SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: Ania W »

Fotki na zielonym;)

I moja krótka relacja :
Bajka była wyraźnie zestresowana więc nie siedzieliśmy długo.
Chyba komitet powitalny ją przytłoczył...i te błyski fleszy ;)

Tomek powiedział, że dzisiaj w nieco gorszej formie była. Może raz, że więcej osób i to nowe osoby...a może dostaje słabsze leki przeciwbólowe.
Na razie dostaje jeszcze kroplówki. Wyjęty cewnik i czekają na efekty - jak będzie działał pęcherz. Kupa ok ;)
Apetyt ma super - jogurt smakował.
Zalecenie to 4 tygodnie "klatkoterapii"....wiecie na czym polega problem? Tomkowi nie starczy urlopu. Teoretycznie mogłaby być w klinice ale nie wiem czy to najlepszy pomysł zarówno ze względów emocjonalnych dla niej jak i z finansowych.
Na razie rachunek zamknął się w 3 000 - Tomek dzisiaj zapłacił, ma całą dokumentację.
Prawdę mówiąc tyle się spodziewałam ...z tym, że operacja zamiast 2000 podliczona na 2 500 :roll: . Poza tym to koszty pobytu ( 37 zł doba) + leki + dodatkowe zabiegi i diagnostyka (m.in. badanie krwi, usg, itp.)
Teraz najważniejsze jest działanie pęcherza. Reszta nie budzi większych wątpliwości.
Na jogurtowych zdjęciach widać drutowanie dolnej szczęki.
Ona jest niedożywiona ale prawdę mówiąc nie wygląda już dramatycznie - ważne że je chętnie, nadrobi.

Poza tym lekko nieufna ale bardzo chce człowieka wokół siebie...najchętniej takiego którego zna ;)
I rzeczywiście ma ładną "buzię" z wyrazistymi oczami, długimi ucholami i pięknym podpalaniem :)
Następnym razem podrzucę jej jakąś 'jedzeniową" zabawkę. Jak ona ma być tyle uziemiona to dobrze, żeby czymś się zajęła a apetyt dopisuje. Myślałam o jakimś kongu ale może macie jeszcze jakieś wypróbowane opcje bo dobrze, żeby ona sobie przez jakiś czas kombinowała jak wydobyć jedzenie ale żeby nie musiała się przy tym przemieszczać .
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: nulka »

Chyba zaloguję się na zielonym ,bo aż mnie korci ,żeby pocieszyć się Bajką! Super suńka !Oby domek dobry znalazła!
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: Wilga »

Jutro Tomek będzie rozmawiać z lekarzem prowadzącym, i może już jutro Bajka wróci do warszawskiego domu. Idzie ku lepszemu ze zdrowiem, teraz tylko to wszystko ogarnąć logistycznie....
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: kasiawro »

kasiawro pisze:Kochani, na FB jest licytacja prowadza na rzecz Bajki przez posokowce :brawo_1:
Jest tam piękna jak dla mnie torebka do licytacji Torebka numer 2, czy jest możliwość aby ktoś mi pomógł w jej licytacji, jeśli jeszcze trwa ta licytacja?

https://www.facebook.com/events/4850288 ... ll_comment" onclick="window.open(this.href);return false;
Jakoś nie było za wiele chętnych aby pomóc mi kupić ta torebkę :(,
Węszynoska obroniła honor ogaromaniaków - piękną torebkę mam już w domku :happy3:
Dzięki
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: ania N »

A ja nie mogłam znaleźć tej licytacji. :zly3: A potem zapomniałam. :(
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 sty 2013, 16:23 przez ania N, łącznie zmieniany 1 raz.
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: Agata »

Kasiu, trzymałam rękę na pulsie, jakby trzeba było pomóc ;). Aukcję zobaczyłam kiedy Beata już zalicytowała :).
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: SUNIA GOŃCZY POLSKI PO WYPADKU -Pruszcz Gdański

Post autor: kasiawro »

:) Dzięki
ODPOWIEDZ