MA DOM! HUZAR ze schroniska w Łodzi

bea100

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: bea100 »

O matko, jest możliwość wyjęcia Huzara już jutro. Kasę do Ajlii wysłałam, powinna mieć jutro. W przypadku Huzara nie ma na co czekać, stąd mój speed. Poprosimy o najmocniejsze kciuki, bo prawda jest taka, że ten pies w schronie gaśnie i każdy dzień stanowi :roll:

No i mam wieści, że u Ajlii (bo tam psy są domowe) ma szykowaną sypialnię na swój wyłączny użytek :marzyc_2:
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: kasianiolek »

bea100 pisze:KasiaAniołek: Ojej...nie śmiem marzyć nawet... :marzyc:
na razie wzięcie drugiego psa pozostaje w strefie marzeń, ale będę próbować, póki co pomogę finansowo
bea100 pisze:Oj karmę- proszę :szacun_1: . Ale to spora kwota, może choć część? To musi być dobra karma dla takiego psa. Już wiem, że będzie to worek 15kg Acana (ok 180zł z wysyłką). Jeśli możesz to proszę wyśli na konto Ajlii z dopiskiem HUZAR karma. Tam kiepsko z kasą jak zwykle w DT, więc Ajlii dostanie zaraz i to ulży. Już Ci wysyłam konto na pw.
Nie wiem co napisaćm kochana, jak dziękować...ratujemy temu psu życie :!:

A oto i piękny mix HUZAR
Przelew wysłany
A coś wiadomo na temat jego charakteru, napisz później bea100, jak reaguje na dzieci i inne zwierzęta (jeżeli będzie możliwość sprawdzenia tego) tego
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
bea100

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: bea100 »

Będzie możliwość. Huzar jedzie do domowego DT, Ajlii ma morze doświadczenia ( z najtrudniejszymi przypadkami) i to bystry obserwator zarazem. Tam będzie miał "matczyne ciepło", jak znam Ajii i jej TZta Jubu; pełną opiekę zarazem (to wyjątkowy DT), tam są inne zwierzęta. Potem Huzar trafi do hotelu u Hani/AniRE a to są behawiorystki i trenerki ALTO. Są i psy i koty i dzieci. Tam już nic się nie ukryje ;). Musimy ze wszystkim poczekać...
Na razie mamy ze schronu takie info cytuję:
"opis: Dexter to psiak w średnim wieku, który został okrutnie porzucony - przywiązany drutem do drzewa. Psiak jest bardzo łagodny i spokojny. To mądry, ufny pies, jednak przestał być komuś potrzebny i został potraktowany jak śmieć.

Dexter akceptuje inne psy, jest zrównoważony i przyjacielski wobec otoczenia. Domagał się uwagi i pieszczot, to fajny psiaczek. "

Ja wiem tyle, że pies jest łagodny ale obecnie psychicznie zdruzgotany i zrozpaczony na maxa w tych warunkach gdzie teraz jest :cry: .

PS :szacun_1: Dziękuję KasiuAniołek, nakarmisz biedaka :happy3:
bea100

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: bea100 »

Mam wieści, aż zacytuję Wam maila od Ajlii:

"Ok, niech będzie Huzar. Bardzo ładne, dostojne imię :)

Rozmawiałam już z Ritą60, raczej nie będzie problemów w schronie. Na jutro mam już osobę do adopcji, więc powinno pójść wszystko gładko.

Zabiorę go do domu bezpośrednio, obejrzę dokładnie i pomyślimy o wizycie u weta. Jeśli nie będzie odpchlony, to mu kupię po drodze krople lub obrożę. Nad resztą będziemy zastanawiać się jutro czy pojutrze.

Zamówiłam już karmę - acana adult 18 kg. Zapłaciłam 183,33 zł (po wszystkich rabatach). Powinna być pojutrze. Narazie dostanie acanę moich suniek (dokładnie taka sama).

Poduszka już czeka, świeżo powleczona :) I ogólnie czekamy na Pana Huzara. Będzie dobrze :)"

:happy3: :happy3: :happy3:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: Ania W »

Super! To bardzo ładny pies i myślę, że jak mu sie fajne fotki porobi szybko znajdzie się amator na takiego przystojniaka ;)
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: kasianiolek »

Przyjrzyjcie się lewej przedniej łapie, mam wrażenie, że w kostce jest spuchnięta :( albo to ślad po starym źle zaleczonym urazie.
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
bea100

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: bea100 »

Może go jakiś pies w schronie zachaczył, one tam się nawzajem nie głaszczą tylko walczą...ja nie miałam info, że kuleje :niewka: ale zostawmy to Ajlii, ona go zawiezie do weta po drodze, sami nic nie wygdybamy :niewka:

Dzisiaj odbiór, trzymajmy mocno kciuki wszyscy :prosze_1:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: kasiawro »

Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: qzia »

My też ściskamy łapki i pazurki.
Kasia.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: POMOCY! HUZAR schronisko Łódź

Post autor: Ewka »

Z tyloma dobymi ludźmi, zaangażowanymi w pomoc - musi się udać!
Poproszę o nr konta na PW
Byleby w sercu ciągle maj!
ODPOWIEDZ