KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: BasiaM »

Nie zadałam "krzyczącego" pytania :mysl_1:
Po prostu chciałabym wiedzieć co się stało, że do tego doszło i co na to wszystko właściciel ????
I Klaudia i ja bardzo się zaangażowałyśmy, przejęłyśmy losem psa, pomogłyśmy mu na tyle ile mogłyśmy zaniedbując swoje codzienne obowiązki ( nie mam o to pretensji, bo robiłam to z własnej woli ), i wydaje mi się, że nie tylko my chcemy słowa wyjaśnienia :roll:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: kasiawro »

Słowa są takie jak napisałam, podpisane zobowiązanie mocno właściciela wiąże z tym co może się stać z psem jak cokolwiek zaniedba.
Basiu ja też chciałabym wiele prawdziwych!!!! słów wyjaśnień ze strony właściciela/hodowcy, ale życie polega głównie (niestety) na fikcji( jak sama powinnaś zauważyć na tym przykładzie), na przewadze ważności tego co jest ważne/istotne, a co możemy...
Ja też wiele razy zaniedbywałam swoje obowiązki, ale to nic nie zmienia... życie, płata nam i właścicielom ogarów różne historie.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: Ewka »

Wyobrażam sobie, jak trudne to były rozmowy i jak ciężko było podjąć decyzję, bo w takich sytuacjach tylko niepewność nam towarzyszy. Trzymam najmocniej jak umiem kciuki, żeby Nikodem jak najszybciej dostał pomoc.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: Ania W »

Rzeczywiście sytuacja byłaby o wiele prostsza, gdyby pies był po prostu w schronisku...
Dokument, który podpisał właściciel był skonstruowany pod konsultacji z prawnikiem, Kasia wystąpiła jako przedstawiciel fundacji ( którym z resztą jako członek Rady jest ;) ). Zobowiązania są konkretne, teraz trzeba czekać na ich realizację...
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: miszakai »

Eh, mieliście pewnie niezłą przeprawę i nerwów sporo...
Obrazek
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: lusia »

Witam. Czy już wiadomo jak przebiega leczenie psiaka . Bardzo się o niego martwię. Pozdrawia Lusia i Madzia.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: kasiawro »

Nikodem jest po zabiegu jednego oka, drugie zakrapiane na ten czas.
Mam nadzieję, że oczy będzie niebawem miał zdrowe.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: SARABANDA »

Bardzo się cieszę że opłacił się wysiłek i nerwy osób bezpośrednio zaangażowanych w akcję pomocy psu. Mam nadzieję że właściciel zrozumiał udzieloną mu naukę i teraz będzie już z górki :happy3:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: KATOWICE młody Ogar Polski znaleziony 21.02.2016

Post autor: lusia »

Bardzo się cieszę ,że już psina nie będzie się męczyła . Czekam na zdjecia po zabiegu i może właściciel zacznie pisać sam co u nikodema słychać. Pozdrawiawiają Mazowieckie Ogary - Lusia i Madzia .
ODPOWIEDZ