.16 KiB) Przejrzano 967 razy
Załączniki
ogar7.JPG
ogar7.JPG (114.1 KiB) Przejrzano 970 razy
Ostatnio zmieniony wtorek 29 lis 2011, 12:41 przez EiMI, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: Ania W »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przerzuciłam resztę a tamten post usunę bo w sumie to jest wątek tego konkretnego psa, także lepiej żeby znalazły się w nim wszystkie informacje jego dotyczące.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: EiMI »

:D Widzę, że są szybsze metody :D Miałam na końcu poprosić i usunięcie tych zdjęć z tamtego wątku, żeby nie było i tu i tu, bo po co ;)

A swoją drogą ładny psiak. Trochę krótki, ale uroczy :marzyc: I miał dużo szczęścia, że go tacy pro-psi ludzie znaleźli i się nim zaopiekowali. Wielki :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: bea100 »

Ania W pisze:Może to taka psia wersja Lubej ;)
...
Nooo, Luba perełka nasza, to jest taka wyjątkowa kieszonkowa super ogareczka i takie ma grono fanów wokoło, że gdyby ten psinka szukał domu, to ja nie miałabym problemu wydaje mi się :lol: ;)

Teraz na poważnie: dobrze, że domu nie szuka, bo go ma, a dla jego obecnych opiekunów co go znaleźli wielki :szacun_1:

No i dla mnie- to nie szczenię - wg mnie Hania ma rację :zgoda:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: BasiaM »

Słuchajcie, na razie nikt w schroniskach górskich nie słyszał, żeby ktoś szukał tego psiaka.

Ja dzisiaj wysyłam maila (z fotkami i opisem psiaka) na Przegibek i Rycerzową i tam będą wywieszone ogłoszenia, że znaleziono psinkę.
Tam schroniska między sobą będą się informować a jak tylko coś będzie wiadomo to na pewno dadzą mi znać.
Tyle mogę pomóc.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Znaleziono szczeniaka ogara w Beskidzie Żywieckim

Post autor: EiMI »

Basiu, ludzie, którzy znaleźli tego pieska i się nim opiekują już porozsyłali ogłoszenia, zostawili namiary na siebie i monitorują sytuację. Nie ma potrzeby, żeby więcej osób się zajmowało tą sprawą. Jeśli właściciel się nie zgłosi, pies ma zapewniony dobry dom tam, gdzie jest. ;)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ