Beaglowata sunia szuka domu na stałe.

Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: irie »

Pozwolę sobie zamieścić świeżutkie zdjęcie suni wrzucone przez Kasię na fb. (mam nadzieję, że Kasia się nie pogniewa;)
Załączniki
sunia.jpg
sunia.jpg (120.58 KiB) Przejrzano 1869 razy
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: qzia »

Dzięki irie. Sunia mało ogarza. Głowa i kolor się zgadza. Niska bo poniżej kolana pana weta. Bez czapraka. Zwyczajnie szarawa ale jak Aronia. Ze względu na duży brzuch (podejrzewam wysoką ciążę) i panującą parwo w przytulisku zdecydowałam, że sunia po sterylce zostanie u weta. W poniedziałek jak będzie wszystko dobrze to po nią pojadę. Przytulisko malutkie. Koło 20 psów + grupka chorujących szczeniaków. Sunia raczej nie będzie miała źle. Później wrzucę zdjęcia z komórki.
Sunia przyjazna. Daje się głaskać, przytulać, miziać. Na razie bez wielkiego entuzjazmu na to reagowała. Były inne psy u weta i sunia odnosiła się do nich z przyjazną ciekawością.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: Ania W »

Powiem szczerze - ja bym na razie odpuściła...
Przytulisko małe, kontakt z wolontariuszami czy osobami prowadzącymi jest. Widać, że współpraca z wetem też dobra.
Kasia masz dużo zwierzaków w potrzebie teraz na stanie, w tym niestety problematyczne i ze względu na zachowanie i zdrowotnie. Niech się na razie rozluźni i można pomyśleć.
Sunia fajna ale raczej zmiksowana biglowo...pod ogara nie podciągniesz.
I nie ukrywam, że bałabym się też parvo.

Lepiej chyba skupić się na ogłaszaniu.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: qzia »

Dziś będę dzwonić do dziewczyn. Sunia po sterylce środowej wybudzona. Wet do mnie zadzwonił, że ciąży nie było i że panna czuje się dobrze. Obiecałam zabrać, więc głupio się teraz wycofywać. Dziś jak zdążę albo w środę podjadę odwiedzę pannę i zobaczę to całe przytulisko.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: qzia »

Wczoraj rozmawiałam z wolontariuszką z przytuliska. Suczka po sterylce czuje się dobrze. Dziś dziewczyny mają ją odwiedzić i obejrzeć. Na razie zostaje w przytulisku. Jeśli dziewczyny znajdą chętnego sponsora na karmę to wtedy ją zabiorę. Sunia mało ogarza a nasze konto świeci pustkami. Mam natomiast prośbę do Ewy. Może zróbmy jej chociaż pakiecik bezpłatnych ogłoszeń.
Jeszcze parę zdjęć przed sterylkowych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: Ewka »

OK. Zamówię dla niej ogłoszenia, tylko muszę mieć namiary na przytulisko, żeby umieścić ich do kontaktu.
Kasiu, to ona taka grubiutka jest? :wow_3: Byłam przekonana, że to ciąża...
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: qzia »

Ja też stawiałam na ciążę. Wet po sterylce dzwonił do mnie i mówił, że ciąży nie było. Nie jest to chyba człowiek bardzo wiarygodny, więc licho wie. :niewka: :niewka: Wet raczej twierdził, że musiała niedawno mieć szczeniaki.
Zaraz wyślę do dziewczyn emaila z prośbą o dane.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: qzia »

Sunia od piątku jest u mnie na DT. Bardzo miła, wesoła suczka. Zaprzyjaźniła się już z moimi sukami i innymi "znajdami". Na razie nie poznała tylko mastiffów. U Oliwki zawsze jest problem z akceptacją nowych suk. Aga (bo tak ją nazwały dziewczyny z Kozienic) dostała największy kojec, zaraz obok Ciastusia :twisted: . :mrgreen: Panna musi mieć coś z beagla bo szczeka z charakterystycznym beaglowym zaśpiewem czy raczej zawodzeniem. :mrgreen:
Moja prośba do Ewy o ogłoszenia. Tylko czy możesz Ewuniu podać np swój numer telefonu bo do mnie nie można się dodzwonić. Ja będę oddzwaniać. :prosze_1: :prosze_1:
Może dziś podjedzie pewna pani z sąsiedniego miasteczka, bo szuka młodego psa do domu z dużym ogrodem. Planowałam pokazać przede wszystkim Ciastusia ale może ktoś inny jej się spodoba. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: Ewka »

Kasiu, zrobi się :mrgreen:
Suńka nadal taki wałeczek?
Edit: I może zmienić tytuł tego wątku, bo może być mylący :mysl_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Sunia Ogar Polski - KOZIENICE niedaleko Warszawy

Post autor: kasiawro »

Co sugerujecie aby było w tytule?
ODPOWIEDZ