Zagineły 2 ogary !!!

Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Żaneta »

Prosimy o pomoc
Informacje proszę kierować również do Nadleśnictwa Nawojowa pod nr tel. 0-18 445 70 12 lub 0-18 445 70 60
Załączniki
1f017e18e7.jpeg
Ostatnio zmieniony niedziela 18 gru 2011, 22:14 przez Żaneta, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: weszynoska »

A można wiedzieć gdzie zginęły...bo nie bardzo wiem gdzie mieszkacie i w jakich okolicznościach...a może jeszcze dorzuć jakie to Ogary...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Żaneta »

Psy zagineły w okolicach Nowego Sącza i Krynicy Górskiej, z tego co wiem zagineły we wtorek w lesie dokładnych okoliczności nie znam. Są to psy polujące i niestety nierodowodowe. Właściciele podejrzewają kradzież.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Chaszczy »

Z tego co słyszałam to ogary zwykle wracają po swoim tropie, gdy za daleko odbiegną. O ile w ogóle taka okoliczność jest brana pod uwagę. Warto monitorować miejsce w którym ostatnio widziały się z panem. Najlepiej oczywiście by było w tym miejscu po prostu czekać. Ael nie wiem czy nie są to moje mądrości wynikające po prostu z braku doświadczenia. Z góry przepraszam.

Ze swej strony dam znać paru osobom, bo mieszkamy w Małopolsce.

Pozdrowienia serdeczne!!!

ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Chaszczy »

Acha, jak się psy wabią??
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Żaneta »

Chaszczy pisze:Z tego co słyszałam to ogary zwykle wracają po swoim tropie, gdy za daleko odbiegną. O ile w ogóle taka okoliczność jest brana pod uwagę. Warto monitorować miejsce w którym ostatnio widziały się z panem. Najlepiej oczywiście by było w tym miejscu po prostu czekać. Ael nie wiem czy nie są to moje mądrości wynikające po prostu z braku doświadczenia. Z góry przepraszam.

Ze swej strony dam znać paru osobom, bo mieszkamy w Małopolsce.

Pozdrowienia serdeczne!!!

ilona
Cały teren został przeszukany przez ludzi znających te tereny dwa razy, okoliczni myśliwi i leśnicy poinformowani, również nadleśnictwa oraz straż leśna, poinformowani zostali również znajomi myśliwi. Był pozostawiony samochód z bluzą w miejscu, w którym zgineły niestety to też nie przyniosło skutku. Zawiadomiony jest weterynarz. No i właśnie to co napisałaś Ilona zawsze wracały po tropie choć zdarzało się, że suka ufała obcym ludziom. Dlatego podejrzewana jest kradzież. Nie są to twoje mądrości dobrze piszesz.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: weszynoska »

Kto by tam kradł ogary... :mysl_1:

poszły w las po prostu :niewka:

poszukiwania olterowego Hebana i posokowca Demona bodajże ciągnęły się gruuuubo ponad "dwa dni"

standardowo...ogłoszenia w każdej okolicznej wsi ze zdjęciami psów i notką o nagrodzie
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Ania W »

A były jakoś "podpisane" ? Telefon na obroży?
Bo jeżeli poszły w las "nago" to kradzież to określenie nieco na wyrost. Może ktoś po prostu przygarnął.
Poinformowałabym więcej niż jednego weterynarza i po wsiach porozwieszała ogłoszenia.
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: ogończyk »

Albo wilcy, nie daj Bóg, zećpali. O "ginących" na swoim terenie "terenowych" Ogarach, nie słyszałem jeszcze. PZdr.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zagineły 2 ogary !!!

Post autor: Żaneta »

ogończyk pisze:Albo wilcy, nie daj Bóg, zećpali. O "ginących" na swoim terenie "terenowych" Ogarach, nie słyszałem jeszcze. PZdr.
Mam nadzieje ogończyku, że wilki nie dały im rady. Choć jeden ogar kilka lat temu tak niestety skończył swój żywot w tych okolicach :( .
Niestety z tego co wiem to nie były "podpisane" :? . Zostali poinformowani okoliczni weterynarze i ogłoszenia podobno porozwieszane ( ja niestety działam na odległość jestem we Wrocławiu). Bierzemy również pod uwagę że ktoś je przygarnął. Ogłoszenia są również na facebooku i naszej klasie. W pierwszym poście wrzuciłam nowe dane kontaktowe.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
ODPOWIEDZ