Saper został na stałe... choć miał być tymczasowo ;)

bea100

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: bea100 »

Ma tzw syndrom oświęcimski, przejdzie mu z czasem.
Dzięki za takie dobre wieści :marzyc_2:

Kochane- potrzebny tekst do ogłoszeń- mam zamówione miejsce na bazarku ogłoszeniowym- na razie czekam tam w kolejce- zdjęcia mamy ale proszę o napisanie choćby krótkiego tekstu...a na końcu telefon do kontaktu i w jakiej miejscowości jest Saper (województwo?)
bea100

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: bea100 »

Zgłosił się "bazarek"- w poniedziałek wpłacam więc poproszę do poniedziałku o tekst i miasto/woj +telefon do DT
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: Ania W »

Bea -dzieki wielkie!!! :szacun_1:
Wieczorem postaram się coś sklecić ;)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: hania »

Widziałam dzisiaj Sapera :). Jest super :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: Ania W »

A coś więcej?
Ja widziałam tylko na fotkach, że chyba fajnie się odnalazł w takiej sytuacji :)
Asia_i_Bora
Posty: 261
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 16:04

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: Asia_i_Bora »

Saper nie miał problemów z odnalezieniem się w sytuacji wystawy, tłum ludzi i psów nie robiły na nim wrażenia. Przynajmniej tak to wyglądało jak się na niego patrzyło :)
I zdecydowanie bardziej kopov niż GP :)
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: zybalowie »

Bardzo fajny chłopak, naprawdę.

Czy on będzie wymagał dalszego leczenia/rehabilitacji?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: Ania W »

Ponieważ wszystko jest już ładnie zagojone a on świetnie sobie radzi (zwłaszcza chodzi o łapę) to nie ma potrzeby ani dalszego leczenia ani rehabilitacji ( to w sumie potwierdziło dwóch weterynarzy).
Niestety pozostaje aspekt estetyczny ale mam nadzieję że ktoś będzie chciał po prostu fajnego psa a niekoniecznie zjawiskowego ;)
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: zybalowie »

Ania W pisze: Niestety pozostaje aspekt estetyczny ale mam nadzieję że ktoś będzie chciał po prostu fajnego psa a niekoniecznie zjawiskowego ;)
Jak dla mnie to on jest zjawiskowy i bardzo dzielny :-) I bardzo fajnie się bawił z Mozartem, dlatego wpadł mi w oko...
Mielę sobie temat i mielę... ale doszłam do wniosku, że nie poradzę sobie chyba z dwoma gałganami.
U mnie więc nie kwestia estetyki (taki poszarpany jest nawet bardziej ujmujący dla mnie), ale raczej się po prostu nie czuję na siłach - bo to Kopov.

Mam pewną propozycję - mogłabym - dzisiaj - zrobić mu prostą stronę. Mam serwer i odpowiednią domenę. Na dawnym szerloku, obok ogłoszeń, jest opcja "drukuj ulotkę" -ładnie się nam generuje fajne ogłoszenie z treścią, zdjęciem i karteczkami do odrywania (np. http://tablica.pl/oferta/kochany-atos-b ... D7qJT.html" onclick="window.open(this.href);return false;). Gdyby każdy z nas wydrukował kilka takich ogłoszeń i powiesił na swoim osiedlu, byłoby to imo nie od rzeczy.

A na tych ogłoszeniach można by od razu podać adres jego strony, żeby sobie ludzie poczytali o nim i pooglądali zdjęcia. Mam wrażenie, że takie indywidualnie prezentowane znajdy mają ciut większą szanse na dom.
Obrazek
Obrazek
bea100

Re: Gończak / kopov w dramatycznej sytuacji. Złotów k/ Piły

Post autor: bea100 »

AniuW- czy jest już tekst do ogłoszenia? Bo może coś gdzieś przegapiłam :niewka:
Chciałabym go jutro wysłać na bazarek razem z 3 pieskami z Wawra
ODPOWIEDZ