Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: qzia »

Gdybyś wynalazła coś w stylu pekińczyka to moja przyjaciółka od razu zabiera albo chłopaka ratlerka. Ma już jedną pekińczykowatą znajde i szuka jej towarzystwa.
Pozdrawiam Kasia
Ingolec
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 14:11

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: Ingolec »

Jeszcze jeden piesek podobny do jrt

"Szczeniaczek - prezent dla dziecka równa się tragiczny koniec!!

Tak właśnie zakończyłoby się życie 5 miesięcznego szczeniaczka.
Historia jakich wiele zapewne. Maleńki szczeniaczek trafia do rodziny, gdzie jest małe dziecko. Najpierw radość, bo jest żywa śliczna malutka zabaweczka. Później niestety zapomniany mały psi szkrab zostaje sam. Nie ma kto z nim wychodzić, siedzi całymi dniami w domu, zaczyna przeszkadzać domownikom. Zostaje wydany do hotelu do faceta z tzw. marginesu. Psinka ucieka i w deszczowy wieczór głodny, zziębnięty siedzi pod klatką schodową swojego domu i płacze. Został wpuszczony tylko i wyłącznie dzięki psiolubnej sąsiadce. To na jej prośbę poszłam do tego domu. Psiaczek śliczny biało brązowy chudzieńki. Nie ma żadnych szczepień. Nie ma kto z nim wychodzić na pole. Usłyszałam "jak nie zniknie do piątku, to pojedzie na wieś i tam z nim zrobią porządek". Tam załatwia się sprawy prosto.
Może wygląda to tak, że uległam szantażowi, ale z relacji sąsiadki wiem, że to w ich stylu, że ta psina zakończyłaby życie jeszcze przed świętami. "
Załączniki
Jack.jpg
Jack.jpg (82.93 KiB) Przejrzano 2649 razy
Ingolec
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 14:11

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: Ingolec »

.....
Ostatnio zmieniony wtorek 03 maja 2011, 18:10 przez Ingolec, łącznie zmieniany 1 raz.
Ingolec
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 14:11

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: Ingolec »

qzia pisze:Gdybyś wynalazła coś w stylu pekińczyka to moja przyjaciółka od razu zabiera albo chłopaka ratlerka. Ma już jedną pekińczykowatą znajde i szuka jej towarzystwa.
Pozdrawiam Kasia
Nie ma problemu. Swojego czasu miałam parę z pseudo.
Ale teraz też wynajdę jakiegoś. A skąd koleżanka?
Ingolec
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 14:11

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: Ingolec »

Imię: Tosia
Płeć: suka
Wiek: 5 m-ce
Miejsce pobytu: DT Sosnowiec
Województwo: śląskie
Szczepienia: tak
Rozmiar: L
Charakter: Wylękniona, powoli uczy się zabaw, socjalizuje z człowiekiem i innymi zwierzakami..
Kontakt: twoje@interia.pl
tel.: 504 023 223
Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/2066...11#post1676551" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
tri 2.jpg
tri 2.jpg (52.32 KiB) Przejrzano 2638 razy
tri 1.jpg
tri 1.jpg (61.34 KiB) Przejrzano 2644 razy
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: qzia »

Mieszkam pod Garwolinem pomiędzy Lublinem a stolicą. Przyjaciółka siedzi w domu bo nie ma pracy. Trochę dorabia u mnie sprzątając i dbając o moje zwierzaki. Ma chorego syna i musi ciągle być w pobliżu. Mąż pracuje dorywczo jako budowlaniec-złota rączka. 2 lata temu przywiózł z Warszawy suczkę pekińczykowatą z przetrąconą łapą. Sama słodycz. Pannica mieszka w domu. Jada tylko paszteciki i szyneczkę. Mają też drugiego psa. Takiego burka podwórzowego w rozmiarze S. Powsinoga, ale zadbany. Zimą śpi na ganku. Latem lata po wsi. Już dość wiekowy. Agnieszka chciała drugiego pekińczyka do towarzystwa dla panny. Z pseudohodowli nie chcemy kupować. Kiedyś znalazłam ogłoszenie, że ludzie oddają ale od razu 3 czy 4 razem. Trochę za dużo. Będą dbać o psiaka. U nas na wsi pekińczyki są w modzie :mysl_1: Mieszka ich ze 4. Nie mam pojęcia skąd.
Pozdrawiam Kasia
Ingolec
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 01 maja 2011, 14:11

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: Ingolec »

A może ktoś chce do kompletu briarda:
Załączniki
Briard1.jpg
Briard1.jpg (128.9 KiB) Przejrzano 2626 razy
Briard.jpg
Briard.jpg (87.81 KiB) Przejrzano 2621 razy
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: BasiaM »

No nie mogę ... Tosia mnie urzekła jak nie wiem co :marzyc_2:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: zybalowie »

BasiaM pisze:No nie mogę ... Tosia mnie urzekła jak nie wiem co :marzyc_2:
No właśnie, moglibyśmy prosić kilka słów na temat Tosi? :prosze_1: Bo link coś działać nie chce.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Piksel w typie Parson Jack Russell Terier

Post autor: BasiaM »

Pokazałam Tosię mojemu Tz :twisted:
Powiedział "przepięęęęęęęęęęęęęękna " :marzyc_2: Zakochał się tak jak ja :marzyc_2:
Wzięłabym Tośkę do siebie ale póki co w bloku 3 psy ? :placzek: Nie dam rady cholera :zly2:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ