Znaleziono Ogara

Awatar użytkownika
MagdaM
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 18:21

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: MagdaM »

Czy ktoś pytał hodowcy o adres komu sprzedał psa o tym tatuażu - powinien zachować dane o nabywcach szczeniąt.W razie nieodnalezienia właściciela miałabym miejsce na niego ( też w Krakowie , u osób które miały do niedawna a przez 14 lat ogara a ze względu na pracę nie mają odwagi zaczynać znowu od szczeniaka .)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: kasiawro »

Super wieści!!!
Zulka
Posty: 1
Rejestracja: sobota 15 lis 2008, 09:48

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: Zulka »

Witam,
Mam dobrą wiadomość. Hura !!!! Dzisiaj zgłosił się właściciel ogara. Domowe imię Huzar. Wszystkim tym, którzy próbowali mi pomóc w odszukaniu domu serdecznie dziękuję!
Pan chce psa zatrzymać i obiecał o niego dbać. Pies błąkał się od 1 XI także kiedy trafił do mnie był już mocno zmęczony i głodny.
Pozdrawiam wszystkich ogaromaniaków
Zulka + Mrówa
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: Agata »

Bardzo się cieszę! :happy3: Miałam ogromną nadzieję, że właściciel się zgłosił, bo kto chciałby pozbyc się ogara? :zdziw_4:
Witam serdecznie na forum nową użytkowniczkę :hi_1: .
Ostatnio zmieniony sobota 15 lis 2008, 13:33 przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MagdaM
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 18:21

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: MagdaM »

No i dobrze się skończyło .Pies wrócił do właściciela a my mamy nową ogarkę na forum .Zastanawia mnie czy to zbieżność imion czy MRÓWA - to córka Litwora i Romy?
bea100

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: bea100 »

Witaj Zulka i witam Mrówę :P
Ufff jak dobrze, że tak się to skończyło, cieszę się i mam nadzieję, że opiekun będzie już teraz o swojego ogarka dbał.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: carmen »

ja również! Dobrze, że historia jest z happy endem.. Mam nadzieję, że druga w tym temacie zakończy się podobnie...
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Znaleziono Ogara

Post autor: hania »

MagdaM pisze:No i dobrze się skończyło .Pies wrócił do właściciela a my mamy nową ogarkę na forum .Zastanawia mnie czy to zbieżność imion czy MRÓWA - to córka Litwora i Romy?
Tak :)
Dokładnie ta :)
ODPOWIEDZ