Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: Ewka »

Informacja z FB: "Znalazłam starszą suczkę w Piasecznie na ul. Markowskiego. Brak chipa, obroży, adresatki. Ma guz na lewej przedniej łapce oraz lewym boku. Ma problemy z chodzeniem. Łudzę się, że się zagubiła, a nie została wyrzucona na starość i/lub z powodu wakacji... Pojechała do lecznicy Prima-Vet na ul. Długiej w Konstancinie-Jeziornej."
link ze zdjęciami, powinien się otwierać (nie mam w tej chwili czasu na wstawianie zdjęć): https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: Ania W »

Jak rozmawiałam ostatnio z REDAIK to w Piasecznie jest jeszcze jakaś starsza suka - podobna do Redy ale nie wiem dokładnie co to za suka.
W Konstancinie jest też p. Kluk (za Chiny nie mogę sobie przypomnieć nazwy hodowli), która jakiś czas temu przygarnęła sunie ze swojej hodowli, która szwendała się po Błoniu. Może to ona zrobiła sobie wycieczkę?
Dobrze byłoby jeszcze sprawdzić tatuaż :mysl_1:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: BasiaM »

Ania W pisze:W Konstancinie jest też p. Kluk (za Chiny nie mogę sobie przypomnieć nazwy hodowli),
.. Z matecznika ogara ?

Już mnie wkurzają te komentarze na fb pod zdjęciami, że suke na pewno wyrzucili bo chora i przygarnęli nowego psa ... ludzie litościiiiii


Może ktoś podjedzie i zobaczy sunie ? Kto mieszka dosyć blisko ?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: Ola i Dunaj »

Wiadomość z lecznicy gdzie obecnie przebywa.
Brak tatuażu, guz najprawdopodobniej nowotworowy, niedowład tyłu (zapewne po jakiejś kolizji drogowej) Dzisiaj będą przepytywać okolicę czy ktoś nie zna tego psa, min sklep z karmą. Wychodzą z założenia, że nie mogła się w takim stanie zbytnio oddalić od miejsca gdzie mieszka. Jeśli właściciel się nie znajdzie będą mogli wydać za ok 2 tyg.
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: Ewka »

Z FB:
"Beata Bleja OPIEKUN PAN JANUSZ JEDZIE PO SUKĘ!!! ZARAZ DZWONI DO LECZNICY!!! To ogarzyca kupiona 12 lat temu w hodoali w Rzeszowie - ale bezpapierowa. A jak go znalazłam? Po prostu chwilę temu zamieściłam na TABLICA.PL ogłoszenie o niej- nie minęło 10 minut i pan Janusz zadzwonił. Szukał jej bezskutecznie od paru dni. ALARM odwołany! UFFFF"
:happy3: :happy3: :happy3:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: Ania W »

Super wieści!
To się babcia na gigant wybrała...i się pewnie zgubiła. Żeby chociaż miała obrożę z adresówką byłoby pewnie dużo szybciej.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Sunia ogara znaleziona w Piasecznie

Post autor: hania »

Super!
ODPOWIEDZ