Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: Wilga »

Co prawda to nie ogary, ale takie Jurusie Fjordowe, więc zamieszczam ogłoszenie z fb

"KOCHANI!! POMOCY!! Raz jeszcze!
Prawie dwa miesiące temu uciekły mi z Podcerkwi dwa cudowne psy rasy gończy włoski, Asti i Mosca. Wciąż nie tracimy nadziei na ich odnalezienie. Podejrzewam, że ktoś je porwał, prawdopodobnie nie mają już obroży z imionami i kontaktem do mnie. Pomóżcie mi je odnaleźć! Jeżeli ktoś widział dwie suczki wyglądające jak na zdjęciach poniżej gdziekolwiek w Polsce, a zwłaszcza na Podlasiu, to bardzo proszę o kontakt!! - 668 642 775 lub 85 68 12 208. Biorę też pod uwagę, że trafiły do jakiegoś schroniska.
Bardzo Was proszę, udostępnijcie tę wiadomość na swoich profilach i przekażcie informację znajomym!! Każdy sygnał się liczy. DZIĘKUJĘ!!
Joanna Kossak"

Link do fb https://www.facebook.com/kossak.joanna" onclick="window.open(this.href);return false;
Może przekażecie wieść dalej w świat

PS. Psy zaginęły znanej co poniektórym Joannie z Białowieży
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: hania »

W związku z tym, że suka w takim typie wylądowała niedawno w schronisku https://www.facebook.com/media/set/?set ... nref=story
próbowałyśmy się wczoraj skontaktować na podane numery telefonu. Ale nikt nie odbierał :(. Na FB nie możemy skomentować nie mając właścicielki zgubionych psów w znajomych.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: miszakai »

Rozmawiałam z P. Joanną, podałam namiary na sunię znalezioną. Bardzo dziękuje za pomoc i umieszczenie u nas ogłoszenia. Sunie zginęły 2 miesiące temu. Miały duże plakietki adresówki, także podejrzewają kradzież. Przyjechały ze Szwajcarii. Mi wygląda ta sunia znaleziona na ciężarną albo po szczeniakach a zgubiona szczeniąt nie miała. No ale 2 miesiące minęły; może zaciążyła?
Obrazek
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: musia »

ona ma inaczej umaszczoną kufę
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: miszakai »

Tez to zauważyłam ale może z tego utycia się miki rozlała trochę ;) Warto zbadać każdy trop poza tym.
Obrazek
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: Wilga »

Niestety, to ta suka w schronisku to nie poszukiwana przez Joannę :(.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Zaginęły 2 gończe włoskie z Podcerkwi koło Białowieży

Post autor: hania »

musia pisze:ona ma inaczej umaszczoną kufę
Też na to zwróciłam uwagę. Ale zdjęcia na FB są podpisane, że zaginione psy wyglądają jak te na fotach co sugeruje, ze to nie muszą być te psy więc umaszczenie może być inne. Myśmy też się w końcu dodzwoniły.
Szkoda, że to nie ta sunia :(
ODPOWIEDZ